dr n. med. Witold Kłosiński

super doktor. nic dodac nic ujac ! ! ! jestem dzieki niemu w dru giej ciazy. Wspanialy czlowiek i doskonaly doktor

Trafiłam do Salve Medica w Łodzi szukając pomocy w zajściu w ciąże. Do doktora Witolda Kłosińskiego trafiłam przez przypadek. Na początku zaniepokoił mnie jego młody wiek, ale szybko sie okazało, ze ma duża wiedzę i juz całkiem spore doświadczenie. Wprawdzie nie udało nam sie na razie zajść jeszcze w ciąże, ale opieka Pana doktora jest profesjonalna, widać ze wie co robi i potrafi dobrze wszystko wytłumaczyć. Przygotowujemy sie z mężem do drugiego podejścia do In vitro i jesteśmy właśnie po kolejnej wizycie u doktora. Przeanalizował poprzednie podejście i zaproponował inny sposob leczenia. Dotychczasowa opieka bez zarzutu i nie odnioslam nigdy wrażenia, ze doktor poświęca mi mało czasu

Pan Kłosiński rozpoznał u mnie mięśniaki macicy które były przyczyny długich miesiaczka. Przygotował mnie do operacji i ja wykonał. Czuje sie swietnie choć w okresie po operacji nie dowiedziałam sie od niego za duzo, poza tym ze czekamy na wyniki. Teraz juz z wynikami byłam u doktora i okazało sie ze wszystko jest dobrze i nie trzeba nic wiecej robic. Dobry lekarz, tylko troszkę za mało czasu poświęca pacjentom.

Trafiłam do dr Kłosińskiego z polecenia koleżanki, ktora pod opieka dr zaszła w ciąże. Ponieważ przez dwa lata nie udało nam sie zajść w ciąże zglosilam sie do Salve po pomoc. Zapisałem sie na wizytę do dr. To było w sierpniu 2013. Dr zajął sie nami profesjonalnie, poświecił czas, wytłumaczył wszystko. Przeprowadzone badania nie wykazały kłopotu wiec za rada dr zdecydowaliśmy sie na inseminację. Za drugim razem sie udało:)))) jestem w 3 miesiącu ciazy, oczywiscie pod opieka dr Kłosinskiego. Czuje sie bezpiecznie i mam tylko nadzieje ze przy porodzie tez bedzie. Dziękujemy. Bardzo;)

Jako ojciec niepełnosprawnej Ewy Pachulskiej nie mogę polecić tego Pana. Z powodu złej interpretacji wykresu KTG NIE wykonał cesarskiego cięcia przez co moja córeczka urodziła się w ciężkiej zamartwicy z dużym niedotlenieniem i niedokrwieniem mózgu (apgar 0.0.2.4) Zamiast cieszyć się z narodzin ja wybierałem hospicjum, żeby pożyczyło sprzęt do domu. Nigdy nie usłyszeliśmy słowa przepraszam. SZCZERZE ODRADZAM

Byłoby miło gdyby dr trochę wiecej mówił nt leczenia. Jednak pismo tego oceniam go wysoko i raczej bedzie to mój dr. Ma duża wiedzę i jest uprzejmy. Pomógł mi w moich dolegliwosciach choć był dopiero trzecim lekarzem w ciagu ostatniego tygodnia do którego zglosilam sie z moim problemem. Polecam

dr. Kłosiński jest świetnym specjalistą ,zawsze ma czas dla pacjentek .Miałam problemy z zajściem w ciąże a dzięki Niemu jestem szczęśliwą mamą.

dopiero rozpoczęłam swoją przygodę z Panem Doktorem, ale mam jak najbardziej pozytywne wrażenia, przede wszystkim pod względem uprzejmości, kultury i ogromnej wiedzy. Minusem jest szybkość wizyt no ale jeśli Salve przewiduje 10min na pacjenta to trzeba się streszczać. Mam nadzieję że dr zostanie moim lekarzem na dłużej i że nie zacznie traktować pacjentek jak worka z pieniędzmi.

Godny polecenia, wspaniały doktor. Pomimo urlopu przyjeżdżał do mnie po ciociu cesarskim do Salve w Łodzi:) doglądał każdego dnia. Ciaza poprowadzona w miłej atmosferze w pełnym spokoju. Salve rownież gorąca polecam jako miejsce porodu. Drogo..to fakt ale warunki suuuuuper

Niestety troszkę wiecej czasu na rozmowę mógłby dr Klosinski poświęcić. Poza tym fachowa pomoc. Przygotował mnie do in vitro w 2 miesiące, zlecił wszystkie badania, pilnował prawidłowego przebiegu. Szkoda tylko ze nie był w ostatnim dniu:( Polecam gorąco!