dr hab. n. med. Stanisław Ryba

Pediatra, Pulmonolog

Panu doktorowi naleza sie z mojej strony wielkie podziekowania. Moj syn meczyl sie z przewleklym suchym kaszlem. Bylismy u wiely specjalistow ktorzy niestety nie pomogli. Stracilismy duzo czasu, pieniedzy na bezskuteczne leczenia. Dopiero pan doktor poswiecil bardzo duzo czasu synowi na wizycie. I wiecie kiedy... 24.12 kiedy wszyscy sie spiesza do domow....Zbadal, poobserwowal, posluchal kaszel...... Zastosowalismy sie do leczenia i po dwoch dniach kaszel prawie zniknal....... Jestem bardzo wdzieczna panu doktorowi !!!

Jest fanką doktora.W pierwszym kontakcie może wydawać się szorstki, ale to świetny specjalista i nie odpuszcza,tłumaczy proces leczenia, potrafi zmotywować pacjenta do pracy nad sobą i"walczy" razem z pacjentem

Ten człowiek to wielka pomyłka, kompetencje poniżej krytyki. Zadzwoniłam do przychodni bo dziecko kasłało ponad godzinę. Pan dr zbadał i stwierdził że dziecko zdrowe ( córka cały czas w gabinecie kaszle). Zapytałam czy nie podać dziecku leków wziewnych bo ma stwierdzoną astmę i ciężko oddycha. Dr stwierdził, że nie ma potrzeby, bo dziecko jest zdrowe. Po 2 godzinach pojechałam do innego lekarza prywatnie, bo dziecko nadal kasłało- córka miała obturacyjne zapalenie płuc !!! Czego specjalista nie zauważył...bo i badał jak konował pod obojczykiem, masakra- omijać z daleka !

Super lekarz, godny zaufania,fajne podejście do dzieci.

Super lekarz, godny zaufania,fajne podejście do dzieci.