lekarz Tomasz Kozieł

Traumatolog, Ortopeda

Miałem tą przyjemność spotkać się z lekarzem w czasie rekonstrukcji więzadła krzyżowego w prawej nodze i... daj Boże więcej takich specjalistów w naszym kraju.

Trudno się dostac na wizytę, nawet prywatną, nie mówiąc o NFZ ... ale to też dobrze świadczy o opinii doktora :) Jednak wogóle nie ogranicza czasu, cierpliwy ponad miarę Nie zapomina o ludzkich odruchach wobec zestresowanych pacjentów Diagnostyka w dłoniach :)

Diagnostyka w dłoniach :)

Jestem po operacji i czekam na zapowiedzianą sprawność kolana

Jestem po operacji i czekam na zapowiedzianą sprawność kolana

Wysokiej klasy specjalista miałam kłopot z noga a konkretnie z kolanem w porę skierował mnie na rehabilitację i uniknęłam operacji. Polecam wszystkim którzy mają problem z kolanami itp.

Super lekarz,doskonały diagnosta,uważam ,że jeden z najlepszych specjalistów jezeli chodzi o urazy kolana.

Wspaniały ,kompetentny lekarz.Był to trzeci ortopeda do którego trafiłam.Pozostali od razu chcieli wstawiać endoprotezę.Pan doktor zoperował kolano ,chodzę i napewno widmo ciężkiej operacji odsunęło sie odemnie na kilka lat.Czeka mnie jeszcze operacja drugiego kolana ale jestem dobrej myśli.

Różne plotki w szpitalu bródnowskim chodziły.

Różne plotki w szpitalu bródnowskim chodziły.

Więcej czasu mógłby pacjentowi poświęcić.W razie problemów trzeba go szukać po całej Warszawie.

Lekarz-rewelacja,człowiek-wspaniały.Bardzo mi pomógł.Jestem po rekonstrukcji więzadła krzyżowego i czuję się super.Inni lekarze uważali,że nie potrzebuję tego zabiegu,chcieli zrobić ze mnie inwalidkę.Na szczęście trafiłam do dr.Kozieła,,który "odnowił" moją nóżkę,a trafną diagnozę postawił nie mając jeszcze badań(wszystko się potwierdziło).Cudotwórca-naprawdę polecam.Czad lekarz.

Przyjemny,kompetentny,rzeczowy.Świetny fachowiec...z przysłowiowym rentgenem w oczach.W 2007 roku w maju operował mojego syna(artroskopia kolana).Mateusz mógł bez problemu kontynuować naukę w klasie sportowej.Polecam szczerze tego lekarza.To niesamowity człowiek.Wspaniały lekarz i dobry człowiek.