Lekarze Stomatolog Kielce

lekarz Małgorzata Jaskulska

Profident
Daleka11
Kielce

Z tą Panią mam przyjemność od dziecka ;) miła, spokojna wszystko dokładnie tłumaczy, a solidnie wykonana praca z sercem to zwieńczenie każdej wizyty ;) Polecam szczególnie os. bojącym się dentysty !
Całkiem przyzwoita lekarka , uprzejma i fachowa, ważniejszy jest dla niej pacjent i efekt końcowy niż KASA.
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Piotr Florczak

NZOZ KRIOMED CENTRUM REHABILITACJI
ul. Warszawska 146
25-408 Kielce

bardzo pewny siebie, nie słucha pacjenta, robi po swojemu i nie liczy się ze zdaniem pacjenta, nieprzyjemny i nie polecam, drogi
Opinia dodana przez: barbara

Alina Śmiech

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny
Wapiennikowa 15
25-132 Kielce

Dentystka wyjątkowo profesjonalna. Moje dziecko nie chciało leczyć się u żadnego innego stomatologa, tutaj o dziwo się udało. Pani doktor podchodzi do swojego zawodu naprawdę z wielkim sercem. Gorąco polecam :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

Klaudia Staszczyk

Estetdent gabinet stomatologiczny
Sienkiewicza 28 /2
25-310 Kielce

Przemiła i co najważniejsze bardzo kompetentna Pani Doktor Klaudia. Tak się bałem zabiegu wszepienia implantu ale niepotrzebnie, bo nic nie bolało. Mam już zęba. Wszystko OK. Szczerze polecam.

lek. dent. Maciej Ciesielski

Barwinek 23/22
25-150 Kielce

Kilka dni temu zakończyłem ponad półtoraroczne leczenie moich przypadłości (ściskoszczęk, bruksizm - w efekcie

lek. dent. Jan Kubik

Fizjo-DENT
25-119 Kielce

Witam Po raz pierwszy wyrażam swoją opinię o lekarzu...nie mogłam tego przemilczeć bo trafiłam do lekarza z powołania Pan Jan Kubik to mistrz w swojej profesji!!! Wizyta na NFZ... a tu miłe zaskoczenie. Nie pamiętam kiedy byłam tak zdenerwowana miałam do usunięcia górną ósemkę bałam się gorzej niż dziecko a dawno już nim nie jestem, (nadmienię że to mój pierwszy ząb usunięty) zabieg usunięcia przebiegł szybko i bezboleśnie nie było ...

lek. dent. Agata Szydło

FA-DENT
WIŚNIÓWKA
Kielce

CHYBA NIKT KTO ZNA PANIĄ DOKTOR NIE UWIERZY W TE BZDURY , ŻE NIE POTRAFI POMÓC W PRZYPADKU ROPNIA , JA SAM KORZYSTAŁEM Z POGOTOWIA NA PADEREWSKIEGO I MUSZĘ PRZYZNAĆ ,ŻE BYŁEM ZASKOCZONY PROFESJONALNYM PODEJŚCIEM I MIŁĄ OBSŁUGĄ , DODAM ,ŻE W TYM SAMYM DNIU BYŁEM W BILCZY , ALE TAM NAWET NIE ZAJRZANO MI DO BUZI , TYLKO DOSTAŁEM RECEPTĘ , OBECNIE JESTEM PACJENTEM PANI DOKTOR ,PANI DOKTOR PROSZE ...

lek. dent. Joanna Biskupska

Zakład Opieki Stomatologicznej
Hoża 19
25-618 Kielce

Zdecydowanie nie polecam. Przyszłam do Pani doktor na leczenie kanałowe, które zostało wykonane źle. Okazało się to około 2/3 lata później, gdy z bólem tego leczonego zęba trafiłam do innej i lepszej dentystki, która po zobaczeniu zdjęcia rentgenowskiego stwierdziła, że żadne kanałowe nie było tam nigdy robione, choć ząb tego wymaga. Wizyta u Pani doktor była kompletnym zmarnowaniem czasu i nerwów.
Opinia dodana przez: W.
Trafiłam do tego stomatologa jakieś 2 lata temu z polecenia znajomego któremu robił jedynki. Był zadowolony z efektów jego pracy. Pozwolę sobie szerzej i dokładniej opisać temat. Trafiłam tam, ponieważ rozsypa łmi się daaaawno temu kanałowo leczony ząb. Pan doktor stwierdził, że nie ma co ratować i trzeba zrobić ekstrakcję. Wszystko miało trwać nie więcej niż 30 min. Urwałam się więc z pracy na szybki "zabieg". Jak się okazało "zabieg" ...
Opinia dodana przez: Anim

lek. dent. Monika Marcinkowska

Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Monika Marcinkowska
ul. Staszica 6
Kielce

