mgr Tomasz Ryłekmgr Tomasz Ryłek - zdjęcie profilowe

mgr Tomasz Ryłek

Psychoterapeuta

Jestem terapeutą w trakcie certyfikacji pracującym w nurcie Gestalt. Pracuję zgodnie z wymogami Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt (EAGT) oraz Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (EAP). Swoją praktykę poddaję regularnej superwizji. Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię par. Jako osoba wychowana w środowisku dwujęzycznym w Nowym Jorku, prowadzę terapię również w języku angielskim.

Tomek był moim psychoterapeutą przez ok. 6 miesięcy. Z powodu mojego pobytu za granicą, wszystkie sesje oprócz ostatniej odbyły się online i funkcjonowało to dla mnie bardzo dobrze. Przyszedłem do Tomka po kilku miesiącach terapii u innego terapeuty, ze świadomością pewnych problemów i ich przyczyn, ale Tomek już podczas pierwszego spotkania potrafił zdiagnozować coś więcej. Dzięki podejściu i energii Tomka, mogłem poczuć się nie jakbym rozmawiał z lekarzem, ale jak facet z facetem. W nieformalnej atmosferze, otwartości, bez oceniania, szczerze i komfortowo. Tomek pomógł mi zaakceptować siebie i zrozumieć to ...

Dzięki podejściu i energii Tomka, mogłem poczuć się nie jakbym rozmawiał z lekarzem, ale jak facet z facetem. W nieformalnej atmosferze, otwartości, bez oceniania, szczerze i komfortowo. Tomek pomógł mi zaakceptować siebie i zrozumieć to czego chcę. Polecam!

Spotkanie Pana Tomasza na naszej drodze było cudem. Byliśmy naprawdę na skraju. Poszłam na pierwsze spotkanie bez jakiejkolwiek nadzieji, a Pan Tomasz uratował nasze małżeństwo, nasz związek i mojego męża. Nigdy nie spotkałam specjalisty, który potrafił już od pierwszej wizyty zdiagnozować problem i dać nadzieję. Wszystkie uwagi zawsze były w punkt. Pan Tomasz znalazł wspólny język z mężem, który dotychczas uważał wszystkich psychologów za szarlatanów, i sprawił, że mąż darzył Pana Tomka zaufaniem i szacunkiem. Mimo trudnych chwil, które przeżyliśmy w gabinecie, terapia była bardzo skuteczna. 3 miesiące spotkań - ...

Mimo trudnych chwil, które przeżyliśmy w gabinecie, terapia była bardzo skuteczna. 3 miesiące spotkań - i nasze relacje przeszły na zupełnie inny poziom. Po 10 latach staliśmy się wreszcie wobec sobie szczerzy i naprawdę sobie bliscy.

Aż szkoda było się z P. Tomkiem rozstawać:)
Z całego serca polecam!

Miałem okazje chodzić na terapie do Tomka podczas nasilenia moich zaburzeń lękowych. Praca z nim pozwoliła mi nauczyć się cennych sposobów radzenia sobie ze stresem oraz znaleźć i zrozumieć powody odczuwanego niepokoju. Przy pomocy Tomka udało mi się odzyskać radość z życia, która wydawała mi się bezpowrotnie utracona.

Można powiedzieć, że Pan Tomek uratował nasz związek. Rzeczowa i jasna pomoc w konflikcie, pełen profesjonalizm, wszystko w przyjaznej atmosferze, wskazówki i rady, które pomogły nam znaleźć kompromisy i rozwiązanie problemów. Polecamy spotkania z Panem Tomaszem z czystym sercem. Pozdrawiamy

Terapia u pana Tomasza pozwoliła mi zaakceptować siebie i w końcu zrozumieć nawyki które sobie przez lata stworzyłem. Jeżeli kiedykolwiek będę miał jeszcze potrzebę terapii będzie to pierwsza osoba do której się udam ^^