Lekarze Stomatolog Bydgoszcz

Bartosz Basiński

PRYWATNA PORADNIA STOMATOLOGICZNA
Bydgoszcz

Doktor Basiński wykonał mi koronę porcelanową górnej jedynki. Ponadto wcześniej leczenie kanałowe tejże jedynki oraz leczenie próchnicy innego zęba. Zasadniczo nie jestem amatorem wizyt u jakichkolwiek lekarzy i rzadko zdarza mi się korzystać z ich usług ale dr Basiński wg mnie jest wzorem lekarza z powołania. W trakcie pracy można zauważyć iż w pełni koncentruje się nad wykonywanym zadaniem. Doskonale i kompleksowo tłumaczy sposób leczenia i przy tym jest bardzo ...

lek. dent. Ernest Kowalczyk

NZOZ Centrum Medyczne IKAR
ulica Szubińska 32
85-915 Bydgoszcz

Pan doktor to specjalista z ogromną wiedzą, solidny, dokładny. Indywidualnie podchodzi do każdego przypadku i troszczy się o dobro pacjenta. Pracuje na wysokiej klasy sprzęcie w nowoczesnym gabinecie.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Anas Haj Obeid

ul. Gnieźnieńska
Bydgoszcz

Stomatolog z powołaniem. Trafiłam do niego z córką do wyrwania zęba, nikt nie chciał się podjąć, wysyłano nas do chirurga szczękowego. Doktor poradził sobie śpiewająco a był to spory problem bo korzeń zamiast w dół dziąsła - rósł w poprzecznie. Od tego momentu opiekuję się całą naszą rodziną, mineło już 10 lat. Wspaniały fachowiec i emaptyczny człowiek, polecam!
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Piotr Sobecki

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Janka z Czarnkowa 9
85-792 Bydgoszcz

Okrutnie boję się leczenia stomatologicznego. Wróciłam do Pana Doktora po latach. Oczywiście brak czasu spotęgowany genetycznie uwarunkowanym strachem przed dentystą ☺ wróciłam do Pana Doktora bo ... moje dzieci , które leczy od początku nie boją się dentysty . A to w końcu moje geny . Świetny wzbudzajacy zaufanie człowiek. Rekomenduję wszystkim Strachajłom 😃
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Joanna Ciepluch-Wróbel

N ZOZ "KaDental"
Bałtycka 68
85-711 Bydgoszcz

Miła z dobrym podejściem do pacjeta profesjonalna bezbolesna obsługa o pięknych oczach . Jednym słowem lekarz na najwyższym poziomie zdecydowanie godny polecenia
Opinia dodana przez: Rafał

Urszula Jabłońska

Protetyk, Stomatolog

Bydgoszcz

Cudowny lekarz, z profesjonalnym podejściem do pacjenta, zaangażowana, uprzejma, łagodna i pełna empatii.

lekarz Maria Adamowicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Zbrachlińska 30
85-569 Bydgoszcz

Bardzo kompetentna, cierpliwa, poswieca wiele czasu na wizyte. Nie naciaga na niepotrzebne koszty co w dzisiejszych czasach jest ewenementem! Najlepszy stomatolog jakiego mialam!

lek. dent. Magdalena Niewadzi

Kujawsko-Pomorski Stomatologiczno-Medyczny NZOZ STO-MED
ulica Komisji Edukacji Narodowej 6
85-790 Bydgoszcz

Moja pierwsza wizyta... Co prawda Pani doktor nie mogła pomóc bezpośrednio ale jet kompetentna, pełna empatii do pacjenta i wzbudza zaufanie. Pokierowała mnie konkretnie co robić dalej. Polecam wszystkim- tym bardziej i mniej strachliwym.
Opinia dodana przez: Janusz

lek. dent. Karolina Jaroch

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Bez wątpienia mogę uznać, że jest to najlepszy specjalista z jakim miałem przyjemność się spotkać. Doskonałe podejście do pacjenta, objaśnienie problemu i możliwości jego rozwiązania, sam zabieg szybko i fachowo. Pani Karolina wita z uśmiechem na ustach, który przełamuje nawet największy strach przed dentystą.... Piękna kobieta i świetna lekarka Gabinet i personel na 5 z plusem Polecam!!!!

