Lekarze Ostrów Wielkopolski

lek. dent. Tomasz Walczak

PORADNIA FILIA
RÓŻANA 31
63-400 Ostrów Wielkopolski

Chyba jeden z nielicznych lekarzy z polecenia!!!!!!!!! Nic dodać nic ująć. Przede wszystkim jest przejęty losem pacjenta i jego wyleczeniem a nie kasą!!!
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Michał Drewnicki

Gołębia 32
63-400 Ostrów Wielkopolski

wszędzie i zawsze polecać będę tego stomatologa. Konkretny,cierpliwy, przemilý i....uczciwy. Oczywiscie profesjonalizm !!
Opinia dodana przez: arleta

lekarz Sylwia Nowacka

Centrum Diagnostyki Obrazowej i Dializoterapii Cardinox Sp. zo.o. Filia Ostrów Wlkp.
BOLESŁAWA LIMANOWSKIEGO 20/22
63-400 Ostrów Wielkopolski

Przemiła pani doktor, uważnie słucha z jakim problemem się przyszło I dokładnie bada dziecko. Nie ma problemów z wypisaniem skierowania na badanie Gorąco polecam:)
Opinia dodana przez: Martyna

Joanna Kasznia

Zakład.
Kościuszki 44
63-400 Ostrów Wielkopolski

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi Pani Joanny. Bardzo miła i sympatyczna Pani stomatolog, indywidualne podejscie do pacjenta z sercem i troską .Widać że przejmuje się każdym pacjentem . Przedstawi rózne możliwości leczenia i bardzo dokładna wyjaśni . Nie zostawi bez niczego. Z czystym sercem polecam.
Opinia dodana przez: Estera

dr Piotr Sokol

Chirurg dziecięcy

Ostrów Wielkopolski

Wspaniały lekarz, pełen profesjonalizmu ale również empatii i wielkiej życzliwości w stosunku do dziecka i rodzica. Pan doktor wszystko rzetelnie wyjasnia, ma cudowne podejście do dziecka, życzyłbym sobie żeby pediatrzy byli chociaż w połowie tak empatyczni i sympatyczni jak Pan doktor. Od doktora bije takie ciepło, oby więcej takich lekarzy. Pozdrawiam i z całego serca polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Barbara Rokicka-Łapuć

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej Ostrów Wlkp.
Kościuszki 15
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo miła, uprzejma i kompetentna Pani Doktor. Osoba godna zaufania i z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Bardzo polecam dla dzieci :D Leczy mojego syna.
Opinia dodana przez: iwona

lekarz PrzemysŁaw Walczak

PORADNIA FILIA
RÓŻANA 31
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobry , doświadczony, kompetentny lekarz stomatolog.Nigdy nie odmówił przyjęcia pacjenta z bólem.Zawsze pomógł.Mówię to jako 30 latek który już od dłuższego czasu leczy u niego swoje zęby.Polecam wszystkim niezdecydowanym.
Opinia dodana przez: Przemysław

lekarz Krystian Pyszel

63-400 Ostrów Wielkopolski

Trafiłam do Pana doktora z polecenia. Operowaną miałam stopę ( korekta palucha koślawego i dwa palce młotkowate ). Zarządza Pan wspaniałym zespołem, złożonym z cudownych ludzi i fachowców, którzy troskliwie zajęli się mną w czasie i po operacji. W szczególności kieruję serdeczne podziękowania dla Pana doktora, K. Pyszel, pod którego opieką pozostawałam aż do chwili zakończenia leczenia. Traktuje Pan swoją pracę z powołania i pasją, a Pana doświadczenie, empatia, której ...
Opinia dodana przez: Teresa Gutowska

lekarz Jaromir Grześkowiak

Jarzębinowa 4
63-400 Ostrów Wielkopolski

Brat był u innego lekarza placówki który stwierdził zatrucie pokarmowe. Po tygodniu coś nas tknęło i zabraliśmy go do doktora Grześkowiaka na konsultację. Lekarz natychmiast stwierdził woreczek żółciowy, który zaraz będzie pękał. Zorganizował wszystko pod szpital i natychmiastową operację, możliwie ratując małemu pacjentowi życie. POLECAM z całą rodziną!

lekarz Monika Dworakowska

Dietetyk

Studio Sport APOLLO
ul.Paderewskiego 2-6
63-400 Ostrów Wielkopolski

chodze do Pani moniki juz prawie 3 miesiace i schudlam juz 17 kg! choc to nie koniec mojego odchudzania sadze ze ma cos takiego co pozwala wytrwac na diecie i nie myslec o niej jak o karze. zdecydowanie polecam.

lek. dent. Paweł Gawroński

Gabinet Stomatologiczny lek.stom. Paweł Gawroński
Al.Solidarności 17
Ostrów Wielkopolski

