2,9

PAN PROF TO NAPEWNO NAJLEPSZY CHIRURG SZCZĘKOWY W POLSCE A MOŻE TEŻ W EUROPIE; KLASA SAMA W SOBIE ; OGROMNA WIEDZA DOŚWIADCZENIE SKUTECZNOŚĆ LECZENIA, PROFESJONALIZM ,

PAN PROF TO NAPEWNO NAJLEPSZY CHIRURG SZCZĘKOWY W POLSCE A MOŻE TEŻ W EUROPIE;

Chciałem się tylko zapisać. Czekałem na przyjęcie aż 5 min. Pół godziny później wyszedłem z zakończonym zabiegiem - usunięcie ósemki. Dobry wywiad wstępny. Pełna informacja o tym jak będzie przebiegał zabieg, przygotowanie psychiczne. Uprzejmość. Pełna informacja co dzieje się w czasie zabiegu. Sprawne szycie i cześć. Mogę tylko podziękować profesorowi - bo na forach czytam jak wygląda usuwanie ósemek. Zapłaciłem aż 0zł, dodatkowo za znieczulenie dwoma zastrzykami kolejne 0zł plus w łapę 0zł. w sumie 0zł. TAK, dobrze przeczytałeś! NIC NIE ZAPŁACIŁEM! :)

Wybitny fachowiec ! A do tych co biadolą - wielu zabiegów NFZ nie refunduje więc jest prosty wybór - ratować zęby (płacisz)albo je stracić(bezpłatnie). NFZ ratowania nie refunduje ale za to chętnie zapłaci za sztuczną szczękę -PARANOJA.Kto więc powinien być karany -Profesor poświęcający swój czas , wiedzę i umiejętności ratujący zdrowie choć nie za darmo czy jakiś pierdzistołek z NFZ decydujący łaskawie , że za darmo tracisz większość zębów ? Następnym razem zdecyduje , że nie zapłacą za ratowanie np. nogi ale kupią drewnianą protezę . Były pacjent.

dopóki nie zabrał nam kasy wszystko było ok

dopóki nie zabrał nam kasy wszystko było ok

byłem pacjentem i wiem jak jest, usunięcie guza( torbiela) pod okiem w związku z tym usunięcie chyba 6 zębów w górnej szczęce, to zabieg który trwał ok. 1 godz. z narkozą i wybudzeniem,rano o godz 8 przyjechałem do szpitala o 12 wyszedłem , a o godz 18 piłem piwo z kumplami, wszystko na temat..., niejeden stomatolog po usunięciu jednego zęba daje od razu 3 dni L-4....

On lubił brać,oj lubił To było w 2008 roku-nie wiem co się z nim teraz dzieje.

On lubił brać,oj lubił To było w 2008 roku-nie wiem co się z nim teraz dzieje.

pan profesor to wysokiej klasy specjalista wykonal na mojej szczece bardzo powazną operacje za co jestem mu bardzo wdzieczny mozna powiedziec ze uratowal mi zycie .byly pacjent z piekar slaskich.Roman K.

Moim skromnym zdaniem , konkretny fachowiec .I to ma znaczenie !!! reszta to pikuś ! a jak się komuś nie podoba , to zmienia lekarza ! proste , płaczące łajzy???

Pan dr Cieślik był ordynatorem w Zabrzu na oddziale chirurgii twarzowo-szczękowej gdzie przeszłam dwie operacje , przebywałam w szpitalu za pierwszym razem 3 tygodnie a za drugim 10 dni teraz jestem zdrowa i moge zaświadczyć że nikomu nie dałam żadnych pieniędzy i nie odczuwałam że ktoś na nie czeka a dzisiaj moge tylko powiedzieć dziękuje lekarzom panu dr Cieslikowi i dr Lipiarzowi który przeprowadził drugą operacje .

nie mam dobrego zdania o tym stomatologu 2 dni na kasę chorych jeżdziłem z córką do wyrwania zęba w sumie 12 godzin,tak traktuje się normalnie ubezpieczonych!!jeszcze do tego arogancki człowiek..