lekarz Sylwester Olczak

Laryngolog

Jaki jestem zadowolony i szczęśliwy że trafiłem wreszcie na PRAWDZIWEGO LEKARZA, leczę się laryngologicznie od ponad trzydziestu lat, przez ten czas przeszedłem przez ręce wielu lekarzy i często odwiedzałem szpitale. Myślę że gdybym wcześniej poznał i trafił do doktora Olczaka to nie cierpiałbym aż tyle. Wspaniały lekarz posiada idealne podejście do pacjenta, wyśmienicie zna się na swojej pracy, bardzo skutecznie leczy i co naprawdę najważniejsze zawsze ucieka od używania antybiotyków, stosuje je tylko w ostateczności, teraz to wielka rzadkość u większości lekarzy, wszyscy idą na łatwiznę on nie!!! Jak do ...

Jak do tej pory za każdym razem skutecznie "wstrzelał" się w diagnozę moich dolegliwości z takim samym skutkiem ją leczył.
Od czasu jak trafiłem do doktora nie pamiętam już kiedy stosowałem antybiotyki, dzięki czemu choruję na zwykłe przeziębienia coraz mniej a moja odporność organizmu naprawdę wzrosła. Przeczytałem wszystkie opinie na temat doktora Olczaka i zastanawiam się dlaczego niektórzy tak nisko go ocenili, może byli u niego w gabinecie tylko raz i spodziewali się "cudu" ja odwiedzam naszego doktora dwa razy w miesiącu, niekiedy rzadziej i mogę go z czystym sumieniem polecić każdemu kto ma problemy laryngologiczne by całkowicie zaufał w leczeniu bo naprawdę warto!!!!
Takich ludzi ze świecą się szuka i nie zawsze znajdzie.
Ja znalazłem !!!
Gorąco polecam :)
Dziękuje DOKTORZE że mnie leczysz :)
Kołobrzeski pacjent "lemarek"

Lekarz jest godny polecenia, bardzo dobry specjalista, miłe podejście do pacjentów, skuteczne leczenie

Z poczuciem humoru ale wszystko w jak największym porządku, polecam!

Z poczuciem humoru ale wszystko w jak największym porządku, polecam!

Fachowe podejście do pacjęta, bezstresowe i szczegółowe badanie. Zawsze przyjazny dla pacjęta.

zdecydowanie tak. bardzo oddany i wzbudzający zaufanie. z poczuciem humoru ale poważnie podchodzący do problemu.

Profesjonalizm, nienaganne maniery i co najważniejsze trafna diagnoza i krótkie leczenie. Męczyłem się z chronicznymi bólami gardła z czego doktor Olczak wyleczył mnie w oka mgnieniu. Gorąco polecam :)

Gorąco polecam :)

Bardzo dobry specjalista, wiele razy mi pomógł w trudnej sytuacji. Godny polecenia, naprawdę warto skorzystać z jego usług. Na pewno nie zmienię na innego. Gorąco rekomenduje wszystkim szukającym fachowej porady lekarskiej.

Lekarz cudowny, wyrozumiały, ludzki i bardzo kompetentny. Dawno nie spotkałam się z tak miłą i fachową opieką jak u tego lekarza i to przy wizycie publicznej.

Lekarz jest godny polecenia,nie mam żadnych zarzutów co do leczenia i konsultacji.

Lekarz nie ma w ogóle podejścia do dzieci. Dziecko na jego widok strasznie płacze i popada w histerię. Nie polecam nikomu wizyty z dzieckiem u tego lekarza.