Bardzo miła i sympatyczna osoba, kompetentna w tym co robi, a robi to z wiedzą i zaangażowaniem. Jeśli trzeba doradzi, naprawi zęba w sposób którego inny lekarz nie chce się podjąć, poświęcając swój czas.Fachowiec jakich mało, krótkie terminy wizyt, w godzinach dopasowanych do potrzeb pacjenta. Nowoczesne i mile wyposażenie gabinetu. Polecam w 100 %.
Opinia dodana przez: Dorota

Jolanta Gębska

Paderewskiego 4a lok. 9
25-017 Kielce

Pani Doktor Jolanta Gębska jest najlepszym stomatologiem jakiego znam. Potrafi postawić trafną diagnozę opartą na wcześniejszych niezbędnych badaniach. Podchodzi do pracy z sercem gdyż jest lekarzem z powołania. Jestem bardzo zadowolona z jej usług.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Joanna Niechciałkowska

ul. Zagórska 18A/3
25-355 Kielce

Świetna, uprzejma dentystka polecam wszystkim którzy się boja ;) Wszystko tłumaczy dokładnie co będzie robić, wzbudza zaufanie, jest kompetentna

lek. dent. Adam Wróbel

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM MATKI I NOWORODKA SZ.S.
ulica Prosta 30
25-731 Kielce

Jeszcze nigdy nie było tak przyjemnie u dentysty. Polecam każdemu, kto się do tej pory bał. Tutaj naprawdę jest nie strasznie, a przyjemnie

lek. dent. Agata Grzegorczyk-Gorzan

Przychodnia "ZAPIECEK"
Piekoszowska 126
25-632 Kielce

Nie polecam, Pani doktor faktycznie szybko i sprawnie przyjmuje pacjentów- ale nie oznacza to,że dobrze; Dodatkowo staranność wykonania usług [plomby/skaling/fluoryzacja] pozostawia wiele do życzenia; Nie tłumaczy leczenia; no i co chyba jest najistotniejsze chętnie przekonuje do wybrania dodatkowych usług - uzasadniając ich absolutną konieczność – bo nie jest w stanie ocenić stanu i dobrać leczenia; Tak naprawdę sprowadza się do wydania w gabinecie dodatkowych 200zł [dodam, że dzień przed wizytą ...
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Urszula Buszko

Przychodnia Stomatologiczna
Massalskiego 17
25-635 Kielce

4 wizyty z jednym i tym samym zębem po 5 min każda, z odsyłaniem na zdjęcia, konsultacje z chirurgiem i ostateczna decyzja że dr nie podejmie sie leczenia.

Małgorzata Jachimowska

Warszawska 108
25-541 Kielce

Pani dr. Małgorzata jest rewelacyjna. Polecam każdemu!!! Gdyby tylko troszkę taniej...ale cóż,za profesjonalizm się płaci:-)

lek. dent. Joanna Zemlik

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Gabinet stomatologii dziecięcej Joanna Zemlik
Sobieskiego 27
25-119 Kielce

Pani doktor dość miła ale bardzo nerwowa, prędka, nie wyleczyła córce zębów tylko kazała zrobić zdjęcie czy ma miejsce na nowe zęby a ja poszłam z dzieckiem żeby zaleczyła malutki ubytek. Ubytek w krótkim czasie zrobił się duży, ząb się dziecku połamał... trzeba było rwać ale p.dr nie wyrwała dokładnie. Musiałam iść do innego lekarza, który poprawiał robotę po p.Zemlik. Innym razem kazała jeść dużo lodów dziecku gdzie moje dziecko ...
Opinia dodana przez: Nina

lek. dent. Dariusz Fedczyna

Warszawska 28 lok. 1
25-372 Kielce

Bardzo dobry stomatolog. Ewidentnie wie o czym mówi i zna sie na swoim zawodzie. Robi dobrze i sprawnie. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Kuba

lek. dent. Joanna Sikora

Przyszowice,
44-178 Kielce

bdb lekarz polecam ,dobrze wyjaśnia problem choroby