dr n. med. Wojciech Czarzasty

Chirurg ogólny, Proktolog

2,5
2,1

Ja też byłam badana przez tego samego lekarza, ale mam wrażenie, że piszemy o zupełnie innych lekarzach. Podpisuję się z czystym sumieniem pod większością NEGATYWNYCH komentarzy. PS. Czy Ci piszący nie lubią tego lekarza i są złośliwi??? Czy ten lekarz zapomniał kim jest i jak powinien postępować???. O przysiędze Hipokratesa nie wspomnę.

Zdecydowanie nie polecam. Nawet nie czytał skierowania, gdzie lekarz wystawiający zlecenie badania opisał dolegliwości. Niegrzeczny. Złośliwe komentarze. Zero empatii. Badanie wykonał w sposób niedelikatny - bolesny. Odniosłam wrażenie, że to głęboki PRL i PAN DOKTOR jest ważny a pacjent - natręt.

Traumatyczne przeżycie! Podczas ciężkiego badania, lekarz podnosi głos, dodatkowo stresuje pacjenta. Badanie wykonane w niezwykle niedelikatny sposób.

Niestety ale nie polecam. Brak zainteresowania Pacjentem, posiadanymi wynikami, wcześniejszymi diagnozami. Wywiad z Pacjentem to Pan Doktor prowadzi właściwie sam ze sobą. Wszystko wie najlepiej - podważa diagnozy innych lekarzy, objawy Pacjenta itp. W moim przypadku stwierdził że dalsza diagnostyka nie jest potrzebna, objawy nie są uporczywe (praktycznie codzienne) i wystarczą doraźne leki bez recepty (drogie!). Na szczęście inny lekarz był odmiennego zdania.

Moim zdaniem to porostu kawał Hama i Gnoja,miałem przeprowadzoną kolonoskopie, on był bardzo nie miły, cały czas się unosił groził że przerwie babanie jak bede krzyczeć,co chwila jakieś głupie teksty i docinki,ból był nie do zniesienia ponieważ przeprowadzał badanie jak na ruże kanalizacyjnej a nie osobie. Miałem kiedyś robioną kolonoskpie bez znieczulenia i nie było żadnego problemu!!!,widać że ma gdzieś pacjentów i to że sie zwijają z bólu, Omijajcie tego barana szerokim łukiem.

Omijajcie tego barana szerokim łukiem.

Przestrzegam wszystkich przed wizytą! Tydzień przygotowywałam się do badania. Zgodnie z zaleceniami przez prawie dwa dni byłam na czczo, brałam środki przeczyszczające. Czarzasty Wojciech dopuścił się kilkukrotnie niestosownego komentarza. Podczas badania mówił podniesionym głosem, traktował przedmiotowo, wykonywał badanie w sposób niedelikatny. W trakcie badania krzyczał na mnie, że mam być cicho bo jeszcze ktoś w poczekalni usłyszy. Na co asystująca mu wówczas pielęgniarka śmiejąc się komentowała również niestosownie. Lekarzem nie można go nazwać a tym bardziej człowiekiem. Nie wystarczy dyplom, bez jakiejkolwiek dawki empatii. W stosunku do pacjentów jest chamski ...

Lekarzem nie można go nazwać a tym bardziej człowiekiem. Nie wystarczy dyplom, bez jakiejkolwiek dawki empatii. W stosunku do pacjentów jest chamski i arogancki. Wylewanie frustracji na pacjentów przychodzących po pomoc jest niedopuszczalne. Mam nadzieję, że moja opinia uchroni innych pacjentów przed wizytą.

