lekarz Tadeusz Doros

Lekarz rodzinny

Doktora Dorosa polecił mój znajomy. Poszedłem trochę do niego z duszą na ramieniu, bo mój poprzedni lekarz był, co tu dużo pisać człowiekiem niezbyt sympatycznym, co i tak jest bardzo oględnie napisane. Po wizycie u pana doktora Tadeusza uwierzyłem, że są jeszcze tak wspaniali i kompetentni lekarze, brak mi słów... Pozdrawiam serdecznie pana Doktora!

Mam prawie 80 lat. Jestem kobietą od wielu lat bardzo schorowaną i leczyłam się u wielu lekarzy. Ktoś, nie pamiętam już polecił mi Pana Doktora Tadeusza. Nigdy w swoim życiu nie poznałam tak wspaniałego lekarza a zwłaszcza człowieka! Mam niewielką emeryturę a Pan Doktor wiedząc o tym nigdy nie wziął jednego grosza, mimo gdy do niego zadzwonię z moimi problemami zawsze jest do mojej dyspozycji. Kiedyś musiałam wykupić dość drogie leki, Doktor pojechał do apteki i za swoje pieniądze kupił mi je, mówiąc, że jak kiedyś się dorobię to mu oddam. Jest przemiłym, zawsze uśmiechniętym, cierpliwym człowiekiem. Nigdy tak nie było, żeby powiedział, że się gdzieś śpieszy, poświęca cały swój czas mojej osobie, zawsze bardzo dokładnie mnie zbada, wszystko mi wyjaśni, zleci badania, podłączy kroplówki a w tym czasie nie dość, że mnie pocieszy, to zawsze stara się mnie rozbawić. W całym swoim długim życiu nie spotkałam takiego dobrego człowieka. Sto lat Panie Doktorze! Anastazja Krzemińska z Sosnowca.

Leczę się u pana doktora Tadeusza od wielu lat. Jest człowiekiem bardzo dyspozycyjnym, pełen zapału do pracy, niezwykle sympatycznym, z ogromnym poczuciem humoru a co jest najistotniejsze - jest świetnym lekarzem. W moim przynajmniej przypadku nigdy nie pomylił się z wystawieniem prawidłowej diagnozy, nigdy nie wstydził się w mojej obecności, jak miał jakieś wątpliwości, zadzwonić do odpowiedniego specjalisty aby uzyskać odpowiednią konsultację, nigdy też nie odmówił mi wystawienie skierowania na stosowne badania aby potwierdzić własną diagnozę i nie zasłaniał się argumentem, że to przecież niemało kosztuję. Reasumując - wspaniały człowiek i doskonały lekarz! Gorąco wszystkim polecam Pana Doktora!!! Jeden mankament - na długi okres wyjeżdża obecnie na misję wojskową do Afganistanu. Wracaj cały i zdrowy Panie Doktorze!

Wspaniały człowiek,doskonały lekarz,bardzo w życiu mi pomógł.

Wspaniały człowiek,doskonały lekarz,bardzo w życiu mi pomógł.

Pan dr Doros potrafi z uwagą wysłuchać pacjenta i postawić dobrą diagnozę. Jest cierpliwy i życzliwy a wizyty u niego są sympatyczne i niestresujące. Zawsze ma czas dla pacjenta. Jest moim lekarzem rodzinnym od pięciu lat. Znakomity lekarz godny polecenia.

Pana doktora poznałam podczas prywatnej wizyty i uważam że moja ocenę wyraziłam bardzo sumiennie dają najwyższą ilość pkt. Lekarz godny polecenia

Pana doktora poznałam podczas prywatnej wizyty i uważam że
moja ocenę wyraziłam bardzo sumiennie dają najwyższą ilość pkt.
Lekarz godny polecenia

przy okazji drobnej dolegliwości dostrzegł u mnie poważną chorobę na szczeście szybko i chyba dla tego jeszcze żyje.

Dr Doros jest niezwykle dyspozycyjny, kopetentny bardzo uczynny, umie skupic się nad pacjentem, kiedyś moją znajomą zawiózł swoim samochodem do szpitala a nie musiał.

Bardzo kompetentny, spelniajacy wymagania pacjeta na najwyzszym poziomie. Swietny diagnosta! A takze lekarz sympatyczny i sprawiajacy, ze atmosfera wizyty nie jest stresujaca

Gość po prostu SUPER! Marek Nowak - Sosnowiec

Gość po prostu SUPER! Marek Nowak - Sosnowiec