lekarz Wiesław Piecuch

Ortopeda, Traumatolog

O LEPSZYM NIE SŁYSZAŁEM FACHOWIEC W 100%.PRZEPROWADZIŁ U MNIE NAJPIERW ARTROSKOPIE A W NIEDŁUGIM CZASIE REKONSTRUKCJE WIĘZADŁA. JESTEM BARDZO ZADOWOLONY.GENIALNY LEKARZ.PS.NIC NIE PŁACIŁEM I NIC NIE DAWAŁEM.

Specjalista w swoim fachu. W tej dziedzinie bezkonkurencyjny. Dziękuję Doktorze za opiekę i stalowe kolana !!!

miałam zepsutą łąkotkę przed dwudziestu laty, w kolanie powstały straszliwe zwyrodnienia, dr mi to zrobił super i już trzy lata funkcjonuję jak fryga/tańce, rajdy piesze itd, a mówiono mi, że muszę o tym zapomnieć/ dziękuję doktorze!

Profesjonalne podejście, mało zaangażowane

Profesjonalne podejście, mało zaangażowane

Uratowal moja reke przed amputacja .kiedy inni lekarze nie potrafili mnie wyleczyc.leczenie trwalo rok odzyskalem sprawnosc nic dodac po prostu jest dobry

WITAM TO BARDZ DOBRY LEKARZ OPEROWAŁ MNIE DWA RAZY ARTROSKOPJA KOLANA ZERWANE WIĄZADŁA KRZYŻOWE ORAZ POBOCZNE I JESTEM BARDZ ZADOWOLONY.POLECAM KAMIL-KRASNYSTAW

KAMIL-KRASNYSTAW

Pan doktor jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia...uratował mojego 80-letniego ojca przed kalectwem po złamaniu biodra... jeżeli kiedykolwiek będzie taka potrzeba jadę tylko do dr. Piecucha mimo, że to przez pół Polski!!!

bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie

bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie