Lekarze Stomatolog Warszawa

lek. dent. Alina Kolendo-Prawecka

Polna 3 m 102
Warszawa

wspaniały lekarz, kompetentny z dużą wiedzą. wytłumaczy dokładnie na czym polega leczenie kanałowe zęba i można to śledzić w miarę postępowania leczenia.Duże poczucie humoru a przy tym niezwykle uprzejma.Nasza znajomość trwa już od ponad 20 lat.
Opinia dodana przez: barbara

dr Michał Kornet

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Sun Dental
Zdziarska 57a Warszawa
Warszawa

Polecam Pana Dr Michała. Trafiłem do Dr 4 lata temu po pobiciu, w środku nocy na ostry dyżur przywieziony karetką na Lindley'a. Pan Doktor przyszedł na konsultacje na SOR , zbadał mnie, oglądal badania, i powiedział, że wymagam operacji, że przyjmuje mnie od razu do kliniki. Po kilku dniach byłem operowany przez Pana Dr. Przez pół roku miałem 3 metalowe płytki na kościach twarzy i wiele śrub. Juz wszystkie zostały ...
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Karolina Sobczyk

GABINETY DR MATUSCHKE
MODZELEWSKIEGO 37 LOK. U2
02-679 Warszawa

Do tego miła, estetyczna i uczciwa. Pełen profesjonalizm! Chciałbym, aby wszystkie moje kontakty z lekarzami były podobne. Jacek C. lat 66
Opinia dodana przez: Jacek

lek. dent. Paweł Chojnowski

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Wawer
ul. Korkowa 87
04-519 Warszawa

Dziękuję za profesjonalizm w Pana pracy,za dobre serce w podejściu do pacienta.Jest Pan najlepszym stomatologiem jakiego spotkałam..I Monika B.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Marcin Aleksiński

Włodarzewska 55g lok. 3
02-384 Warszawa

Leczenie przebiegało w dobrej atmosferze i przez cały czas miałem komplet informacji na temat tego, co aktualnie dzieje się z moim zdrowiem. W pewnym momencie, pomiędzy wizytami, zacząłem odczuwać silny ból. Doktor Aleksiński przyjął mnie natychmiast. Okazało się, że mam nadwrażliwość na jedną z substancji standardowo stosowanych przy leczeniu kanałowym. Doktor wyczyścił jeszcze raz kanał i nałożył maść przeciwzapalną - ból ustąpił następnego dnia. Doktor Aleksiński nie wziął pieniędzy za ...
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Jarosław Piesiewicz

Chirurg stomatolog

Przewoźników 6
03-691 Warszawa

Bardzo polecam Pana Piesiewicza, wspaniały chirurg, przede wszystkim bardzo sympatyczny, super podejście do pacjenta. Szybko i bezboleśnie.
Opinia dodana przez: Ewelina O.

Jacek Popiński

Niemcewicza 26
02-306 Warszawa

Najlepszy Stomatolog-Chirurg jakiego poznałem. Pełny profesjonalizm, wiedza i umiejętości. Zabiegi wykonywane z największą starannością a efekty utrzymują się bardzo długo bez konieczności ponownego odwiedzania. W moim przypadku nic się nie dzieje już od 22 lat a ząbki wyglądają jak by były wczoraj zrobione :-)
Opinia dodana przez: Adam

Marzena Głaz-Koperska

Słowackiego 53a
05-075 Warszawa

Bardzo polecam tego lekarza, profesjonalny, skuteczny, rozsądny - Pani Doktor nie proponuje zbytecznych zabiegów,poleca nowoczesne rozwiązania i daje alternatywy.

lek. dent. Robert Pankowski

NZOZ UNIMED Przychodnia Stomatologiczna
Ks. J. Popiełuszki 19/21 paw. 31
01-595 Warszawa

Najlepszy! Od lat nigdy nie zawiódł, spokój i opanowanie poza tym klasa i poczucie humoru :) Polecam.
Opinia dodana przez: Karolina

dr Ksymena Sikora

Al. Jana Pawła II 61B/247
01-031 Warszawa

Bardzo sympatyczna Pani doktor. podchodzi kompleksowo do pacjenta doradziła najlepsze dla mnie rozwiązanie ( w innych gabinetach ta sama praca była drożej wyceniana). Polecam

lek. med. Adam Górka

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
ul.Górnośląska 4a
00-444 Warszawa

Znakomity, uprzejmy, niezwykle kompetentny. Godny polecenia. Lekarz o wyjątkowej cierpliwości do pacjentów.

