lekarz Tomasz Kozieł

Traumatolog, Ortopeda

Ja u dr Kozieła robiłam kolano i zdecydowanie polecam! Kolano jak nowe! Nie wszystkim może odpowiadać jego poczucie humoru ale dla mnie: rewelacja, lubie takie! Lekarz konkretny i kompetentny. Nie "głaszcze" może pacjenta tak jak by niektórzy chcieli, ale lekarz jest od leczenia i powodowania żeby pacjent wziął się w garść a nie żeby glaskać :)

Facet jest po prostu niesamowity. Long hery, kurtka skórzana na wieszaku. Specyficzne poczucie humoru w 100% zgodne z moim. Bez pieszczot - jak mi kolano zaczął badać na leżance, to myślałem że zniosę jajo. Ale robił to w celu postawienia diagnozy i o dziwo potem kolano w ogóle jakby mniej zaczęło boleć. Byłem u niego jako drugiego lekarza. Do pierwszego nie mam zastrzeżeń oprócz jednego - komercha. Można operować nawet za trzy tygodnie za jedyne 12,5 k. A tu? Ma Pan za dużo kasy? Nie ma po co się śpieszyć. Najpierw kolano usprawnimy, odbudujemy mięśnie, a operacja na NFZ za 4 miesiące. I o to chodzi. Oczywiście dał drugie wyjście, za 11,5 k za 4 tygodnie prywatnie - tylko PO CO JAK NIE MA TAKIEJ POTRZEBY. Podsumowując - rzeczowo, po męsku, na temat, wszelkie aspekty leczenia szczegółowo omówione, dokumentacja medyczna wytłumaczona, 100% satysfakcji. Dr. Kozieł rulez!!!!

Lekarz miły, ale zbywa pacjenta przekazując rehabilitantowi i twierdząc, że ani się nie zna ani go obchodzi metoda rehabiltacji, więc nic nie zleca w opisie. Mści się to na pacjencie, któremu rehabilitant nie potrafi pomóc. Strata na wizyty i zabiegi ponad tysiąc (!!!) złotych i brak jakiejkolwiek poprawy.

Diagnoza i operacja w 100% dobre, a to jest najważniejsze. Natomiast jeśli chodzi o kontakt z pacjentem i dostępność doktora pozostaje tu trochę do dopracowania.

Wystawiam Panu doktorowi najwyższą opinię! Uratował moje dziecko przed operacją, którą oczywiście chciano zrobić w prywatnej klinice natychmiast. Diagnoza Pana doktora zupełnie inna niż dotychczasowych lekarzy i wydaje się być prawidłowa. Ponieważ dopiero zaczynamy rehabilitację, a według Pana doktora ma potrwać 6 miesięcy czas pokaże jakie będą efekty. Na tę chwilę jednak muszę powiedzieć, że to rewelacyjny człowiek, pierwszy który z nami rozmawiał w dosłownym tego słowa znaczeniu ( a przeszłam ich już bardzo wielu... ), narysował, pokazał co się dzieje i dlaczego są dolegliwości i to mnie w 100% przekonuje. Inni stawiali książkową diagnozę widząc na usg coś czego zobaczyć w tym badaniu nie mogli ( przerośnięte fałdy maziowe) i oczywiście od razu chcieli je operować. W moim przypadku (problem kolankowy juz rodzinny niestety...) Pan doktor również zalecił rehabilitację, na którą jako pierwszy położył tak duży nacisk. Wcześniej nie miałam pojęcia, że rehabilitacja to głównie ćwiczenia, gdyż wszyscy lekarze, nawet sportowi zapisywali pole magnetyczne, lasery i prądy nic nie wspominając o ćwiczeniach !!!, efekt - żadnej poprawy,a może nawet pogorszenie... tymczasem już po pierwszych prawdziwych zabiegach rehabilitacyjnych - typowo rozciągających czułam ogromną poprawę, a na trzecich zajęciach robię rzeczy, które wydawałyby się nie do zrobienia wcześniej !!! Naprawdę polecam Pana doktora, dał mi wiarę, że będzie lepiej i nie trzeba od razu się operować.Do tego przesympatyczny człowiek, pierwszy lekarz, któremu naprawdę można zaufać !!!

