lekarz Włodzimierz Rebeś

1,7
1,8
1,6
1,8

Wyjątkowo nieuprzejmy człowiek. Przy okazji "oderwany od pługa". Człowiek wykształcony, obcujący na codzień z ludźmi powinien moim zdaniem wykazywać się większą kulturą (przynajmniej reprezentować jej minimum). Co do kompetencji - też pozostawiają wiele do życzenia. Jeżel pacjent sam nie zapyta wyjdzie z gabinetu z kompletną niewiedzą jak dalej postępować. Nie polecam kontaktu z Panem Doktorem.

Po prostu cham, taki lekarz nie powinien miec kontaktu z ludźmi, a zwłaszcza na oddziale ratunkowym. Całkowity brak empatii i pogarda dla człowieka i jego cierpienia (pacjent intruz). Nie zycze nikomu kontaktow z panem doktorem.

Dla mnie był bardzo miły i uprzejmy. Fachowo zajął się moim złamanym nadgarstkiem. Uważam że jest profesjonalny w tym co robi. Lekarz bardzo kompetentny. Zdecydowanie polecam!!!

Lekarz nieuprzejmy, wręcz chamski, bardzo słaby kontakt z pacjentem. Wysyłając mnie na zdjęcie rentgenowskie nawet nie spojrzał na uraz ręki, ani jej nie dotknął. Pryncypialny, robi łaskę ,że pracuje. Nie polecam.

Bardzo słaby lekarz, ignoruje pacjenta, nie odpowiada na pytania. Nie polecam !

Bardzo słaby lekarz, ignoruje pacjenta, nie odpowiada na pytania. Nie polecam !

Super specjalista. Wszystkie urazy leczy kwaśną wodą, które u innych ortopedów kończą się operacją. Nigdy więcej spotkania z Panem doktorem....

Super specjalista.
Nigdy więcej spotkania z Panem doktorem....

Gburowaty i opryskliwy, chyba nie lubi swojego zawodu. Ale skoro go trzymają w szpitalu to czegoś się nauczył przez te 20-30 lat.

Gburowaty i opryskliwy, chyba nie lubi swojego zawodu.
Ale skoro go trzymają w szpitalu to czegoś się nauczył przez te 20-30 lat.

Bardzo żałuję, że na niego trafiłam. Mam nadzieję, że nigdy więcej!

Bardzo żałuję, że na niego trafiłam. Mam nadzieję, że nigdy więcej!

Lekarz niesympatyczny, ale bardzo konkretny! Małomówny, ale wykonujący swój zawód z pełnym poświęceniem. Na kontroli w miejscu zamieszkania lekarze byli zdziwieni, że kostka została złożona idealnie, bez operacji. POLECAM!

MASAKRA !!!!! Generalnie leczyłem sie w wielu miejscach, ale po tym jak trafiłem na ratunkowy i miałem "przyjemność" trafienia na dr Rebesia odechciało mi się leczyć. MASAKRA !!! Olewa jak może pacjenta.