dr n. med. Tadeusz Kirzyński

2,4
2,9
2,4
2,5

Byłam wcześniej u 7 lub 8 lekarzy i nikt nie wiedział do końca co mi jest, diagnozy przypominały bardziej zgadywankę niż opinie lekarzy. Aż trafiłam do Pana Kirzyńskiego i nie wiedziałam, że można być aż tak dokładnie zbadaną. Szybki jest to prawda, nawet nie zauważyłam jak mi pobrał cytologię, ale dla mnie to pozytyw, a nie negatyw. Chyba, że nudzi się komus w domu, a do lekarza się wybiera po rozrywkę a nie na badanie. Za każdym razem wypytuje sie o wszystko, nawet na koniec wizyty nie potrafię wymyśleć już żadnego pytania. Chodzę to Pana doktora od wielu lat i każdemu polecam, a zwiedziłam juz kilku ginekologów, również prywatnie.

nie polecam tego lekarza, 5 min na pacjętke to zdecydowanie za mało chyba że tylko cytologia ma być pobrana, bo do leczenia czasu nie ma ten lekarz

Jak dla mnie to nie polecam,a już napewno nie na prowadzenie ciąży.Niby miły ale mało konkretny nie robi wszystkich koniecznych badań,a przy zwróceniu uwagi,że brakuje badań które powinny być wykonane w jako pierwsze,nie reaguje.Choć je zleca jako następne.Nie mówi co widać na usg a przecież przyszła mama chce wiedzieć i widzieć czy rozwija się prawidłowo,nie pokazuje gdzie rączki główka,trzeba się wszystkiego domagać,wypytywać.Szczerze nie polecam choć doktor chętnie na prośbę zleci usg piersi czy cytologię.

jak czytam niektóre komentarze, to zastanawiam się czy byłyśmy u tego samego lekarza. dr Kirzyński jest jedynym ginekologiem do którego chodzę od 12 lat. prowadził moją ciążę, zawsze wszystko było w porządku. nie rozumiem tych wszystkich negatywnych opinii, zwłaszcza, że ja chodzę do Cepeleku, a nie prywatnie. a więc specjalnie miły być nie musi. a mimo wszystko jest uprzejmy, dowcipny i stwarza luźną atmosferę. może to więc niektóre pacjentki stanowią problem, bo na pewno nie ten lekarz

Konkretny lekarz z odpowiednim podejsciem do pacjentki.

Konkretny lekarz z odpowiednim podejsciem do pacjentki.

Jak mozna zbadac kompleksowo pacjęta w dwie minuty? Wydaje mi się, żę żucie gumy przez lekarza podczas badania jest trochę nie na miejscu. Pacjętów przyjmuje na akord. Chyba zależy mu tylko na jak najwięszej ilości pacjętów aby NFZ zapłaciłmu jak najwięcej pieniędzy. Stawowczo odradzam wszystkim wizyty u tego Pana

jest beznadziejny nikomu nie polecam. mało poświęca uwagi pacjentowi

jest beznadziejny nikomu nie polecam. mało poświęca uwagi pacjentowi

Ja nie jestem do końca z wizyty. Nie przeprowadził pełnego wywiadu, badanie (bez wziernika-chyba tak sie ten przyrzad nazywa:P ) trwało 30 sek. Bez zlecenia badań i pomijając szereg kluczowych pytań przepisał mi tabletki (mimo,że wspomiałam, ze to będą moje pierwsze, że dawno nie byłam u ginekologa). Ale ogólnie miły człowiek:)

Zdecydowanie POLECAM Dr Kirzyńskiego!!! Chodzą do Niego dwie moje Siostry i kilka Znajomych. Nazywamy Go MAGIKIEM - ponieważ badanie ginekologiczne przeprowadza bardzo PROFESJONALNIE i (co dla mnie najważniejsze) BEZBOLEŚNIE !!! Poświęca DOŚĆ dużo czasu, TYLE ILE TRZEBA. Moje zdanie moje potwierdzić przynajmniej 5 znanych mi Dziewczyn. Polecam - jeśli kiedykolwiek po badaniu miałaś z bólu oczy jak bambi - to zmień doktora na TEGO. Est.

Est.

Nikomu nie polecam tego lekarza.Po pierwsze wizyta trwa jak dobrze pójdzie to 5min,nawet się nie zdarzy o wszystko zapytać.Robił sobie jaja ze mnie i straszył mnie operacja laparoskopia jesli mam takie dolegliwości jak opisałam.Oczywiscie nie była potrzebna w żadnym wypadku.