Dr Kozieł-jak Anioł-nawet loczki anielskie.To co inni lekarze nieudolnie usiłowali zdiagnozować w ciągu 4 lat On zrobił na 30-minutowej wizycie.Krótko,konkretnie i zrozumiale-uszkodzenie ACL.Dopiero przygotowuję się do operacji ale nie boję się bo wierzę w tego cudotwórcę.Panie doktorze-dał mi Pan nadzieję na bardziej komfortowe życie-bez bólu.Dziękuję

Dr. Tomasz Kozieł, u którego podjęłam leczenie otoczył mnie fachową opieką. Trafnie postawiona diagnoza i z powodzeniem przeprowadzona artroskopia kolana, utwierdziły mnie w przekonaniu, ze mam do czynienia z pierwszorzędnym specjalistą.Profesjonalne i przede wszystkim indywidualne podejście do pacjenta to bezcenne cechy lekarza. Dr Kozieł doskonale zaopiekował się mną również po samej operacji w szpitalu.

Specjalista z prawdziwego zdarzenia! Nie owija w bawełnę - konkretny i rzeczowy! Poza tym baaaaardzo sympatyczny - ma specyficzne poczucie humoru, które osobiście bardzo mi odpowiada:) Polecam wszystkim w 100%! Moje zrekonstruowane kolanko (ACL) jest jak nowe!!! Więcej takich specjalistów!!!

No cóż Panie Doktorze - kolanko jeszcze ciut pobolewa ale to jest dopiero 4 doba po rekonstrukcji wiązadła, szef na kolanie paskudny ale w kocu to nie był zabieg kosmetyczny i podobno po zabiegu będę jeździł na łyżwach (choć nigdy wcześniej tego nie robiłem :-) ). Ocena lekarza to trudna sprawa, bo co można powiedzieć nie mając pojęcia o medycynie ? Dla nas pacjentów liczy się efekt zabiegu tzn. czy pomogło czy nie. Dr. Kozieł nie jest gadułą i nie pieści się z pacjentem. Mówi jak jest używając zrozumiałego dla pacjentów języka. Są tacy co lubią jak lekarz dopieszcza pacjenta potokiem niezrozumiałych słów. Dr. Kozieł mówi krótko ale na temat. W kilka minut zdiagnozował precyzyjnie mój przypadek określając schorzenie i proces leczenia. W czasie operacji nic nie mówi ale moim zdaniem to dobrze, że skupia się na zabiegu a nie na pogaduszkach z pacjentem.
Niektórzy mogą odnieść wrażenie, że Doktor jest gburowaty i gruboskórny. Nic podobnego – jest uśmiechniętym, sympatycznym człowiekiem, który w czasie pracy skupia się na tym co robi. Jestem przekonany, że poza pracą jest duszą towarzystwa.
Zmiana opatrunku – no cóż, ktoś może powiedzieć, że jest mało delikatny ale prawda jest taka, że gdyby nawet śpiewał w tym czasie to tak samo by zabolało tylko, że dłużej by trwało.
Kompetencję Doktora mogę określić na jednym przykładzie – kiedy opuszczając szpital żegnałem się z Doktorem moja żona podała rękę a ten lekko ją potrząsając zapytał czy nie ma problemów z nadgarstkiem. Żona od prawie roku jest w trakcie leczenia w związku z bólami w nadgarstku i jak na razie nie ma sprecyzowanej diagnozy. Doktor chwycił dłoń, zrobił kilka ruchów i w 3-4 zdaniach określił przyczynę dolegliwości oraz sposób leczenia. To wszystko trwało może 2 minuty.
Ten przykład świadczy o zakresie wiedzy i doświadczeniu Doktora Kozieł.
Czy jestem zadowolony z leczenia ? – na razie nie bo kolanko jak już pisałem jeszcze pobolewa ale z każdym dniem jest lepiej.
Doktor Kozieł jest doskonałym specjalistą posiadającym szczególny dar rzadko spotykany wśród chirurgów – intuicję. Cieszę się, że trafiłem w Jego ręce.
Z podziękowaniami - strażak

Nie będę powielał poprzednich komentarzy, więc tylko napiszę DOBRY FACHOWIEC i ważna informacja dla osób o mniej zasobnych portfelach - NIE DZIAłA KOMERCYJNIE!!!

Nie będę powielał poprzednich komentarzy, więc tylko napiszę