Lekarze Ostrów Wielkopolski

lek. dent. Marzena Marciniak

Piłsudskiego 81 B
63-400 Ostrów Wielkopolski

Z czystym sumieniem polecam pod kazdym wzgledem.Lekarz anioł z powolania!!!Jestem pacjentka od 10 lat i ani mysle zmieniac Pani doktor.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Marcin Maciejewski

Czarnieckiego 25
63-400 Ostrów Wielkopolski

Cudowny człowiek, zna się na rzeczy, służy pomocą zawsze i wszędzie, najmilszy lekarz jakiego znam, inteligentny i profesjonalny w swoim fachu, nie ma takiego drugiego na Świecie, jest w 100% profesjonalistą w swoim zawodzie, życzliwy, przemiły, delikatny i NORMALNY człowiek
Opinia dodana przez: Anita

lekarz Grzegorz Kowalski

Centrum Diagnostyki Obrazowej i Dializoterapii Cardinox Sp. zo.o. Filia Ostrów Wlkp.
BOLESŁAWA LIMANOWSKIEGO 20/22
63-400 Ostrów Wielkopolski

dr.Grzegorz Kowalski 23.07.19.,swoją wiedzą,nieustępliwością,konsekwencją i fachowością dosłownie uratował mi życie,za co będę mu za to dozgonnie wdzięczny.To nie tylko wybitny lekarz,ale miły,inteligentny i otwarty człowiek.Polecam wszystkim z czystym sercem!!!!Robert Nowak
Opinia dodana przez: Roert

lekarz Wojciech Kubski

Cisowa 8
63-400 Ostrów Wielkopolski

Świetny lekarz, w dodatku bardzo sympatyczny. Wizyta bezstresowa. Wykonuje także badania kierowców na prawo jazdy. Bardzo polecam :)

lekarz Donata Herchold

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Bema27
63-400 Ostrów Wielkopolski

Serdecznie polecam Panią Doktor jest uprzejma budząca zaufanie zawsze tłumaczy mi chorobę i leczenie-bardzo mi pomogła . Miki.

mgr Violetta Miszkin

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Terapia Mowy i Myslenia
Brzozowa 26
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo kpmpetentna i konkretna Pani, wzbudza zaufanie...
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Malwina Witoń-Dominikowska

Rehabilitant

NZOZ JANTAR
ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 7
63-400 Ostrów Wielkopolski

Pani doktor bardzo kompetentna w swojej dziedzinie . Poświęca czas dla pacjenta aby wszystko wytłumaczyć . Słucha co jest rzadkością dla teraźniejszych lekarzy . Mówi o sposobach leczenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty . Dziękuję Pani doktor . Barbara

lekarz Marcin Tarczyński

Pulmonolog, Internista

Centrum "Tatko"
Śmigielskiego 20 II piętro
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobry, młody lekarz otwarty na nowości, komunikatywny i co najważniejsze skuteczny. Życzę dużo zdrowia Panie Doktorze, wytrwałości w niesieniu pomocy chorym i satysfakcji z trudnej i odpowiedzialnej pracy.
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Marcin Kubski

Psychiatra

ulica Wysocka 13
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobry specjalista i sympatyczny człowiek mam tylko nadzieje że nie stanie się z biegiem czasu rutyniarzem i zachowa swoje empatyczne podejście do pacjenta pozdrawiam serdecznie Pana Doktora
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Krzysztofa Porada-Wojtaszek

Psychiatra

SZOZ Kompleksowa Terapia
ulica Okólna 11
63-400 Ostrów Wielkopolski

super lekarz,kumpel i przyjaciel dyskretna,miła,kompetentna,serdeczna. uczuciowa godna polecenia i zaufania

lek. dent. Maria Leka-Słomkowska

Gabinet stomatologiczny
Gimnazjalna
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo, bardzo dobry stomatolog, polecam z całego serca!!! Odkąd poznałam Panią doktor Marię przestałam bać się przysłowiowego " DENTYSTY " , a moja pierwsza wizyta u Pani doktor miała miejsce w 2009r od tego czasu ja i mój syn jesteśmy wiernymi pacjentami. Nie zamienię na żadnego innego!!!! Wszystko dokładnie wytłumaczy, a przede wszystkim bezboleśnie.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Lucyna Lisiecka

