Lekarze Stomatolog Kielce

lek. dent. Joanna Cygankiewicz-Karakoz

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM MATKI I NOWORODKA SZ.S.
ulica Prosta 30
25-731 Kielce

super pani stomatolog zarowno dla dzieci jak i doroslych bardzo dobry kontakt zawsze usmiechnieta serdecznie polecam

lek. dent. Małgorzata Waglowska-Plewa

Paska 6/12/15
25-113 Kielce

💐pani doktor Profesjonalnie Z ogromną wiedzą Z życzliwością Podchodzi do pacjenta Dziękuję Cały ród bo....
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Piotr Ceynowa

Legnicka 2
25-328 Kielce

Fachowość, dokładność- to tylko niektóre z zalet lek. dent. Piotra Ceynowy. Faktycznie, ratowanie każdego zęba to jego specjalność. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Andrzej Wawrzoła

Gabinet Dentystyczny
25-547 Kielce

Uczciwy i rzetelny stomatolog. Dobry kontakt z pacjentem, tłumaczy procedurę leczenia. Nowoczesny gabinet i sprzęt.

lek. dent. Elwira Gilewska-Szwajca

Chirurg stomatolog

Zakład Opieki Stomatologicznej
Słowackiego 21/1U
25-365 Kielce

Pełen profesjonalizm - odwiedziłam wielu lekarzy , ale tylko u dr Gilewskiej poczułam się partnerem w rozmowie , zero stresu towarzyszącemu usunięciu trudnego zęba . Jeśli szukasz chirurga to o jest jedyny wybór
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Kamila Banatkiewicz

Zakład Stomatologiczny
Wiejska 29
25-319 Kielce

Bardzo staranna , dokladna i rzetelna pani doktor , widac ze ma ""smykalke do swojego fachu . Ponadto przemila , delikatna i kulturalna . Goraco polecam
Opinia dodana przez: Bozena

lek. dent. Paweł Barucha

Wyspiańskiego 1/36
25-409 Kielce

Najlepszy dentysta na świecie!!! Chodzę do Pana doktora ja,mąż moi rodzice i znajomi. Naprawde zna się na swojej "robocie"
Opinia dodana przez: magdalena

lek. dent. Paweł Wiśniewski

Przychodnia Nr 2
Wojska Polskiego 5
25-364 Kielce

Godny polecenia , czasem opwie jakis żarcik, zawsze z uśmiechem . Zawsze znajdzie czs dla pacjenta .

lek. dent. Monika Sokół

MEDICODENT
ul. Zapolskiej 5
25-435 Kielce

Lekarz godny polecenia - świetny specjalista. Wszystko co trzeba wytłumaczone od podstaw, dokładnie i profesjonalnie. Leczone zęby idealnie wykończone - problem miałam z wiecznie kruszącą się jedynką, który zniknął po jednej wizycie :) Serdecznie polecam, jestem stałą pacjentką Pani Doktor :)
Opinia dodana przez: I.N.

lek. dent. Ewa Milewska

Urzędnicza 16b
25-729 Kielce

Cierpliwa, spokojna, pogodna, delikatna i wyrozumiała Pani stomatolog. Indywidualne podejście do pacjenta i kultura osobista to niewątpliwie atuty, które można wymienić już po pierwszej wizycie. Potrafi w komunikatywny sposób wyjaśnić stan rzeczy i ewentualnie rozwiać wątpliwości. Będąc jej pacjentem mam wrażenie, że wie co robi i, że robi to z pasją. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Joanna Wolszczak-Domańska

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Paderewskiego 26/28 lok. 15
25-004 Kielce

Pani Doktor poza tym, że jest profesjonalistką w tym co robi, jest również wspaniałą kobietą. Zawsze bałem się dentystów, chirurgów, igieł, krwi itd... Po zabiegu ekstrakcji zmieniłem zdanie. Nie tylko chodzi o sam zabieg, ale również o opiekę po zabiegu. Zabieg był trudny technicznie nie tylko ze względu na haczykowate i cienkie jak igła korzenie, ale również stan zapalny moich zatok (który wcześniej Pani doktor podleczyła) jak i moją WÓWCZAS ...
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Rafał Skrzypiński