lek. dent. Justyna Stronkowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Idodent
ul.Solec81B pawilony ARKADA (P54,P55)
00-382 Warszawa

Bardzo kompetentna i jednoczesnie ciepła lekarka, delikatna i dokładna. Bardzo bałam sie pierwszej wizyty po wczesniejszych doświadczeniach ze stomatologami, a teraz bez obaw systematycznie zapisuję siebie i rodzinę do Pani Doktor z pełnym zaufaniem.

lek. dent. Bożena Chrupek-Konarzewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Kasprowicza 82 m. 18
01-949 Warszawa

Dr Bożena Chrupek-Konarzewska jest stomatologiem, któremu niewątpliwie można zaufać. Wszyscy wiemy, jak duże znaczenie w medycynie ma doświadczenie. W przypadku Pani dr Konarzewskiej profesjonalizm i doświadczenie wyrażają się nade wszystko w fachowym wykonaniu każdej usługi stomatologicznej oraz w uczciwości - nikt nie będzie miał obiecanych przysłowiowych "gruszek na wierzbie" co do perspektyw leczenia - otrzyma rzetelną informację i jeśli będzie ku temu chęć ze strony pacjenta - uczciwą radę. Wszystko ...

lek. dent. Maciej Czerniuk

Prywatny Gabinet Lekarski
Nowolipki 10 lok. 2
00-153 Warszawa

Pan Doktor ma takie piękne oczy, że jak spojrzy, to i znieczulenia nie trzeba :-) i jest taki delikatny ;-) Gorąco polecam !!!

lek. dent. Damian Knap

Supradent Stomatologia Estetyczna i Ortodoncja Małgorzata Adamczyk
ul. Biały Kamień 1/U1
02-593 Warszawa

Świetny lekarz - kompetentny, delikatny, cierpliwy. Stosuje najnowsze materiały i techniki dostępne w stomatologii, które, jako pacjentka, bardzo doceniłam (np. w czasie leczenia kanałowego). Współpracuje z bardzo dobrym laboratorium. Duży problem stomatologiczny potrafił zamienić w piękny uśmiech. Kompetentne, bardzo miłe asystentki. Doskonale wyposażony, bardzo czysty gabinet. Pełny profesjonalizm i niezwykle przyjazna atmosfera. Trafiłam do Doktora z polecenia - teraz sama polecam Go innym pacjentom. zamienić w piękny uśmiech. Kompetentne, bardzo ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Renata Dublicka-Woźniak

Stomatolog, Protetyk

Filia Nr 5 Zakład Opieki Zdrowotnej Międzyzakładowa Przychodnia Zdrowia Poligrafów
Miedziana 11
00-835 Warszawa

Jestem naprawdę bardzo zadowolony, Pani Doktor jest doskonałym chirurgiem i protetykiem.Mogę Ją polecić każdemu wymagającemu pacjentowi.Mam obecnie zamontowane korony pełnoceramiczne na cyrkonie, które wyglądają jak naturalne zęby.Jestem przeszczęśliwy, wreszcie wyglądam jak człowiek:)

lek. dent. Anna Gabryś

Przychodnia Lekarska
Elekcyjna 54
01-123 Warszawa

Rewelacyjna pani doktor. Zna się na tym co robi i robi to bardzo dobrze! Bardzo polecam!

lek. dent. Anna Wojas

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Asklepios" Przychodnia Nieinwazyjnej Diagnostyki Kardiologicznej
Sonaty 6 d
02-744 Warszawa

bardzo delikatna Pani Doktor. Znieczulenie wykonuje niemal bezboleśnie, polecam

lek. dent. Anna Pensiek

SmileUp Stomatologia Anna Pensiek
Duracza 10
Warszawa

Kompetentna, dokładna, posiada dużą wiedzę nie tylko w dziedzinie stomatologii, ale i z zakresu medycyny ogólnej. Ogromna jej zaleta to fakt, że zajmuje się zarówno stomatologią zachowawcza jak i protetyką! Bardzo miła, delikatna, można polegać jej opini. Inni pacjenci też ją chwalą. Ja czekałam tydzień aby się do niej dostać, ale było warto.

lek. dent. Krystyna Mancewicz

Stawki 4 A/lok.1
00-193 Warszawa

Pani dr. Krystyna Mancewicz to wysokiej klasy stomatolog i super zyczliwy i empatyczny czlowiek. Ma bardzo profesjonalne podejscie rowniez do dzieci. Ceny za uslugi w bardzo nowoczesnej klinice sa o.k. oby bylo wiecej takich stomatologow jak Pani dr. Krystyna Mancewicz.
Opinia dodana przez: Iga