Dermatolog

ul.Wrocławska
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobra lekarka, zawsze usmiechnieta, zyczliwa i w bardzo szybkim tempie i skutecznie wyprowadzila moje dziecko z AZS. Polecam :)
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Justyna Szczepaniak

Neurolog

ulica Pruślińska 11 A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Jest uprzejma, ma podejście do pacjenta,poświęca czas na dokładne zbadanie pacjenta. Oprócz tego nie ma problemu by skierowała na dodatkowe badania czy konsultacje u innych specjalistów. Polecam.
Opinia dodana przez: Beata

Dominika Malkowska-Garlik

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

Gabinet stomatologiczny
Gimnazjalna
63-400 Ostrów Wielkopolski

profesjonalny masaż leczniczy wykonany zgodnie z oczekiwaniami. bardzo miła osoba. swietna cena za taki masaz. potrafi dobrze doradzic i omowic potrzeby swojego pacjenta.

lekarz Andrzej Hajdukiewicz

BAKRA Sp. z o.o.
ul. Nowa Krępa 18
63-400 Ostrów Wielkopolski

Wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu. Profesjonalne,życiowe podejście w którym priorytetem jest pacjent. Wszystko na wysokim poziomie życzliwy uśmiechnięty na co dzień. Nigdy nie spotkałam się z tak sympatycznym i fachowym podejściem do pacjenta. Jeśli ktoś szuka znakomitego chirurga serdecznie polecam. Takich jak Pan dr.Hajdukiewicz potrzeba więcej.
Opinia dodana przez: Magdalena Kasprzak

dr Kawa Hasan

Familia Medica
Kościuszki 15
63-400 Ostrów Wielkopolski

Takich fachowców nam trzeba !!! Od wejścia do gabinetu, zostałem prefesjonalnie poinformowany co będzie podane, jak zostanie wykonany zabieg kolonoskopii oraz co się z tym wiąże. Każda czynność była na bieżąco konsultowana ze mną. Zabieg obył się bardzo profesjonalnie. Widać, że Pan doktor zna się na rzeczy i doskonale wie co robi. Nie dość, że jest dobrym fachowcem to chętnie porozmawia w trakcie zabiegu aby rozluźnić atmosferę i często stresujący ...
Opinia dodana przez: Krzychu

lekarz Stanisław Dobrzycki

Internista, Kardiolog

"Jantar" Sp. z o.o. Poradnia Lekarzy Specjalistów
ulica Piłsudskiego 7 A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Świetne podejście do pacjenta, cierpliwość wobec starszych osób, dokładne tłumaczenie choroby i sposobu jej leczenia. Bardzo kompetentny, wzbudzający zaufanie. Bardzo sympatyczny.

lekarz Marzena Arent-Mierzejewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Królowej Jadwigi 50 lok. 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

nikogo lepszego od dr Marzenki nie znam pani doktor jest osoba kompetentna i otwarta , a wszystko co robi wklada w to cale swoje serduszko pozdrawiam i polecam z calego serca

lekarz Marek Zieliński

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PROVITA
Konopnickiej 2 A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Najbardziej kompetentny lekarz,jakiego znam,dużo empatii,potrafi słuchać!!!,do tego obszerna wiedza i diagnostyczna intuicja!Polecam serdecznie i dużo zdrowia dla Kochanego doktora!
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Halina Marczewska

ARTDENT Marczewska
Kolejowa 35/2
63-400 Ostrów Wielkopolski

Zdecydowanie polecam. P dr doładnie informuje o planowanym zabiegu,jest świetnym fachowcem ,leczenie przebiega w miłej atmosferze,Gabinety wyposażone w nowoczesny sprzęt sprawiają że w czasie zabiegu czuję się bezpiecznie i dlatego leczę się u P dr. wraz z rodziną od wielu lat. serdecznie POLECAM