lekarz Zofia Kużdża-Klimkiewicz

Chirurg stomatolog, Protetyk

Praktyka Stomatologiczna- Gabinet Higieny i Profilaktyki jamy ustnej
T.B.Żeleńskiego 2/1
85-858 Bydgoszcz

Nie mogę podać ceny wizyty bo w zależności od wykonanego zabiegu płaciłem różnie ale ceny nie są wygórowane. Gorąco polecam gabinet i panią higienistkę tam pracującą pod kątem wizyt adaptacyjnych dla dzieci i oczyszczania zębów dla dorosłych. Zabieg wykonuje nieamiernie delikatnie.Pani doktor skrupulatna i bardzo precyzyjna. pacjentowi każdemu poświeca godzine lub nawet dłużej czasu

lek. dent. Cezary Bigus

Przychodnia na Szwederowie Spółka z o. o.
ulica M. Konopnickiej 26
85-124 Bydgoszcz

Dentysta godny polecenia, bardzo dobry fachowiec! Nie spotkałam jeszcze tak dokładnego stomatologa. Na pewno nie gawędziarz, skupia się na swojej pracy i wykonuje ją w 100% profesjonalnie. Polecam
Opinia dodana przez: Małgorzata
zdecydowanie ją polecam, jest kompetentna, miła oraz kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego! Kiedyś chodziłem do innego dentysty lecz tylko pani doktor Szyperska pomogła mi z zębami.

lek. dent. Emilia Szpinda

Stomatolog, Ortodonta

ul. ks. Jerzego Popiełuszki 30
85-863 Bydgoszcz

Pani doktor zajmuje się moimi zębami już od wielu lat. Nigdy nie musiałam chodzić do innych dentystów - zawsze wszystko było wykonane dokładnie i profesjonalnie. Teraz od kilku lat zajmuje się moim zgryzem. Wszystkie wady (tyłozgryz i krzywe zęby) są już praktycznie cofnięte, poznałam też proste ćwiczenia pozwalające mi zachować ten stan. Polecam.
Opinia dodana przez: Róża

lek. dent. Katarzyna Pańczyk

Medyczno-Stomatologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Alfa-Med Bydgoszcz
ul. Fryderyka Chopina 6
85-095 Bydgoszcz

Bardzo miła, sympatyczna młoda Pani, która bardzo rzetelnie podchodzi do swojej profesji. Potrafi wytłumaczyć w czym problem i zarazem podpowie jakie leczenie będzie najbardziej skuteczne. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: leszek

lek. dent. Magdalena Ostrowska

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Magdy. Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam :)
Opinia dodana przez: Mateusz

lek. dent. Ewa Borowska

Długa 29
85-034 Bydgoszcz

BARDZO POLECAM !!!! BYŁAM JUŻ U WIELU, STWIERDZAM ŻE PANI E.B. JEST NAJLEPSZA W 100% POLECAM!!!!
Polecam tego stomatologa, jest bardzo kompetentny i nie odsyła pacjenta z kwitkiem tylko solidnie wykonuje swoją pracę.

lek. dent. Anna Ciszewska

ulica Kołłątaja 9/p.205
85-080 Bydgoszcz

super dentysta sympatyczna robi zeby dobrze i bezbolesnie polecam

lek. dent. Sylwia Gruss

ulica Szubińska 24/55
85-312 Bydgoszcz

Wspaniały fachowiec, profesjonalistka w każdym calu. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Mieczysława Przybylska-Sikorska

Chirurg stomatolog

Stomatologia Sikorska
Żmudzka 3/1A
85-028 Bydgoszcz

Bardzo boję się dentysty, Panią dr polecili mi znajomi. Kompetentna, wszystko wytłumaczyła, miała cierpliwość i dużo czasu by wyjaśnić moje obawy. Sam zabieg przebiegł sprawnie. Polecam, Polecam