lekarz Sławomir Michalak

Neurolog

Serdecznie polecam wszystkim potrzebującym - serdeczny i życzliwy człowiek a jednocześnie kompetentny lekarz .Bardzo rzadkie połączenie tych cech.

Lekasz godny polecenia, przede wszystkim nie traktuje pacjenta przedmiotowo, podchodzi bardzo indywidualnie, konkretny i precyzyjny. Poświęca dużo czasu dla pacjenta, dokładnie tłumaczy na czym polega jednostka choroba oraz na czym będzie polegało leczenie. Nie ma żadnego problemu wydać na cokolwiek skierowania w przeciwieństwie do innych lekarzy. Wdzięczna pacjentka!

witam serdecznie wszytskich, w 100 % polecam doktora Michalaka, wyleczył mojego tata, a właściwie to nadal go leczy, ale efekty leczenia są widoczne.Dodatkowo leczy mnie od około roku, widać efekty leczenia !!! Dobry fachowiec !!!

Polecam w 100%.Po pierwszej wizycie i wywiadzie przepisal leki.Pomagaja...i to jest najwazniejsze.Bardzo mily i sympatyczny gosc wiedzacy co robi.Poprostu super;)

Polecam z całego serca! Piszę w imieniu mojej mamy, od dwóch lat pacjentki Pana Doktora. Na pierwszej wizycie po bardzo szczegółowym wywiadzie - diagnoza, która okazała sie trafna. Wprowadzone leki pomogły natychmiast.Mama przedtem była diagnozowana przez wielu lekarzy, w tym równiez neurologów - z żadnym skutkiem. Jestem bardzo, bardzo wdzięczna. AL

Doskonały lekarz, cudowny człowiek. Godny zaufania, przesympatyczny, z powołania, słuchający pacjentów. Świetny diagnosta! Polecam w 100%

Ja ze swej strony pragnę powiedzieć że jak najbardziej polecam Doktora Michalaka. Pare lat temu chorowałam i żaden lekarz nie wiedział co mi dolega. Przypadkiem trafiłam do Doktora Michalaka i dosłownie jedna wizyta wystarczyła aby znalazł punkt zaczepienia. Podejrzenia były w 100% trafne! Dziś jestem zdrowa:) Dziękuję Panie Doktorze.

Uważam że to jeden z lepszych lekarzy , ma dużo większą wiedzę niż lekarze z którymi dotychczas miałem kontakt . Niestety nie potarfi mi pomóc , leki które mam od poł roku nieczego nie zmieniły w mojej sytuacji . Dlatego moze nie słusznie , mam obawy , że coś zostało przeoczone , nie zbadane . Dziwi mnie fakt że doktor może lekami pomóc na padaczkę tak skutecznie czy na miastenię , czy na SM a nie jest w stanie pomóc mi w moich dolegliwościach . Kolejna wizyta pokazała mi że raz mówił że nie ma porażenia nerwu a innym razem że to jest porażenie. Bardzo mi przykro bo nie daje mi nadziei na lepsze .Mimo to polecam , bo wielu osobom na pewno może pomóc.

Nawet nie mogę ocenić tego lekarza, bo po prostu nie odbiera telefonów. Lekarz tak znany, mający tak świetne opinie, przyjmujący prywatnie tylu pacjentów powinien mieć kogoś (pielęgniarkę, rejestratorkę)która odbierała by telefony. Jest to niezwykle ważne dla pacjentów spoza Poznania nieraz daleko, którzy chcą skorzystać z wizyty u pana doktora zwłaszcza, że w miastach powiatowych, a nawet byłych wojewódzkich jest JEDEN neurolog.

Przeuprzejmy człowiek, rewelacyjne podejście do pacjenta, doskonały neurolog. Szkoda, że jest tak mało dobrych lekarzy jak Pan Docent Michalak.