dr n. med. Sławomir Ligaj

1,8
1,9
1,8
1,7

Jestem przerażona wizytą,po prostu żenada -byłam licząc na zegarku około 2 minut -wyszłam wiedząc to co już wiedziałam od mojej pani doktor-rodzinnej ,potraktował mnie... -brak mi słów ,dodam ,jeszcze ,że nie wydaje reszty .To była moja pierwsza ale za razem ostatnia wizyta u tego pana ,bo lekarzem nie moge go nazwać.Jestem obiektywna co do lekarzy i rzadko narzekam i co najważniejsze pracuję w słuzbie zdrowia. .Marne

Niedługo dr.Ligaj będzie mi wykonywał kolonoskopię bez znieczulenia.Słyszałam,że robi to fachowo i delikatnie,ale i tak się boję.Czy to jest straszne badanie?

Dementuję poprzednie komentarze. Właśnie dzisiaj wróciłam od pana doktora- podkreślam, że widziałam go pierwszy raz w życiu. Podczas wizyty pan doktor był miły, uprzejmy i kompetentny. Będę u niego kontynuowała leczenie. Tak negatywne komentarze mogą by krzywdzące - pomyślcie zanim coś wpiszecie.

Tak negatywne komentarze mogą by krzywdzące - pomyślcie zanim coś wpiszecie.

Zgadzam się z poprzednikami ,pan "doktor" zaskoczył mnie swoją opryskliwością i brakiem większego zainteresowania moim przypadkiem.Wizyta trwała może 3-4 min.,bez żadnego badania tylko rozmowa.Oczywiście polecił mi gastroskopie i kolonoskopie ale odpłatnie.Szczerze nie polecam.

Niestety musze potwierdzic powyższe komentarze, chociaż słowo chamski to może za dużo powiedzane.Do tej pory nie wiem za bardzo za co zaplacilem 70 zl- wszytko trwalo chyba 2 min.Macanie po brzuchu i ulotka o zespole jelita drażliwego to za mało Panie doktorze dla osoby skarżacej na tak przewlekle i silne bole.Przy takich komentarzach daleko Pan nie zajedzie>

Wyjątkowo bezczelny i chamski, "napada pacjenta", ma poważne problemy z komunikacją z pacjentem, przedmiotowo traktuje pacjenta, niezdrowo pobudzony frustrat, etykę lekarską dawno przysłonioła kasa, NFZ traktuje jak zło konieczne, może za kasę jest inny ? a jeśli nie to znaczy, że jest to prowincjonalny lekarz pomimo tytułu, którego nie skomentuję ...

W ogóle tego lekarza nie polecam! nie dość że nawet mnie nie zbadał to jeszcze nie dał powiedzieć o wszystkich dolegliwościach! strata czasu i stara pieniędzy! Polecaam Doktora Niezgode!!!!!

Chyba najgorszy i najbardziej nieuprzejmy lekarz u jakiego bylam w życiu, tylko kasa sie liczy, jeszcze przed badaniem juz po nią łape wyciąga,a potem jest bardzo nie uprzejmy, wrecz opryskliwy i bardzo bardzoooo nie delikatny.Nie polecam nikomu tego lekarza!!!!!!!!!

Solidny fachowiec. Rzetelny człowiek. Badania przeprowadza bardzo sprawnie z dużym doświadczeniem. Sam przeżyłem badanie i jeszcze napisałem ten komentarz. Polecam innym pacjentom.