Lekarze Stomatolog Bydgoszcz

lek. dent. Elżbieta Kowal

ul. Sabały 4
85-796 Bydgoszcz

Zawsze się bałem dentysty,po wizycie u pani doktor mam chęć leczyć dalej zęby,dowiedziałem się jak ważne są wyleczone zeby
Opinia dodana przez: krzysztof

lek. dent. Agata Trzaska-Wesołowska

Kołobrzeska 23
85-704 Bydgoszcz

Pani Stomatolog jest... co tu długo opowiadać SUPER!!! GODNA POLECENIA!!! Jest bardzo kompetentna, tłumaczy co będzie robiła (nie naciąga na kase) i jest do tego przesympatyczną osobą. WARTA POLECENIA!
Opinia dodana przez: Emilia

lek. dent. Janusz Chmielowiec

ul. Kujawska 48/11
85-031 Bydgoszcz

Profesjonalne podejście do pacjenta ! Ratuje każdy ząb . Polecam z całego serca leczę żeby u pana doktora już 35 lat 🙂

Adam Kotlarek

Chirurg stomatolog

Królowej Jadwigi
Bydgoszcz

Panicznie boję się wizyt u dentysty, a u pana Adama nie.
Opinia dodana przez: BB

lek. dent. Katarzyna Salata

Stomatolog, Ortodonta

85-796 Bydgoszcz

Doktor Katarzyna to profesjonalistka cierpliwa miła żetelnie wykonująca swoją pracę bardzo polecam!!!
Opinia dodana przez: Miłosz

lek. dent. Małgorzata Niewińska

Przychodnia na Szwederowie
Marii Konopnickiej 26
85-124 Bydgoszcz

Bezapelacyjnie najlepsza stomatolog w Bydgoszczy, polecam z czystym sercem każdemu. Fachowo, bezboleśnie, zna się na leczeniu zębów jak mało kto, podejście do pacjenta na najwyższym poziomie, bardzo miła i uprzejma. Pacjent czuje się w gabinecie zrelaksowany i spokojny, bo wie że jest w dobrych rękach. Uratowała mi wiele zębów, za co jestem dozgonnie wdzięczny, Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Damian

lek. dent. Dorota Janik-Majewska

Ortodontika
ul. 20 stycznia 1920 r 17/4
Bydgoszcz

Skuteczność, profesjonalizm i miła atmosfera. Pani doktor była bardzo komunikatywna przez całe leczenie od pierwszego wycisku aż po retencję i nie mogłam trafić lepiej. Asystentka Pani Ola przesympatyczna i zawsze pomocna. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Hanna

Urszula Kuczyńska

Gdańska 51 lok. 11
85-005 Bydgoszcz

Doktor Kuczyńska po pierwsze jest świetną specjalistką, ktorą polecam, a po drugie - udało jej się zbudować godny polecenia zespół. W Krainie podoba mi się to, że każdy lekarz ma swoją specjalizację, dlatego mam pewność, że zajmują się mną najlepsi i stosują najnowocześniejsze metody, naprawdę polecam każdemu, kto ma możliwość wybrania się do tego gabinetu
Opinia dodana przez: tera

lek. dent. Magdalena Orlikowska

ulica Koronowska 74/SP 16
85-405 Bydgoszcz

Super dentysta na medel🏅 .Sympatyczna ,miła ,cierpliwa ma podejście do dzieci widać że lubi swój zawód na 100% godna polecenia😁
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Daria Wojtkowska

