Lekarze Stomatolog Kielce

lek. dent. Leszek Zimny

Chirurg stomatolog

Prywatny gabinet stomatologiczny
25-111 Kielce

Pan doktor usunął mi ósemkę dolna dosłownie w 5 sekund.Najważniejsze ,że umówiony byłem na wizytę na godzinę 14,od razu zostałem poproszony do gabinetu,nie zdążyłem się nawet wystraszyć.Znieczulenie wykonane mistrzowsko.Żona doktora dokładnie wyjaśniła mi jak mam postępować po wyrwaniu,żeby nie było problemów.A na nfz zapisali mnie za 2 miesiące.Dobrze wydana stówa.

lek. dent. Gabriela Filipczak

Zakład Opieki Specjalistycznej
Św. Leonarda 1/27
25-311 Kielce

Chodzę do Pani dosyc nieregularnie, ale około 2 lata. Jestem bardzo zadowolona, Pani doktor bardzo indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, chociaż nie zawsze pamieta imię :) W tym czasie odwiedziałam równiez innych specjalistów, ale zawsze wracam do tej samej, widzi wiecej niż inni, robi w gabinecie przeswietlenie, obrazowo pokazuje problem, oraz przebieg leczenia, jest bardzooo spokojna, ale to bardzo przez co niestraszny mi stomatolog. Zaciagnełam do tej Pani juz parę ...

lek. dent. Aleksy Bernatek

NZOZ EKSTRADENT SP. J.
ul. Juliusza Słowackiego 21/1U
25-365 Kielce

Prawdziwy, zaangażowany, pełen pozytywnej energii, wiedzy, precyzyjnie i zrozumiale wyjaśniający proces leczenia. Dający pozytywną energię. Kulturalny, z szacunkiem wykonujący swoją pracę i traktujący pacjentów.
Opinia dodana przez: Ilona

lek. dent. Marzena Ozimirska

Protetyk, Stomatolog

CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce

Pani Doktor jest pasjonatką swojej pracy, bardzo sprawna manualnie, lubi wyzwania, życzliwa i sympatyczna, polecam
Bardzo krótki czas oczekiwania na wizytę. Miło podchodzi do pacjenta i jeszcze nigdy mnie nie bolało, a leczę się już ponad 7 lat. Bardzo symapatycznie sie rozmawia. Warto polecic.

lek. dent. Monika Głowacka

ulica Wesoła 37/2
25-363 Kielce

Polecam Panią Monikę :) skutecznie wyleczyła mi nie tylko zęby, ale i strach przed dentystą :) świetne podejście do pacjenta i jego potrzeb.
Opinia dodana przez: Kasia

Dorota Garbas

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Jagiellońska 23
25-734 Kielce

Pełny profesjonalizm i super podejście do pacjenta. Za każdym razem wchodzę i wychodzę z gabinetu z uśmiechem na ustach :). Obie Panie są bardzo sympatyczne i znają się na rzeczy. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Filip

lek. dent. Jarosław Gąszcz

Gabinet Stomatologiczny Gąszcz Jarosław
25-005 Kielce

Prawdziwy profesjonalista, bez dwóch zdań. Poza tym miły, uprzejmy, dowcipny i tani. Polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Wiktor

Ewa Chęcińska

pl. Żeromskiego 44
25-370 Kielce

Lecze sie u p Ewy od ok 18 lat z kilkuletnia przerwa. Od 12 regularnie. Pierwszy raz leczylam jedynki jako nastolatka i dopiero po ok 8 latach wymienialam plomby. Podczas gdy zeby leczone w duzo tanszym gabinecie, gdzies w skarzysku skonczyly sie kanalowym leczeniem po 2-3 latach. Robionym poza godzinami przez panstwa Checinskich. Polecam! Moja corka- 6lat tez sie przekonala do dentysty, a panicznie boi sie kazdego lekarza w kitlu. ...

