lekarz Sylwester Olczak

Laryngolog

jedyny lekarz który mi pomógł i zdiagnozował co mi dolega chodziłem po różnych lekarzach ale nikt nie wiedział co mi jest leczyli mnie antybiotykami które nie pomagały dzięki bogu trafiłem na niego to jest naprawdę lekarz z powołania takich już prawie nie ma polecam dardzo

najlepszy lekarz jakiego znam, jego wiedza jest w 100% kompletna, leczę u niego od zawsze swoje dzieci, antybiotyki przepisuje w ostateczności, serdecznie polecam

Lekarz, który zna przysięgę Hipokratesa!!! Takich jako ON jest niestety mało. Specjalista, uprzejmy, z poczuciem humoru. Fakt, że małomówny, ale za to skuteczny. Leczył mnie w szpitalu i zdecydowanie POLECAM!!!

Bardzo dobre podejście do małych pacjentów, za każdym razem kompletne badanie

Bardzo dobre podejście do małych pacjentów, za każdym razem kompletne badanie

WSPANIAŁY LEKARZ - SPECJALISTA NA WIZYTACH PRYWATNYCH I PUBLICZNYCH, POLECAM WSZYSTKIM ZNAJOMYM

Lekarz godny polecenia..Chociaż małomówny ale fachowiec:) W szpitalu pogodny, lekarz z poczuciem humoru:P Pozdrawiam

Jezeli pan doktor leczy tak dobrze publicznie, polecam również wizyte prywatną. Wyciąl mi migdalki uratował gardło, jestem po zabiegu 7 miesięcy i nie pamiętam co to ból gardła, a 2 razy leżałem przez to w szpitalu, zabiegi przeprowadzane przez pana doktora róznią się tym od innych że ma facet wyczucie, chociaż uzywał skalpela jak inni bólu w ogóle nie czułem, rach ciach i po krzyku, nie wspomne o wycięciu migdałków. Mógłby trochę wiecej ciekawemu pacjentowu poopowiadać co i czym robił i jak to wyglądało itd. Mimo to Gorąco Polecam !

komunikatywny ale jego wiedza nie jest zbyt wielka

komunikatywny ale jego wiedza nie jest zbyt wielka

Kompetentny, inteligentny. Antybiotyk przepisuje w ostateczności co jest godne pochwały i świadczy o tym, że nie "idzie na łtwiznę" oby tylko "reklamacji" od pacjenta nie było ale zależy mu na tym, żeby pacjent był skutecznie wyleczony bez zbędnego zatrówania organizmu. Nie jest "naciągaczem" jak większość lekarzy prowadzących prywatną działalność. POLECAM!!!

Naprawde dobry specjalista warty polecenia.

Naprawde dobry specjalista warty polecenia.