Stomed NZOZ
ulica Dworcowa 47
85-009 Bydgoszcz

Skończyłam leczenie ortodontyczne 2 lata temu. Do tej pory chodzę regularnie co pół roku na kontrolę. Mam piękny uśmiech i super zgryz, stomatolodzy się zawsze pytają kto mnie tak pięknie wyleczył a miałam straszne zęby. POLECAM
Opinia dodana przez: Anna
publicznie pani doktor przyjmowała przed kilkoma laty. Teraz przyjmuje prywatnie, ale stosunek do pacjenta jest SUPER!!
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Stomatolog
                                       lek. dent. Maria Kopaczewska

lek. dent. Maria Kopaczewska

85-796 Bydgoszcz

Super zrobione wypełnienie, bardzo estetycznie, w dodatku bez bólu i w miłej atmosferze. Polecam każdemu

lek. dent. Katarzyna Skrzyńska-Szczepaniak

ul. Maksymiliana Piotrowskiego 20c/2
85-098 Bydgoszcz

Gwiazdki w uprzejmości dałem tylko cztery, bo to całkowicie zbędny element. Ani trochę nie zależy mi u dentysty na uprzejmości. Oczekuję fachowości, sprawności i w miarę możliwości braku bólu. Pani Skrzyńska jest super sprawna, konkretna, szybka i wykluczająca możliwość cierpienia u pacjenta. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Jan

lek. dent. Andrzej Zieliński

Piłsudskiego 4/27
85-793 Bydgoszcz

Super człowiek, lekarz i fachowiec - polecam głównie tym osobom, które boją się usuwania zębów, oraz zabiegów towarzyszących przy plombowaniu

lek. dent. Hanna Bochniak

Mierosławskiego Ludwika 16/15
85-654 Bydgoszcz

Wróciłem po 11 latach pod opiekę Pani Doktor. Wizyta punktualnie, w przystępnej cenie, a samo rwanie bezbolesne. Po tylu latach w dalszym ciągu bardzo grzeczna, sympatyczna i rzeczowa. Na następną wizytę wybieram się bez stresu, powiem nawet z przyjemnością. Mogę w dalszym ciągu polecać wizytę w tym gabinecie.
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Aleksandra Dyduch-Frydryszek

ulica Sienkiewicza 40/4
85-038 Bydgoszcz

widzę, że dobry stomatolog-ortodonta nie musi się reklamować. szczerze polecam!

lek. dent. Jarosław Stępkowski

Chirurg stomatolog, Medycyna estetyczna

85-796 Bydgoszcz

Byłam na zabiegu usunięcia zęba. Nie otrzymałam paragonu. Gdy upomniałam się powiedziano mi, że wystawiają tylko rachunek ale właśnie skończył się bloczek.-). Poprosiłam o zostawienie go dla mnie w recepcji za 2 tyg. gdy będę u lekarza w sąsiednim gabinecie. Niestety do dzisiaj nie wiem czy lekarz przyjmuje legalnie i czy nie należałoby zgłosić sprawy do US. W razie komplikacji po wyrwaniu zęba nie miałabym żadnych praw. Radzę innym najpierw ...
Opinia dodana przez: Gabriela

dr n. med. Rafał Zagalak

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Zagalak
Juliana Fałata 5
85-309 Bydgoszcz

potwierdzam opinie poprzedników....pełen profesjonalizm i pełne zrozumienie obaw pacjenta...wszystko pięknie szczegółowo wyjaśnione krok po kroku...czeka mnie jeszcze wizyta w gabinecie ale pójdę tam bez obaw..polecam w 100%,,,
Opinia dodana przez: dawid

lek. dent. Józef Wróblewski

Chirurg stomatolog

ulica Płocka 16
85-659 Bydgoszcz

Pan Doktor wspanialy specjalista uratowal mi kosc ktora inny stomatolog "rozbabral" a nie byl specjalista!!! zabieg trwal trzy godziny ale wykonany perfekcyjnie a kosc zrosnieta i jak nowa. Mam juz w tym miejscu implant. Serdeczne dzieki za poswiecony czas i opieke.Wspanialy personel zajol sie mna wzorowo Dziekuje
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. dent. Aleksandra Bieńkowska - Bigus

Polskie Centra Stomatologiczne "DENS"
ul. Igrzyskowa 1
85-794 Bydgoszcz

Super podejscie do dziecka, cierpliwosc i wytlumaczenie zabiegu. Cala zaloga Dens bardzo zyczliwa dla pacjenta. Mozna szczerze polecic.
Opinia dodana przez: Kasia