Małgorzata Paśnik

ul. Szczecińska 4a
25-345 Kielce

Gorąco polecam panią doktor w końcu mogę cieszyć się pięknym uśmiechem, efekty leczenia super! Leczenie trwało długo to normalne, co dla mnie bardzo ważne Pani Doktor przykładała bardzo dużą wagę do higieny jamy ustnej w trakcie leczenia , zostałam nawet poinformowana o produktach spożywczych których powinnam unikać!
Opinia dodana przez: Alina

Edyta Agatowska

PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY
Sienkiewicza 16 lok. 12
25-333 Kielce

Polecam serdecznie Panią Doktor Edytę. Jestem wieloletnią pacjentką Pani Doktor, trafiłam tu z polecenia i polecam dalej. Pani Doktor Edyta to osoba pełna życzliwości, profesjonalna w swoim fachu. Bezstresowa atmosfera od progu drzwi, uśmiech Pani Edyty i asystentki Pani Zosi sprawiają, że wizyty są tu przyjemnością. Sterylna czystość, wyposażony w nowoczesny sprzęt gabinet to wizytówka Doktor Agatowskiej - doświadczonej stomatolog.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Joanna Gałuszka-Garnuszek

Chirurg stomatolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
25-640 Kielce

Dziękuję za bardzo profesjonalnie wykonaną usługę, wysoką kulturę względem pacjenta i za to, (rzadkość w dzisiejszych czasach) że komercja nie gra w Pani działalności pierwszej roli.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Anna Byś

Indywidualna praktyka stomatogiczna
Kielce ,ul.Warszawska 49/47
25-531 Kielce

Cudowna Pani Stomatolog🙂 Leczenie zębów to przyjemność. Krótkie terminy oczekiwania na wizytę. Polecam.
Opinia dodana przez: Marzanna

Mateusz Borecki

Nowy Świat 48 lok. 6
25-525 Kielce

Jestem pełna uznania i wdzięcznośći takich lekarzy powinno być więcej .

lek. dent. Izabela Stamirscy

Prywatne Gabinety Stomatologiczne
25-430 Kielce

Mili,kompetentni , bardzo zaangażowani w to co robią. Zero picu i naciągania pacjenta. Plomby trzymają się świetnie.Polecam
Opinia dodana przez: krzysztof

Joanna Kusińska

gabinet prywatny
Paderewskirgo
25-900 Kielce

Pani doktor miła sympatyczna czuć zaufanie jak i fachową rękę. Napewno wrócę. Polecam tego stomatologa.
Opinia dodana przez: Mariusz K

Anna Przybylska

Klonowa 55
25-315 Kielce

Nie jestem wstanie powiedzieć nic o tej pani jaki o pani dr, Mozgiel,gdyż od 1,5 roku próbuje się do nich zapisać i co miesiąc przychodziłam do rejestracji i cały czas pani , która tam urzęduje odsyłała mnie chamsko co miesiąc albo ze po nowym roku będą zapisy. Do dnia dzisiejszego nie zapisałam się gdyż nie przyjmują nikogo nowego. Od znajomych słyszałam żeby się tam dostać trzeba mieć w rodzinie jakiegoś ...

lek. dent. Agnieszka Sowiar

ulica Warszawska
25-547 Kielce

Pani doktor miła, sympatyczna i niewątpliwie posiada wiedzę i zdolności z zakresu stomatologii. Zrobiony ubytek dość dobrze się trzyma. Lecz na tym koniec plusów. Pan doktor wymyśla przysłowiowy milion różnych spraw i w sumie bierze niemałą sumę pieniędzy (bo z każdej z osobna wizyty wychodzi dość przeciętna cena). To co pani doktor zrobiła mi w ciągu 8 wizyt, to "zwykły" stomatolog robi to w ciągu 3 wizyt. Zachęciły mnie dobre ...
Opinia dodana przez: A.

Adam Chęciński

pl. Żeromskiego 44
25-370 Kielce

B.DOBRY, KULTURALNY LEKARZ. GODNY POLECENIA.

Urszula Otwinowska

Warszawska 31c lok. 27
25-518 Kielce

w pełni zgadzam się z poprzednią opinia czas leczenia strasznie długi u mnie to 5 lat i końca nie widać. (nie wiem czy polecanie ruchomego aparatu przez panią dr to naprawdę konieczność czy tylko fakt iż nie posiada ona sprzętu do stałego aparatu) podsumowując jakbym wiedziała ze tyle to trwa to zdecydowałabym się na stały aparat. czas krótszy nie mówiąc o kosztach