dr n. med. Witold Kłosiński

Najlepszy specjalista z dziedziny niepłodności na jakiego z mężem trafiliśmy. Staraliśmy sie o ciąże od ponad 3 lat. Byliśmy w dwóch innych klinikach gdzie widziano dla nas tylko szanse na Invitro. Doktor po zapoznaniu się z naszą historią i po uzupełnieniu badań, wyrównał mi tarczycę i poziomy cukru, zlecił leki do stymulacji owulacji i po 2 cyklach monitorowanych zaszłam w ciąże. Ma indywidualne podejście do pacjenta, widzi więcej i jest świetny w tym co robi. Polecam z czystym sumieniem.

Pan Doktor całkowicie zbagatelizował moją żonę, nie interesował się wynikami badań, miał swoje zdanie i nie przyjmował żadnych argumentów. Brzmi ogólne? Staramy się z żoną zajść w ciążę od ponad roku i nie otrzymaliśmy nawet żadnych zleconych badań. Mam wrażenie że z salve zrobili sobie maszynkę do zarabiania pieniędzy na wspomaganych metodach leczeniach niepłodności.

Jestem pacjetka dr od ponad 5 lat. Prowadził moja pierwsza ciąże, pomógł nam z druga, wykonał u mnie po porodach wycięcie fragmentu szyjki ponieważ miałam nieprawidłowe wyniki cytologii. Zawsze profesjonalny, miły i uprzejmy. Lekarz z powołania. Będzie to mój ginekolog na zawsze!!! Polecam pacjentkom w ciąży i wszystkim starającym się.

Polecam pacjentkom w ciąży i wszystkim starającym się.

Doskonały specjalista i wspaniały człowiek. Lekarz z ogromną wiedzą i powołaniem. Dzięki jego zaangażowaniu i pomocy jesteśmy szczęśliwymi rodzicami ukochanego synka.

Wspaniałe prowadzenie ciąży zmobilizowało mnie, żeby po porodzie wystawić Panu Doktorowi pozytywną opinię - może komuś pomoże ona wybrać dobrego specjalistę ;-) Fachowość i troska o pacjenta sprawiły, że ten okres 9 miesięcy minął mi spokojnie. Pan Doktor odpowiada na wszystkie pytania i regularnie wysyła na badania. Mój maluszek ułożony był miednicowo, co skutkowało porodem poprzez cesarskie cięcie, które wykonał Pan Doktor. Bardzo zależało mu, żeby to właśnie On pomógł przyjść na świat mojemu maluszkowi i dopilnował w szpitalu tego, że to On zrobi tą operację ;-) Dziś jestem szczęśliwą mamą, zdrowej, cudownej córeczki Lenki i za to jestem mu bardzo wdzięczna. Jeśli będę jeszcze w ciąży, to na pewno wybiorę Pana Doktora do jej prowadzenia. Zdecydowanie polecam ;-)

Z dr Klosinskim poznałam sie przez przypadek na oddziale szpitalnym gdzie robił mi laparoskopię z powodu podejrzenia endometriozy. Opiekował sie mna po operacji, dopytywał o stan zdrowia, tłumaczył. Pana doktora znalazłam pol roku pozniej w Salve gdzie zaczęliśmy starania o ciąże. Było to ponad półtora roku temu. Udało sie z trzeciej inseminacji i teraz mozemy przeserdecznie podziękować za Mikołaja:) dziękujemy doktorze, wrócimy po jeszcze.

Absolutnie nie zgadzam sie z tym negatywnym komentarzem. 3 miesiące temu trafiłam do doktora po 2 latach leczenia niepłodności u innego lekarza w Łodzi. Wizyty były rzeczowe bez zbędnych umizgiwan i juz po pierwszym monitoringu cyklu zaowocowały ciaza. Jestem przeszczęśliwa. Wiem ze i trochę szczęścia w tym było, ze tak szybko, ale doktora oceniam za profesjonalistę i bardzo konkretnego człowieka. I zdecydowanie bede dalej jego pacjentkom.

Zdecydowanie nie polecam. Pierwszy raz spotkałam się z takim nieuprzejmym i niekompetentnym lekarzem. W czasie rejestracji zdziwiło mnie, że pacjentki są umawiane co 10 minut. Wydawało mi, że to bardzo krótki czas wizyty. Niestety sama byłam 7-8 minut, z zegarkiem w ręku. W tym czasie była błyskawiczna rozmowa, równie szybkie badanie i USG oraz ekspresowa diagnoza! Lekarz miał bardzo lekceważący stosunek do mnie i choroby, nieszczególnie starał się znaleźć przyczynę, a na pewno nie interesowały go wszystkie objawy. Po prostu spieszył się i chciał się mnie pozbyć. Niczego nie miał zamiaru wyjaśnić, a gdy dopytywałam był niezadowolony. Przykro mi, ale wyglądało jakby szedł na ilość a nie jakość. Zbył mnie i zaprosił na następną wizytę. Byłam nie tylko zdegustowana, ale i uboższa o solidną kwotę.

Dr Kłosińki jest jak najbardziej godny polecenia. Byłam na kilku wizytach, prowadził moją stymulację do IV. Każda wizyta rzeczowa, dr bardzo uprzejmy i odpowiada na wszystkie pytania jakie zadajemy. Teraz jestem w ciąży i wybrałam dr jako lekarza prowadzącego (choć też odniosłam wrażenie, że zadowolony tym nie był). Co prawda ostatnia wizyta była mniej sympatyczna i dr nawet nie zmierzył mojego maleństwa (wiadomo jakie uczucia są na pierwszych wizytach, pierwszych usg.. może za dużo wymagałam), o zdjęcie musiałam wręcz się dopomnieć. Może trafiłam na gorszy dzień (każdy może taki mieć), bo to właśnie wcześniejsze wizyty skłoniły mnie do wybrania dr na lekarza prowadzącego. Mam nadzieję, że kolejne wizyty spełnią moje oczekiwania.

U dr lecze sie od niedawna. Wizyty moje związane sa z zaburzeniami miesiaczkowania i chyba trudnościami z zajściem w ciąże choć jakoś szczególnie to sie jeszcze nie staram:) pierwsza wizyta była az za bardzo rzeczowa i konkretna, ale moze dzieki temu juz na drugiej ustaliliśmy przyczynę moich problemów. Zastosowane leczenie przyniosło rewelacyjny efekt. Teraz jezeli nie zajdę w ciąże po wakacjach wrócimy do doktora z mężem. Wiem ze zajmuje sie niepłodnością bo moja bratowa ma dzieki niemu i dzieki lekarzom z Salve bliźniaczki. Bardzo jestem zbiegło zadowolona. I na pewno bedzie to mój ginekolog na długo...
JA GO BARDZO POLECAM.