lekarz Tomasz Gostomczyk

Do tego lekarza juz nie wróce ! Szkoda marnowac czasu na takich lekarzy , Sa inni w pelni profesjonalni , a poza tym on szkodzi pacjentkom

Skończony człowiek i lekarz ! Nie dajcie się kobety !!!

Skończony człowiek i lekarz !
Nie dajcie się kobety !!!

Wspaniały lekarz,wspaniała opieka.Podczas wizyty,zostałam dokladnie poinformowana o dolegliwosci która mi dokuczała,jak i o sposobie przebiegu operacji i pózniejszego leczenia.Jest to lekarz który poświęca mi podczas każdej mojej wizyty dużo czasu i udziela naprawdę interesujących i wyczerpujacych informacji.

Bardzo dobry lekarz, do tego bardzo uprzejmy. To moja druga ciąża i bardzo sobie chwale jego podejście do pacjenta i umiejętności.Zawsze z chęcią odpowiada na zadane pytania, nie zbywająć niemiłymi odpowidziami. Pierwszą ciąże przeprowadzała mi pani ginekolog z Krotoszyna - nie ma porównania. Szczerze polecam doktora Gostomczyka.

Dr Tomasza znam już wiele lat-od samego początku jestem Jego pacjentką-można liczyć na Jego pomoc i radę w każdej sytuacji i o każdej porze-nie jest Mu trudno poświęcić pacjentowi nawet weekendowy czas-bez problemu zleca wszelkie badania,konsultacje. Okres ciąży pod opieką Tego lekarza jest naprawdę spokojnym oczekiwaniem:)do tego jest mega uprzejmy,zawsze uśmiechnięty więc badanie nie jest krępującym przeżyciem;)KOBIETKI POLECAM TEGO FACHOWCA:)

Bardzo miły i Dobry lekarz.Godny Polecenia

Bardzo miły i Dobry lekarz.Godny Polecenia

Dla mnie jest wspaniałym ginekologiem:) Bardzo mi pomógł i za to mu bardzo dziękuje:)

Zawiodłam się na tym lekarzu dla mnie jest do niczego on.Nie polecam u niego nie jest ważny pacjent tylko kasa

Lekarz godny polecenia w 100% Bardzo miły i sympatyczny. Potrafi zarówno kobietę wyleczyć jak i przeprowadzić ją przez okres ciąży w sposób bardzo profesjonalny, wytłumaczy zawsze co i dlaczego i jakie są tego konsekwencje.

Serdecznie polecam!!! w każdej sytuacji można na niego liczyć.

Serdecznie polecam!!! w każdej sytuacji można na niego liczyć.