lekarz Tomasz Gostomczyk

polecam,mimo to iz ma przez prywatne problemy kłopoty z telewizja.W swoim zawodzie jest the best

Polecam tego lekarza. Bardzo miły i kompetentny, poświęca czas, dokładnie wyjaśnia chorobę jak i to w jaki sposób będzie przebiegało leczenie. Wizyta u tego specjalisty wywarła na mnie pozytywne wrażenie.

Jest dobry,godny zaufania i miły, w każdym razei polecami jeszcze raz polecam

Jest dobry,godny zaufania i miły, w każdym razei polecami jeszcze raz polecam

beznadziejny, interesowny, nie budzi zaufania, jego postawa pozostawia wiele do życzenia, stanowczo odradzam, miernota, nigdy więcej jako lekarz, omijać jako człowieka

nigdy więcej jako lekarz, omijać jako człowieka

bardzo dobry lekarz, interesujący sie pacjentką

bardzo dobry lekarz, interesujący sie pacjentką

oj ale komuś ten lekarz zaszedł za skórę-nietrudno się domyśleć,że te złe opinie wystawiła jedna i ta sama osoba-masakra-moja droga jeśli coś do kogos masz to więcej odwagi a nie anonimy...hahaha. I nie w tym miejscu-tu ludzie szukają poważnych i kompetentnych podpowiedzi..to nie przedszkole:P

Jest to karykatura lekarza! karierowicz, biznesmen, łapówkarz, pseudo polityk a nie medyk. Osoby które potrzebują zrobić skrobankę u niego pewnie to załatwią. Cesarka kosztuje 3000 i wizyta prywatna jest ok ale opieka publiczna to porażka. jako człowiek jest nieuczciwy. NIE POLECAM!!!!!

Wstyd , że taki ktoś jest lekarzem. Bardzo interesowny.

Wstyd , że taki ktoś jest lekarzem. Bardzo interesowny.

Słodko pierdzący specjalista, który mówi pacjentce to co chce usłyszeć. Prywatnie pijak i kurwiarz a do tego jak się okazało oszust. Znany człowiek w Ostrowie ale specjalista z niego marny. Nie polecam.

To jest straszny lekarz, czeka na kase, ludzi ocenia po grubości portfela, ma gdzies pacjenta. Omijać z daleka!!!!