Lekarze Stomatolog Bydgoszcz

Aleksandra Grabarczyk-Żuk

ul.Kijowska 56
Bydgoszcz

> Stomatolog bardzo godny polecenia! Profesjonalizm, wiedza, umiejętności na > wysokim poziomie. Dla mnie najcenniejsze jednak było podejście do mojego > niepełnosprawnego syna. Tak powinni się zachowywać wszyscy lekarze.
Opinia dodana przez: elzbieta

lek. dent. Elżbieta Kozera-Kuźma

Glinki 32 lok. 35
85-174 Bydgoszcz

Pani Doktor to miła, wyrozumiała osoba, a przede wszystkim wspaniały fachowiec. Odczarowała mi i całej mojej rodzinie wizyty u stomatologa. Chodzimy tam chętnie i bez obawy o ból. Bardzo dziękuję za takie podejście do pacjentów, to rzadkość. Dokładnie tłumaczy przebieg całego leczenia.
Daję Panu doktorowi 6+! Bardzo miły, troskliwy i profesjonalny. Wyrywanie ósemek stało się prawie przyjemnością:) WSZYSTKIM POLECAM
Opinia dodana przez: Ania

Beata Lewińska

Ortodonta, Stomatolog

Curie-Skłodowskiej 32/18
85-094 Bydgoszcz

Zrujnowała mi zdrowie używając agresywnych metod leczenia. Asymetria płaszczyzny zgryzu, problemy ze stawami skroniowo-żuchwowymi, wycofanie żuchwy, zanik kości, resorpcje korzeni, powychylanie zębów w szczęce, potężne napięciowe migreny, przestawiony kręgosłup, w bólu przewlekłym żyję 2 lata. Metody inwazyjne które nie powinny być stosowane u dorosłych. Ortodontka w czasie leczenia ani razu nie wysłała mnie na diagnostykę. W momencie wystąpienia problemów odesłała mnie z kwitkiem, nie poczuwa się do odpowiedzialności mimo badań ...

lek. dent. Marzena Święcicka

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet Stomatologiczny Marzena Święcicka
Wyzwolenia 93/25
85-001 Bydgoszcz

Od dziecka wiele lat korzystałem z usług tej pani doktor i trudno o lepszego specjalistę, żałuję, że przez odległość jest to już utrudnione :/ Profesjonalna i z poczuciem humoru :) Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Karol

Daniel Kuchajewicz

Gabinet Lekarski
85-791 Bydgoszcz

Pan Daniel jest godzien polecenia każdemu, jest przesympatycznym stomatologiem z bagażem doświadczenia. Polecam :D
Opinia dodana przez: Jakub

Wojciech Fels

Mazurska 2/3
85-710 Bydgoszcz

Godny polecenia, leczę się od dawna i nie zmieniłabym go na innego. Bywałam u wielu i nawet jeśli z konieczności musiałam podejść do innego to na resztę leczenia i tak wracałam do niego.

lek. dent. Joanna Nowicka-Chałasińska

ulica Bohaterów Kragujewca 6/29
85-863 Bydgoszcz

Nigdy nie czułam się u Pani doktor jak u stomatologa, bardzo kompetentna i ciepła osoba z ogromnym zaangażowaniem i super podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Anetta

lek. dent. Piotr Pawlitka

Prywatny Gabinet
Bydgoszcz ul. Norweska 6/5
85-158 Bydgoszcz

Naciąga na kasę, jest formalistą , papiery ważniejsze od zdrowia. Gdy dopytywałam dokładnie na czym polega sposób leczenia, powiedział ze złością, że jak mogę tego nie rozumieć, ze wszyscy inni rozumieli tylko nie ja; nikt mnie tak źle nie potraktował nawet na NFZ.
Opinia dodana przez: Dominika

Adam Witkowski

Nad Torem 71
85-409 Bydgoszcz

Pan doktor odbudowywal mi złamany ząb. Po badaniu, mialam robione zdjęcia rtg. Wszytstkie zęby zostały przy okazji sprawdzone. Zostało włożone dużo pracy, ale teraz ząb wygląda lepiej niz jego poprzednik. Polecam
Opinia dodana przez: Asia

Danuta Uram

URAM ZABEK corporation
Swiecie
Bydgoszcz

Bardzo dobry stomatolog,zarowno ja jak i cała moja rodzina sie u niej leczy i to od wielu lat.Jest na bieżąco z nowoczesną stomatologią. Niegdy po jej leczeniu nie miałam żadnych problemów .Mam 60 lat i nie mam tylko dwóch swoich żebów ,które mi usunieto jeszcze podczas studiów ,ale dbam o zęby chodzę na badania profilaktyczne i jestem pod stałą opieką dr Uram, która skrupulatnie zajmuje się ich leczeniem ,jeśli tylko ...

