Lekarze Ostrów Wielkopolski

lekarz Małgorzata Gronowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

ulica Wysocka 13
63-400 Ostrów Wielkopolski

Jestem pod wrażeniem ,jak profesjonalnie zajęła się Pani Doktor moim przypadkiem.Po wizycie zaczęłam wierzyć , że są lekarze z powołania i szanują pacjenta. Bardzo polecam!!!!!!!
Opinia dodana przez: Barbara

Wojciech Malkowski

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim - Lecznictwo Ambulatoryjne
Limanowskiego 20/22
63-400 Ostrów Wielkopolski

Pan dr Malkowski to kompetentny lekarz, ma wspaniałe podejście do pacjenta, Będąc u niego człowiek wie że dokonał dobrego wyboru. To człowiek bardzo kulturalny i grzeczny. Polecam!!

lek. dent. Maria Wiącek

ulica Bojanowskiego
63-400 Ostrów Wielkopolski

Świetna Pani stomatolog chodzę od lat polecam :)

lekarz Daniel Otmianowski

Pulmonolog, Internista

ul. ks. Walentego Śmigielskiego
63-400 Ostrów Wielkopolski

Doskonały człowiek. Niesamowity lekarz. Ogromne poczucie humoru. Kompetencja i sumienność. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Paweł

Krzysztof Misiak

Neonatolog

63-400 Ostrów Wielkopolski

Polecam super pediatra. Pełen profesjonalizm. Oby więcej takich lekarzy. Przez pomyłkę w wcześniejszej opinii wystawiłam gwiazdkę jeden . A Pan Doktor zasługuje na maksymalną ilość gwiazdek. Przepraszam i pozdrawiam

lekarz Karol Palczewski

ul.Wrocławska
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo uprzejmy lekarz, który poświęca pacjentowi tyle czasu, ile jest potrzebne, tłumaczy wszystko konkretnie, jak najbardziej polecam.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Dariusz Bierła

Ostrów Wielkopolski

Jest świetny :) bardzo rzeczowy i sympatyczny

Marta Witkowska

ZZOZ Ostrów Wlkp
Ostrów Wielkopolski

Super pediatra. Pani doktor spokojnie i z cierpliwośćią podchodzi do małego pacjenta. Zawsze trafna i fachowa diagnoza. Syn uwielbia Panią Martę i zawsze chętnie przybywa na wizytę.
Opinia dodana przez: Kornelia

lekarz Bożena Kubska

Cisowa 8
63-400 Ostrów Wielkopolski

zdecydowanie polecam. Pani doktor przesympatyczna z mega podejsciem do dziecka. wszystko dokładnie omawia i tlumaczy. cierpliwa i poswieca duzo uwagi

lekarz Eugenia Pawlak-Petrenko

Centrum Diagnostyki Obrazowej i Dializoterapii Cardinox Sp. zo.o. Filia Ostrów Wlkp.
BOLESŁAWA LIMANOWSKIEGO 20/22
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo uprzejma i miła, wzbudza zaufanie. Fachowa i kompetentna. Jak to ktoś stwierdził - "odrobina Leśnej Góry w Ostrowie". Polecam.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Maria Garstka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Pielęgniarek Szkolno-- Środowiskowych " Zdrowie" s.c.
Grabowska 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

to moja babcia dordzo kochana bardzo ją kocham i polecam jestem na tak Wojtek Nowak mnuk

lekarz Zbigniew Chruścicki

ul.Wrocławska
63-400 Ostrów Wielkopolski

Przesypatyczny lekarz, uspokoił podczas zabiegu, wszystko wytłumaczył i na poważnie podszedł do problemy gdy tylko powiedziałam że znamię jest bolące i uciążliwe w codziennym życiu. Naprawdę polecam od serca a panu doktorowi dziękuję za szybką i bezbolesną pomoc ❤️

lekarz Tadeusz Puchalski

Chirurg dziecięcy

Centrum "Tatko"
Śmigielskiego 20 II piętro
63-400 Ostrów Wielkopolski

Polecam z całego serca ,bardzo dobry specjalista parę lat wstecz operował mojego syna ,noga została tak zoperowana ze odbyło się bez jakiej kolwiek rehabilitacji.

lekarz Justyna Iwaszko

Psychiatra

Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Lotnicza 24
Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobry psychiatra w Ostrowie. Jeden z milszych lekarzy z jakimi miałam do czynienia. Profesjonalna, dobrze dobiera leki.
Opinia dodana przez: magda

lekarz Witold Pawelczak

Neurolog

Limanowskiego 20/22
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobry i profesjonalny lekarz. Fantastycznie zajął się moim tatą, nie szczędził badań i postawił prawidłową diagnozę. Po zaaplikowaniu leków tata czuje się dużo lepiej.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Elżbieta Banach

Położna

ul. Traugutta 58/1
63-400 Ostrów Wielkopolski

Ta kobieta jest niesamowita, zawsze doradza, poświęca mnóstwo uwagi, zawsze mogłam zadzwonić jak potrzebowałam porady po mimo jej wizyt u mojego maluszka. Polecam!!!!!

mgr Justyna Płócienniczak

Protetyk

Partyzancka 26c lok. 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo kompetentna i miła osoba. Pamięta każdego pacjenta. Jest oddana swojej pracy. Grzecznie człowieka obsłuży i poradzi. Jestem zadowolony z aparatu słuchowego który mi zakładała. Bardzo dziękuję za pomoc!

lekarz Witold Miaśkiewicz

Chirurg dziecięcy

Centrum "Tatko"
Śmigielskiego 20 II piętro
63-400 Ostrów Wielkopolski

Pan Doktor to poprostu Mistrz!!!! Pełen profesjonalizm , bardzo konkretny.Lekarz z powołania odrazu widać. 💪
Opinia dodana przez: Szymon Kielce

lekarz Maria Krzeszkiewicz

Internista, Lekarz rodzinny

ul. ks. Walentego Śmigielskiego
63-400 Ostrów Wielkopolski

bardzo polecam Pania Dok. Krzeszkiewicz. Nie znam lepszego lekarza pracujacego w przychodni na ul mertki w Ostrowie Wlkp. To anioł nie lekarz. Idealne podejscie do pacjenta, pani dok. zanim cos przepisze dokladnie zapozna sie z chorym, poswieca mu mnostwo czasu zeby dac dobra diagnoze co u niektorych jest na odpierdol.Leczy sie u pani dok moja cala rodzina i zawsze diagnoza jest trafna w 100%. u mnie i u męża tylko ...
Opinia dodana przez: Magdalena Kasprzak

Grzegorz Jackowiak

Jackowiak Grzegorz, lek. stomatolog. Gabinet
Ostrów Wielkopolski

Super lekarz! wszystko umie wytlumaczyc, mily, uprzejmy, interesuje sie pacjentem a do tego dowcipny! na prawde lekarz godny polecenia! KOCHAM!!
Opinia dodana przez: Pacjentka