Chodzę cała rodziną do doktora na NFZ i jestem bardzo zadowolona!!! Jakoś wypełnienia które pozakładał trzymają się i nie mogę narzekać. Wiem dobrze że jak coś będzie się działo to nie odmówi i wiem że mnie przyjmie.Chodziłam do innym lekarzy na NFZ i zdarzyło się że nie chcieli mnie przyjąć z bólem bo nie mają punktów itp a dr.Gawroński nigdy mi nie odmówił.To jest pierwszy lekarz który kazał mi używać ...

lekarz Piotr Frąszczak

ulica Brzozowa 7
63-400 Ostrów Wielkopolski

Super lekarz, pochylil sie nad moja dolegliwoscia, czego inni nie zrobili i na 1 wizycie pomogl tyle, co Bialorusin nie umial w kilka. Bardzo polecam! Atmosfera wizyty rowniez bardzo na plus.
Opinia dodana przez: Patrycja

mgr Adam Wawro

Psychoterapeuta

ul. Wybickiego 36
63-400 Ostrów Wielkopolski

Wizyta bardzo pomaga, ale w trudnych przypadkach polecam wizytę raz na tydzień, lub częściej... Utrudnienie stanowią notoryczne telefony od jakiejś Barbary Olszewskiej z Wrocławia, która potrafi dzwonić co dziesięć minut w ciągu jednej Twojej wizyty z pretensjami, że jeszcze nie ma dla niej czasu... Oprócz tego - bardzo uprzejmy, wysłucha, można się wygadać, wypłakać, doradzi, wesprze duchowo i psychicznie...W sumie _ warto pójść do niego, polecam spróbować....

lekarz Agnieszka Trawczyńska

Kardiolog

"Jantar" Sp. z o.o. Poradnia Lekarzy Specjalistów
ulica Piłsudskiego 7 A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Wspaniała pani doktor, bardzo uprzejma, ma świetne podejście do pacjenta,,swietny kontakt i posiada dużą wiedzę medyczna. Z całego serca dziękujemy serdecznie pani doktor.
Opinia dodana przez: Małgorzata Renzo

lekarz Dariusz Lewandowicz

Diabetolog, Internista

ul.Wrocławska
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobry lekarz, kompetentny. Ma bardzo dobre psychologiczne podejście do pacjenta. Wiele mu zawdzięczam. Szczerze polecam każdemu.

lek. dent. Agata Żak

Gabinet
Zapiecek 16
Ostrów Wielkopolski

Polecamy panią doktor z całego serca, zawsze zadowoleni z wizyty, bardzo uprzejme podejście do pacjenta, zawsze wszystko dokładnie wyjaśnione. Dziękujemy
Opinia dodana przez: Katarzyna

Piotr Sokół

oddział chirurgii dziecięcej
63-400 Ostrów Wielkopolski

najlepszy chirurg dziecięcy jakiego spotkałam. moje dziecko nie chce słyszeć o jakimkolwiek innym lekarzu
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Marcin Maciejewski

Czarnieckiego 25
63-400 Ostrów Wielkopolski

Pan dr Marcin Maciejewski to doskonały specjalista. Mój przypadek nie jest łatwy, wielu ginekologów odmówiło mi pomocy a dr Maciejewski nigdy! Zawsze mogłam do niego zadzwonić, jeżeli nie mógł odebrać to oddzwaniał. Po poważnym zabiegu w Poznaniu na Polnej dr sam do mnie dzwonił pytając o moje samopoczucie a było to 1.11 (święto). Jestem zadowolona z każdej wizyty u dr, odpowiada wyczerpującą na wszystkie pytania, jest empatyczny, zawsze uśmiechnięty, bardzo ...
Opinia dodana przez: Monika

Paweł Pozorski

Ostrów Wielkopolski

Pan dr. Paweł Pozorski to lekarz, którego polecę z czystym sumieniem. Prowadził mi całą ciąże, bez problemu odpowiadał na każde pytanie, tłumaczył. Dzięki doktorowi synek przyszedł na świat cały i zdrowy! Co ciekawe przepowiedział jego wagę co do grama przed porodem co moim zdaniem jest dużą sztuką, a tylko doświadczone oko jest wstanie to zrobić bez pomyłki!😉 Prócz tego, że doktor ma doświadczenie jest też odpowiedzialny, podejrzewając wadę pępowiny (słusznie ...
Opinia dodana przez: Marlena

dr Włodzimierz Woszczyna

ul.Wrocławska
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo sympatyczny lekarz, zawsze odpowiada na pytania zleca wszystkie potrzebne badania i dokładnie tłumaczy. Prowadził mi ciążę i jestem zadowolona, nadal będę kontynuować leczenie.
Opinia dodana przez: Mariola