lekarz Tadeusz Doros

Lekarz rodzinny

Super lekarz,(nie tak jak większość doktorów co to myślą że są panami),naprawdę polecam,kompetentny i zna swoje miejsce w medycynie jako lekarz,traktuje pacjenta jak brata i chce mu pomóc,a nie przedmiotowo jak większość.POLECAM Z CAŁEGO SERCA PANA DOKTORA DOROSA.

Wspaniały człowiek i doskonały lekarz! Bardzo mi pomógł w życiu i mojej rodzinie. Oceniam Doktora celująco! Marek Żmudziński.

Bardzo dobry diagnosta; jako lekarz rodzinny potrafi zdiagnozować przyczyny choroby i tym samym skierować leczenie na właściwy tor.Bardzo pomaga pacjentom w odpowiednim doborze lekarza specjalisty, co nie pozostaje bez znaczenia w dalszym kierunkowym leczeniu,tym bardziej, ze okazuje się ono skutkowe.Zdecydowanie polecam p.dr Dorosa. Pozdrawiam i dziękuję za okazaną pomoc i odnalezienie właściwej drogi leczenia w chaosie moich dolegliwości. Ewelina

Ewelina

Wspaniały człowiek i lekarz z powołania. Oby więcej takich lekarzy. W mojej ocenie wypada celująco.

Doktor Doros,szalenie przemiły człowiek,jako jedyny lekarz-a chorowałem przez wiele lat,potrafił właściwie rozpoznać przyczynę moich dolegliwości. Skierował mnie na kompleksowe badania i zmienił wszystkie lekarstwa.Dzięki niemu jestem dziś zdrowym człowiekiem. Wszystko dlatego, że Pan Tadeusz jako jedyny z lekarzy , których dotychczas poznałem słucha uważnie co się do niego mówi , dyskutuje i analizuje chorobę razem z pacjentem. Więcej takich jak Pan Panie Doktorze ! . POZDRAWIAM.

Więcej takich jak Pan Panie Doktorze ! . POZDRAWIAM.

Doktor Doros jest zdecydowanie lekarzem godnym polecenia, kompetentnym, godnym zaufania. Jessica Igies

Naprawdę bardzo dobry lekarz,w ogóle nie czułam skrępowania tak jak u innych lekarzy,zachowuje się jak dobry znajomy co pomaga w komunikowaniu się .

Bardzo dobry lekarz, bez problemu postawił właściwą diagnozę i pomógł mi. Uprzejmy i miły. Polecam innym zainteresowanym. Pozdrawiam MS

Polecam, bardzo bobry diagnostyk,oddany pacjentom,życzliwy i zaangażowany.Dziękuję za pomoc mnie i moje rodzinie

Doktora Dorosa jest bardzo miły, kompetentny, fachowiec i profesjonalista w każdym calu, szczeże polecam.