lekarz Tomasz Andrzejewski

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta (badanie, wywiad, zalecenia). Wszystko przebiegło w przyjaznej atmosferze.

Wizyta odbyła się punktualnie. Bardzo sympatyczny doktor, wszystko rzeczowo objaśnił i przedstawił kolejne kroki jakie należy podjąć. Polecam.

Konsultacja, którą odbyłem była dla mnie bardzo wartościowa. Spotkałem się z kompetentnym lekarzem potrafiącym i chcącym komunikować się z pacjentem. Wszystko na najwyższym poziomie. Specjalista godny polecenia.

Fantastyczny lekarz. Doskonały specjalista. Z dużą cierpliwością i dokładnością odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości pacjenta.

Pan Tomasz to ortopeda z powołania. Rzetelny, uprzejmy i znający się na rzeczy. Na podstawie badania zdiagnozował problem bezbłędnie. Polecam.

Kiedyś byłem na wizycie z problemem z kolanem, teraz z kręgosłupem. Pan doktor zbadał sprawę i szczegółowo wyjaśnił co jest przyczyną dolegliwości. Podejście do pacjenta i szczegółowe wyjaśnienie buduje zaufanie. Dziękuję.

Świetny lekarz, który potrafi porozmawiać z pacjentem i wyjaśnić przyczynę schorzenia. Wyszłam z gabinetu podbudowana i zmotywowana do działania. Jeżeli ktoś skarży się na problemy z kolanami to gorąco polecam Pana Doktora.

Jestem bardzo zadowolony z rezultatów leczenia. Świetny specjalista, bardzo dobry kontakt na płaszczyźnie lekarz - pacjent.

Bardzo profesjonalnie, a do tego wszystko w miłej i spokojnej atmosferze. Wysoka kultura osobista i łatwa komunikacja z pacjentem. Widać ogromne doświadczenie i zaangażowanie pana doktora.

Polecam! Bardzo miły i konkretny lekarz. Spokojnie wszystko tłumaczy, słucha pacjenta. Wizyta odbyła się punktualnie. Pani na rejestracji bardzo miła. Dziękuję i pozdrawiam.