Śniadeckich 14
25-366 Kielce

Bardzo dobry stomatolog, usunięcie zęba które wydawało się tragedia z tym lekarzem w ogóle nie było straszne, szczerze POLECAM!
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Michał Toczek

Stomatolog, Ortodonta

ORTO-PLUS
ŹRÓDŁOWA 2/6
25-335 Kielce

Polecam Pana Michała, konkurencyjne ceny, rzeczowo i konkretnie, zawsze wizyta na czas , nigdy nie musiałem czekać. Pan doktor

lek. dent. Bożena Prokop-Schab

M.J.Piłsudskiego 30
25-431 Kielce

Bardzo rzetelny i profesjonalny lekarz. Wykonuje zabiegi bardzo dokładnie i skutecznie - praktycznie nigdy nie wracam na "poprawki". Do tego pani doktor bardzo uprzejma i cierpliwa. Korzystam od lat i polecam!
Opinia dodana przez: Rafał Pałka

lek. dent. Izabela Stamirska

Krasickiego Janka 2b
25-430 Kielce

W moim przypadku fachowość oraz punktualność pani stomatolog to ważne cechy. Byłam 6 razy i czasem czekałam 10 min.Zawsze polecam znajomym i są zadowoleni z leczenia i pogodnej atmosfery, co jest ważne szczególnie dla dzieci.

lek. dent. Daria Misiurek

Karbońska
25-640 Kielce

Bardzo polecam pania Darie. Super podejście do dziecka. Wszystko wytłumaczy i doradzi. Córka po przejściach z innymi lekarzami bardzo bała się dentysty a po pierwszej wizycie u pani Darii strach przed dentysta zniknął. Polecam
Opinia dodana przez: Wioletta

Anna Poniewierska

ul. Sandomierska 250
Kielce

Dzisiaj byłam z synkiem (4latka) u Pani doktor która przyjeła nas w trybie pilnym bez umowionej wizyty,gdyz syn miał juz stan zapalny i nie mógł wytrzymać z bólu. Żaden lekarz nie chciał nas przyjąc mimo bólu i opuchlizny. Syn panicznie boi sie dentysty i była, to pierwsza wizyta na której pomału zaczoł współpracować i przekonywac sie do zrobienia zęba. To wszystko dzięki wspaniałej Pani doktor która jest Najlepszym dentysta w ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Katarzyna Czarnecka-Kupis

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

BeautyDent Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Paderewskiego 37/39A lok. 4
25-502 Kielce

Polecam Panią Doktor!!! Jest bardzo miła i ma podejście do maluchów. Bez najmniejszego problemu i (płaczu dziecka) zaleczyła ząbek mojej dwu i pół letniej córci!!!

lek. dent. Anna Beza

Protetyk, Stomatolog

Piaski Królewieckie 25 (obok Smykowa)
25-375 Kielce

Znakomity lekarz, uprzejma, znajomość leczenia uzębienia jak i protetyki fantastyczna. Czystość gabinetu i warunki sanitarne bardzo dobre, zawsze uśmiechnięta, godna polecenia.

lek. dent. Grzegorz Stamirski

perfectdent
Jaworskiego
25-430 Kielce

Doktora Stamirskiego poznałam 12 lat temu pracował wtedy w przychodni pańswowej. Ja miałam totalny uraz do dentystów (po podstawówce). Ale On cierpliwie leczył moje zęby. Ostatnio dowiedziałam się że ma gabinet i wróciłam do leczenia. Przyznam że pozostał taki sam i zamiast produkować dyplomy wyrabiał praktykę. Nie poznał mnie. Ale plomby które założył mi wtedy (na kasę).Przetrwały 10 lat. I On jeden zrozumiał, że jak boruje to boli.On jeden potrafił ...