dr n. med. Wojciech Czarzasty

Chirurg ogólny, Proktolog

2,5
2,1

Polecam! W razie potrzeby na pewno skorzystam ponownie z usług tego lekarza, jest kompetentny i wyrozumiały

Wszystko przebiegło sprawnie i w komfortowej atmosferze. Mogę z czystym sumieniem polecić doktora Czarzastego wszystkim tym, którzy borykają się z problemem hemoroidów i nie mogą sobie poradzić z nimi maściami dostępnymi w aptekach.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty i mogę szczerze polecić wam tego lekarza. Doktor był uprzejmy i dokładnie tłumaczył mi na czym polega moja dolegliwość i jak mam dbać o to, by nie mieć nawrotów.

Lekarz nastawiony bardziej na portfel pacjenta. Nie będę opisywać swojej przykrej historii z tym lekarzem. Poczytajcie sobie proszę różne opinie. Jest bardzo dużo cudownych lekarzy. Niestety do tego grona nie zalicza się dr Czarzasty.

Lekarz, nastawiony TYLKO I WYŁĄCZNIE na zarobek. