mgr Tomasz Ryłekmgr Tomasz Ryłek - zdjęcie profilowe

mgr Tomasz Ryłek

Psychoterapeuta

Jestem terapeutą w trakcie certyfikacji pracującym w nurcie Gestalt. Pracuję zgodnie z wymogami Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt (EAGT) oraz Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (EAP). Swoją praktykę poddaję regularnej superwizji. Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię par. Jako osoba wychowana w środowisku dwujęzycznym w Nowym Jorku, prowadzę terapię również w języku angielskim.

Do Tomka trafiłem przypadkiem. Od pierwszego spotkania odczułem empatie i wiedziałem że jestem w dobrym miejscu. Dzięki Tomkowi nauczyłem się stawiać granice, doceniać i zadbać o siebie. Poprawiłem relacje w rodzinie. Tomek to wspaniały, wrażliwy i umiejący słuchać człowiek oraz super specjalista w swoim fachu. Szczerze polecam

Dzięki Tomkowi nauczyłem się stawiać granice, doceniać i zadbać o siebie.
Poprawiłem relacje w rodzinie.

Wysoki poziom spotkań, bardzo dobrze wykwalifikowany specjalista i świetny człowiek. Gorąco polecam.

Trafiłam do Tomka z przypadku, w ramach interwencji w krzyzysie, chcąc przygotować się do rozwodu, a wyszła z tego kompleksowa terapia. I całe szczęście. Praca była bardzo intensywna i trudna, ale z poszanowaniem moich bieżących potrzeb, możliwości i chęci. Efekty, z mojego punktu widzenia, są zdumiewające. Najlepiej zainwestowane pieniądze ever. Polecam z czystym sumieniem i bez żadnych zastrzeżeń.

"Dzień dobry, ja w sprawie gołębia." Do Pana Tomka trafiłam przypadkiem i w całkowitej rozsypce. Miałam już pewną świadomość swojej sytuacji, ale dopiero celne spostrzeżenia już od pierwszych spotkań pozwoliły mi połączyć kropki i zrozumieć mechanizmy, które sterowały moim dotychczasowym życiem. Dzięki spotkaniom nauczyłam się inaczej działać i bardziej siebie lubić. Godna podziwu pamięć, wiedza i poczucie humoru. Dodatkowo jasny cel terapii i określenie realnych ram czasowych procesu. Polecam.

Do Tomka trafiłem przypadkiem, ale nigdy tego nie żałowałem. To świetny terapeuta, z poczuciem humoru, doskonałym podejściem do pacjenta, całym sobą angażujący się w proces terapii. Jest też znakomitym słuchaczem, wrażliwym na potrzeby pacjenta.

Terapia była szybka i intensywna, ale nie przeszkodziło to w zadbaniu o każdą istotną kwestię. Gabinet opuściłam w poczuciu, że naprawdę dam sobie ze wszystkim radę oraz z nowymi umiejętnościami w budowaniu relacji. Sam Pan Tomasz jest człowiekiem sympatycznym, uprzejmym i konkretnym, potrafił mi dobrze wytłumaczyć to, co było niejasne. Szczerze polecam tego specjalistę!

Do Tomka trafiłem ponad pół roku temu. Bardzo się cieszę, że trafiłem na tak godnego zaufania terapeutę. Dzięki Tomkowi nauczyłem się stawiać granice, co poskutkowało tym, że w moim życiu znalazłem “miejsce dla siebie”. Terapia pomogła również w naprawieniu relacji z moją partnerką. Z czystym sumieniem polecam Tomka! Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Wspaniały człowiek oraz specjalista w swojej profesji. Pan Tomasz wytłumaczy problem i znajdzie drogę do jego rozwiązania. Polecam z czystym sumieniem.

Szczerze polecam! Profesjonalizm. Bezpośredniość. Zaangażowanie. Trafne spostrzeżenia i wnioski. Pomógł nam przepracować tak wiele trudnych kwestii w tak krótkim czasie.

Szczerze polecam!
Profesjonalizm. Bezpośredniość. Zaangażowanie. Trafne spostrzeżenia i wnioski.
Pomógł nam przepracować tak wiele trudnych kwestii w tak krótkim czasie.

Gdyby nie Tomek, to nie potrafiłabym powiedzieć dobrego słowa o sobie. Wiele mu zawdzięczam. Mimo poruszania trudnych i często bardzo niewygodnych obszarów, nie mogłam doczekać się każdej kolejnej wizyty.