lek. dent. Marek Burchard

Przychodnia "Wilczak"
ulica Nakielska 47
85-219 Bydgoszcz

Polecam Pana Burcharda jako specjalistę wysokiej klasy. Jako jedyny podjął się zabiegu gdzie 3 innych dentystów odmówiło. Zabieg przeprowadzony profesjonalnie. Leczenie po zabiegu fachowe i zakończone sukcesem. Lekarz z powołaniem.
Opinia dodana przez: Paulina M

Mariola Głowacka

Ortodonta, Stomatolog

Nakielska 247b
85-345 Bydgoszcz

Niestety, Pani Mariola i jej asystentka są nieuprzejme, do tego okazało się, że po zdjęciu aparatu moje zęby 'rozeszły się' lekko, co wg Pani Marioli - nigdy nie miało mieć miejsca. Retainer dość szybko się uszkodził, na co Pani Mariola uznała, że trzeba nowy zakładać. Ponadto na miejscu mały gabinet, co przy 2-3 oczekujących oznacza, że już się ktoś nowy nie zmieści. Kontakt utrudniony, gdyż Pani ortodontka nie bardzo chyba ...
Opinia dodana przez: kuba

Robert Bartczak

Sieroca 1 lok. 1
85-113 Bydgoszcz

Dobry fachowiec, konkretny i zdecydowany, z poczuciem humoru. Wrazliwy na ewentualny ból pacjenta.

lek. dent. Elżbieta Gehrke-Szubartowska

lux-dent
Kijowska1
Bydgoszcz

Jestem zadowolony. Nie chodziłem wcześniej do dentysty bo się bałem. Od 6 lat. Kolega mi polecił. Zasrzyk bezbolesny???. Dużo się zmieniło w Polsce, albo u p. Eli tak jest? Jestem po wyleczeniu 7 zębów. Teraz chodzi moja żona . Też do dzisiaj wyleczyła 3 zęby. A inna pani w Niemczu kazała jej usunąć i zrobić jakiś mostek czy cuś . POLECAM
Opinia dodana przez: waldi

lekarz Danuta Białka

ulica Sandomierska 24/13
85-830 Bydgoszcz

Udalem sie z bolem zeba do pani D.Bialki do przychodni. Uprzejmosc tej pani nie zna granic-zostalem wyrzucony i drzwi przed twarza zamknieto mi z hukiem. Na szczescie znalazlem lekarza z powolania i sie mna zajal .Pani Danuty Bialki nie polecam.
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Marek Gatz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ulica Bohaterów Kragujewca 6/29
85-863 Bydgoszcz

Pan doktor Gatz to człowiek o „złotych rękach” i wielkiej, pełnej wiedzy głowie. Śmiem twierdzić, że powinien znajdować się w czołówce najlepszych implantologów w Polsce. Każdy kto trafi pod jego opiekę może być zupełnie spokojny o swoje zęby!!! Nie wiem, jak on to robi, ale po usunięciu dwóch zębów, wszczepieniu kilku implantów podczas jednego zabiegu, nacięciu dziąseł i założeniu wielu szwów, wróciłam do domu pełna strachu i zaopatrzona we wszystkie ...
Opinia dodana przez: Ewunia

Barbara Jundziłł

Stomatolog, Protetyk

Bydgoszcz

Dentystka z powołania. Wyleczyła mi zęby i w końcu mam spokój. Jestem bardzo zadowolony, polecam ten gabinet i panią doktor.
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Małgorzata Dadej - Wągrocka

Prywatny Gabinet Lekarski
Hallera 2 D
85-795 Bydgoszcz

Wszystko super jestem bardzo zadowolona Pani Małgorzata bardzo miła kobieta jak coś jest nie tak mówi prosto z mostu jak sprawa wygląda
Opinia dodana przez: Ala

lek. dent. Małgorzata Dadej-Wągrocka

Prywatny Gabinet Lekarski
Hallera 2 D
85-795 Bydgoszcz

Dostałem dwie plomby gratis bez konsultacji i przedstawienia (płatnej) alternatywy. Plomby do wymiany. O kosztach leczenia kanałowego zostałem poinformowany po zabiegu wstępnym. Nie powiadomiono mnie o konieczności zrobienia zdjęcia RTG do leczenia kanałowego. Może pani dr ma rentgen w oczach... kto wie.