Zdecydowanie nie polecam. Pół roku czekałam na kolonoskopię z NFZ. Tydzień przygotowywałam się do badania. Zgodnie z zaleceniami przez prawie dwa dni byłam na czczo, brałam środki przeczyszczające. Na prośbę o podłożeniu czegoś pod głowę (zaznaczyłam, że cierpię na położeniowe zawroty głowy), lekarz zrobił niestosowny komentarz jeszcze przed rozpoczęciem badania, sugerując, że powinnam wziąć znieczulenie. Lekarz nie informował mnie o przebiegu badania, mówił podniesionym głosem, traktował przedmiotowo, wykonywał badanie w sposób niedelikatny. W trakcie badania lekarz krzyczał na mnie, grożąc, że przerwie badanie, jeśli jeszcze raz krzyknę. Badanie zostało przerwane przez lekarza, bo krzyknęłam po raz drugi. Miałam pecha, że trafiłam na tego pozbawionego empatii człowieka. Man nadzieję, że moja opinia uchroni innych pacjentów przed wizytą u tego lekarza.

Witam. Nie czytając pozostałych opinii podzieliłam się z żoną opinia, że lekarz conajmniej jest dziwny. Już na wstępie WYŚMIAŁ sugestie zaczerpnięta z diagnozy 2 innych lekarzy specjalistów. W żaden sposób nie dał dojść do słowa. Absolutnie mało empatyczny. Za to faktycznie posiada zdolność (...) kierowania na bardzo kosztowne badania do klinik związanych stricte ze sobą... Zanim wybierzecie się do te go Pana, 2 razy się zastanówcie. I bynajmniej nie chodzi tu tylko i wyłącznie o bycie miłym... No i polecam inne opinie o tym panu.

Trauma. Trafiłam do p. doktora dwa razy. Pierwsze badanie miało miejsce w Clinice Medika w Gdyni ul. Mireckiego ( diagnoza), podczas którego polecił mi badanie kolonoskopowe w Rumii ul. Derdowskiego 24, mówiąc, abym podczas rejestracji powołała się na jego nazwisko. Badanie kolonoskopowe, któremu się poddałam, wykonał w sposób niezwykle dla mnie bolesny, jednocześnie krzycząc na mnie. Ja również krzyczałam- z bólu. Żadnej empatii dla pacjenta, tylko nieprzyjemne, ośmieszające odzywki doktora - byłam w szoku. Myślałam, że te czasy już minęły. W pewnym momencie przestałam czuć palce u obu rąk, które ...

Trauma.
Trafiłam do p. doktora dwa razy. Pierwsze badanie miało miejsce w Clinice Medika w Gdyni ul. Mireckiego ( diagnoza), podczas którego polecił mi badanie kolonoskopowe w Rumii ul. Derdowskiego 24, mówiąc, abym podczas rejestracji powołała się na jego nazwisko. Badanie kolonoskopowe, któremu się poddałam, wykonał w sposób niezwykle dla mnie bolesny, jednocześnie krzycząc na mnie. Ja również krzyczałam- z bólu. Żadnej empatii dla pacjenta, tylko nieprzyjemne, ośmieszające odzywki doktora - byłam w szoku. Myślałam, że te czasy już minęły. W pewnym momencie przestałam czuć palce u obu rąk, które zbielały i w sposób nienaturalny wykręciły się. Pielęgniarka pokazała mu moją rękę i powiedziała, że coś się dzieje. Byłam zlana potem. Lekarz zignorował to, posyłając kolejny komentarz. Powiedziałam że jest mi słabo. P. Czarzasty jednak kontynuował zabieg nadal w sposób bardzo bolesny. Podczas obu wizyt doktor był nieprzyjemny, a jego komentarze obraźliwe. Gdybym wiedziała, że kolonoskopię będzie wykonywał ten pan, nie poddałabym się badaniu. Piszę to, aby uchronić innych pacjentów – teraz tylko tyle mogę zrobić.
Zdecydowanie odradzam kontakt z tym lekarzem.

Niestety, nie polecam. Nic nie tłumaczy braku czasu dla pacjenta, który płaci niemałe pieniądze za prywatną wizytę. Stwierdzenie jednym zdaniem co mi dolega i polecenie najdroższej opcji leczenia jako jedynej skutecznej.... i następny pacjent proszę, sto pięćdziesiąt się należy... nie tego oczekiwałem.