2,9

Pan Profesor to mądry człowiek, praktyk z ogromnym doświadczeniem, światowa klasa , skuteczny w leczeniu, profesjonalista, jeżeli są osoby które chcą bez komplikacji!!! Fachowo wyleczyć skomplikowane przypadki POLECAM WIZYTE PRYWATNĄ dobrze że tacy profesjonaliści są w Polsce.

dobrze że tacy profesjonaliści są w Polsce.

Właśnie wróciłam od Pana Profesora z zabiegu usunięcia ósemki. Wizyta miała miejsce w Przychodni Prof-Dent w Dąbrowie-Górniczej przy ul.Al.Piłsudzkiego 92. Zabieg wykonany z funduszy NFZ. Początkowo, cieszyłam się, że znajdę się w rękach eksperta w swojej dziedzinie. Prof zw dr hab n.med. - tak, tytuł jest imponujący.Jednak, ubolewam,że za tymi tytułami znajduję się człowiek o bardzo niskim poczuciu kultury, nie szanujący pacjentów. Zostałam potraktowana przez Pana Cieślika instrumentalnie, jakbym znalazła się na linii produkcyjnej. Aroganckie podejście do mojej osoby dało mi odczuć, jakbym była z gorszej gliny ulepiona, nie zasługująca na czas, który powinno się poświęcić pacjentowi. Pomijając już arogancję i kolokwialnie ujmując jego "gburowatość" (również w stosunku do Pań asystujących lekarzowi), tak wykwalifikowany człowiek o tylu tytułach nie poinformował mnie, o żadnych zaleceniach po zabiegu.Podsumowując, NIE POLECAM. I ubolewam,że osoby z takimi tytułami reprezentują ze sobą braki znajomości podstawowych zasad Savoir-vivre. Jako profesor powinny się liczyć, prócz wiedzy i doświadczenia, sam człowiek, który takim zachowaniem chluby sobie i tytułowi jaki posiada, nie przynosi!

bez sensu i bez sensu portal zmuszający do lania wody

bez sensu i bez sensu portal zmuszający do lania wody

Wspaniały człowiek, pełna kultura i profesjonalizm.Boję się bardzo dentysty,miałam usuwaną zatrzymaną ósemkę a pan Profesor był tak uprzejmy i miły,że cały zabieg wspominam bardzo miło. Naprawdę mogę go z całego serca polecić!

Naprawdę mogę go z całego serca polecić!

Pacjent z Wadowic.Jak człowiek poniekąd wykształcony może być takim chamem ,pacjent oczekuje zrozumienia a nie traktowania jak intruza.Byłem na kasę chorych może dlatego.Szef placówki w Wadowicach powinien mu zwrócić uwagę.

bylam z 9 letnia corka u profesora cieslika.nie podwarzam jego umiejetnosci ale wiecej do niego corki nie zaprowadze.bo jest lekarzem niemilym wrecz chamskim. krzyczal na moja corke potem na mnie. a rozloscilo go to ze corka plakala. nie podaje narazie szczegolow ale nie polecam go do leczenia dzieci.

Pełny profesjonalizm. Miałem chirurgicznie usuwane korzenie w dolnej i górnej szczęce (2 wizyty). Polecam

super lekarz po prostu fachowiec .Uratowal mi zycie operując moją szczęke bo w bytomiu w klinice zamierzali robic cuda ...naprawde zawdzieczam mu b duzo mialem nowotwór szczeki w 2000r a dzieki niemu doszlem do zdrowia i bardzo panie profesorze dziekuje panu jest pan fachowcem.

Super lekarz. Wzbudził moje ogromne zaufanie. A jestem obarczona dentofobią.

Super lekarz. Wzbudził moje ogromne zaufanie. A jestem obarczona dentofobią.

Usunięcia zęba mądrości nie należy do gestii profesora stomatologii , ja mogę podać przykład lekarza dentysty z Lublińca jeśli chodzi o usuwanie zębów mądrości ,to nawet Prof. Cieślik przy nim stanąć nie może i to za 80 -90 zł.i to z jaką oprawą , polecam go EŁ nie reklamuję , sam pojechałem i to potwierdzam.Warto !!!

Cieślik przy nim stanąć nie może i to za 80 -90 zł.i to z jaką