lekarz Sławomir Michalak

Neurolog

Wspaniały człowiek, uczciwy, miły.. bardzo dobry specjalista. Pomógł mi w 100%.. polecam!

Lekarz jest ciepłym i uprzejmym człowiekiem. Widać, że stara się pomagać ludziom a nie tylko kasować pieniądze. Poświęcił mi dużo czasu, przepisał odpowiednie leki. Lekarz z powołania. Dobry człowiek. Wspaniały fachowiec. Przyjmuje w 2 miejscach, na ratajach na zapisy co znacznie skraca czas oczekiwania na wizyte. Polecam serdecznie.

Super lekarz , świetny specjalista ,miły sympatyczny ,cierpliwy pomógł mi w ciężkich postaciach migreny (chodziłam do wielu lekarzy z marnym skutkiem) zażywałam przez pół roku leki niezależnie czy bolała mnie głowa po kuracji nie było napadów >>>>>>>>>Polecam Pana Sławomira Michalaka w stu procentach<<<<

>>>>>>>>>Polecam Pana Sławomira Michalaka w stu procentach<<<<

Doktor przez duże D, polecam z całego serca!

Doktor przez duże D, polecam z całego serca!

Godny zaufania,sympatyczny,cierpliwy,chodze do Pana dr.juz pare latnie spotkalam nigdy tak cierpliwego sympatycznego lekarza,pomaga ludziom swiadcza o nim kolejki do gabinetu Pana doktora,w dodadku nie jest zachlanny na pieniadze.

Mój 2-gi i ostatni szczęśliwie neurolog - zmienił mi leki po których czuje się wysmienicie - poświęca czas pacjentom i nigdy nie czuję się że gdzieś mu się spieszy czy może chce jak najszybciej pozbyć się pacjenta. Co ciekawe - czekając na wizytę jego pacjenci wymieniają opinie i opowiadają swoje choroby - i nigdy nie słyszałam negatywnej opini na jego temat. Który lekarz może się tym pochwalić?

kompetencja na najwyższym poziomie, bardzo szczegółowe podejście do problemu zdrowotnego, pomimo wyleczenia z problemu neurologicznego m mój tata konsultuje z nim wszystkie inne problemy zdrowotne z uwagi na ogromną wiedzę. Jedynym minusem jest długi czas oczekiwania w kolejce pod gabinetem, gdyż nie można umówić się na określoną godzinę.

3 lata temu moja mama trafila na oddział do pana doktora z udarem, po wczesniejszym 2-tyg pobycie w szpitalu powiatowym, w ktorym nie potrafiono postawic diagnozy. pan doktor zajął sie nią bardzo kompetentnie i po miesiącu o własnych siłach wyszła ze szpitala.jest to jeden z lepszych lekarzy, jakich miałam okazje spotkac

Mam 26 lat, choruje na epilepsje. Rzaden z 4 lekarzy u których byłam wcześniej nie potrafił mi pomóc. Pan Sławomir trafił od razu z lekiem, od 2 lat nie mam napadów,a za 2 miesiące kończę kurację Trileptalem. SUPER LEKARZ - POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SUPER LEKARZ - POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wspaniały człowiek wysokiej klasy fachowiec godny zaufania.

Wspaniały człowiek wysokiej klasy fachowiec godny zaufania.