dr n. med. Sławomir Ligaj

1,8
1,9
1,8
1,7

Do doktora wybrałam się na wizytę prywatną z problemem przełykania oraz potwornymi bólami w klatce piersiowej. Zlecił gastroskopię, którą sam wykonał. Przed badaniem (a było już na NFZ) już był niemiły. Sama gastroskopia przeprowadzona fachowo. Po opisaniu wyniku wyszedł do poczekalni, gdzie oprócz mnie siedziało więcej ludzi i przy wszystkich powiedział " ewidentnie wymaga pani leczenia, proszę o umówienie się do swojego gastrologa". Umówiłam się do doktora na wizytę, znów prywatną. Dowiedziałam się z niej, że z tym trzeba żyć ... I zapisał mi controloc. Na szczęście znalazłam super lekarkę w Gdańsku, która zleciła mi szereg badań. Okazało się, że choroba z którą trzeba żyć wg doktora Ligaja to achalazja przełyku, czyli jego kompletna niewydolność . Jestem na etapie ustalania metody leczenia, tzn zabiegu lub operacji. Nie polecam

Uprzejmość na poziomie zerowym...czepianie się i podnoszenie głosu na temat nieprzygotowania w czym nie zawiniłam, nie otrzymałam żadnej informacji na temat choroby. Przyniósł wynik...zapłacone? jeszcze nie....to zabieram do do gabinetu, pielęgniarka zaraz przyniesie kwitek do uregulowania zapłaty. A na koniec zapomniano o mnie, leżałam w pokoju obok po prywatnej gastroskopii ze znieczuleniem ogólnym, zamiast 1,5 godz. leżałam tam 2 godz. Badanie zostało wykonane w Powiatowe Centrum Zdrowia Sp.z o.o. w Malborku. Żenada , następnym razem wolę zapłacić komuś innemu!!!!!

Typ:przyjdz, zaplac, wy..aj. Sztywny, obcesowy, nieprzyjemny. Po gastroskopii, Ja: jaki wynik badania? SL:tymi drzwiami prosze isc zaplacic za badanie. ... Zaplacil pan? Tu jest opis, do widzenia. Ja: czy musze zastosowac diete? SL: jak trzeba bedzie leczyc, bedziemy leczyc, do widzenia. 150zl taka 'przyjemnosc'.

BARDZO niemiły i nieprzyjemny lekarz. Traktuje pacjenta jak nieczuły kawał mięsa, a mam podwyższoną odporność na ból. Przy gastroskopii lekarz obwiniał mnie, że nie może wprowadzić endoskopu, podnosił głos i groził że nie zrobi badania. Można by pomyśleć, że miał gorszy dzień... No ale przy kolonoskopii nic się nie zmieniło! Badania nie dokończył, ale to z powodów medycznych wiec o to pretensji nie mam, no ale pieniądze za cały zabieg wziął. Można byłoby pomyśleć że tak poprostu ma z pacjentami NFZowymi, tyle tylko że to wszytko było robione prywatnie. Dramat, ...

Dramat, może pan doktor raczej powinien jednak zostać na uczelni i męczyć studentów skoro tak to lubi, albo może jednak lepiej zająć się weterynarią - zwierzęta przynajmniej nie narzekają..
Ciężkie życie ma asystujący personel medyczny.. szkoda słów!

Byłam u pana doktora 3,a może 4 razy.Jestem zadowolona z wizyt,chyba znalazłam dobrą metodę na p.Ligaja-po prostu trzeba się do niego uśmiechać,żartować i podejśc "na luzie".Jest naprawdę sympatyczny,zapewniam.I potrafi pomóc pacjentowi.

Po płatnym badaniu w szpitalu, stwierdził chorobę, a gdy zapytałem o receptę i leki dał swoją wizytówkę i proponował umówić się na wizytę, lub udać się do lekarza rodzinnego z wynikami. Takich lekarzy szukających pieniędzy w cierpieniu człowieka powinno się zamykać!

Nie rozumiem komentarzy, strasznie się denerwowałam czytając przed wizytą u Niego komentarzy, ale jak już weszłam do gabinetu byłam mile zaskoczona. Pożąrtował, przepisał to co powinien i kazał się zgłosić za jakiś czas na kontrolę ;) nie mam zastrzeżeń co do tego lekarza ;)

odradzam. brak diagnozy. czas badania 2 min. mało przyjemny lekarz. lepiej leczyć się samemu. nie polecam nawet wrogowi

nigdy tam więcej nie pójdę nigdy,opryskliwy,miałam wrażenie że robi mi łaskę że wykona badanie nawet podnosił głos coś strasznego

Zgadzam sie z poprzednimi wypowiedziami. Bylem w gabinecie moze 5 minut. Facet przyjmuje tylko godzine w tygodniu wiec nie mozna miec czasu dla nikogo. Dostalem ulotk i skierowanie i tyle.