lekarz Wiesław Piecuch

Ortopeda, Traumatolog

Ludzie słuchajcie!!! Mialem wypadek - spadłem z wysokości - (połamalem obie nogi -wieloodłamowe zlamania). Zawiezli mnie do szpitala w Chełmie, rozpoznanie - złamanie stawu skokowego lewego - gips (ZWYKŁE ZŁAMANIE BEZ POWIKŁAŃ!!!). Złamanie wieloodlamowe stawu skokowego prawego - leczenie operacyjne (do którego nie doszło - nie wiem na co czekali....). Sam się wypisałem na wlasne żądanie. Karetką przewieziono mnie do Włodawy do dr. Piecucha. Po badaniu dr. Piecuch stwierdził: wieloodłamowe złamania OBU nasad dalszych obu kości piszczelowych (OBIE NOGI DO LECZENIA OPERACYJNEGO !!!) i połamany kręgosłup w trzech miejscach (nikt ...

Ludzie słuchajcie!!!
Sam się wypisałem na wlasne żądanie. Karetką przewieziono mnie do Włodawy do dr. Piecucha. Po badaniu dr. Piecuch stwierdził: wieloodłamowe złamania OBU nasad dalszych obu kości piszczelowych (OBIE NOGI DO LECZENIA OPERACYJNEGO !!!) i połamany kręgosłup w trzech miejscach (nikt w Chełmie nie prześwietlił mi kręgosłupa - chociaż skarżyłem się na ból).
Dr Piecuch poskładał mnie do tego stopnia, że dzisiaj po połamanym kręgosłupie i teoretycznie pomiażdżonych nogach bez problemu wychodzę z córką na spacer (ja na piwko ona na sok)
Dr Piecuch uratował moje nogi... i życie chyba też
Pozdrawiam Pana Panie Doktorze
Łukasz.

Znakomity lekarz. Poskładał mi kolana do kupy. Słyszałem o nim tylko bardzo dobre opinie. Geniusz.

Mi pomogł i jestem zadowolona osobiście znowu potrzebuje operacji na druga noge i bede sie znowu kierowała do pana doktora.

SUPER FACHOWIEC, uratował kolano mojej córce, odtworzył więżadła i łąkotkę, jestem bardzo wdzięćzna a cóka ma nogę w 100 % sprawną

Moim skromnym zdaniem złoty człowiek. Operował mi kilka lat temu zerwane wiazadło barkowe, wiadomo.. nie da sie tego wyleczyc w 100%, zroibł co mogł. Dziekuje Panu serdecznie pacjent z Zamościa.

Miałam problem z kolanem i byłam u wielu lekarzy którzy chcieli zrobić ze mnie królika i dosłownie kroic na stole a i tak przewidywali ze kolano nigdy nie bedzie w pełni sprawne. Dr Piecuch postawił mnie na nogi, jest rewelacyjnym lekarzem i dobrym człowiekiem. Polecam , ten człowiek potrafi czynic cuda...

POLECAM KAŻDEMU. 10 LAT TEMU ROBIŁ MI KOLANO (WIĘZADŁO KRZYŻOWE PRZEDNIE I ŁĄKOTKĘ BOCZNĄ), KOMPETENTNY, DO KAŻDEGO PODCHODZI INDYWIDUALNIE, TŁUMACZY DOKŁADNIE CO I JAK I PRZEDSTAWIA MOŻLIWOŚCI WYJŚCIA Z SYTUACJI, JEŚLI OPERACJA JEST POWAŻNA NIE OWIJA W BAWEŁNĘ I ZOSTAWIA "WOLNĄ RĘKĘ" DO DALSZYCH KONSULTACJI U INNYCH LEKARZY, CO ŚWIADCZY O JEGO PROFESJONALIZMIE. UFAM MU I JEŚLI ZNOWU PRZYJDZIE MI SIĘ POŁOŻYĆ NA STÓŁ OPERACYJNY POD SKALPEL, TO WYBIORĘ JEGO.

a ja gO odradzam. jest wprost chamski. moja córka miała stłuczone kolana, potraktował nas jak śmieci.

ŚWIETNY LEKARZ BYŁAM PACJENTEM KILKA LAT TEMU MIAŁAM SKOMPLIKOWANE ZŁAMANIE I DZIĘKI DOKTOROWI PIECUCHOWI CHODZĘ

Doktor Piecuch jest wspaniałym lekarzem.Cudowny człowiek.Profesjonalista w kazdym wzgledzie.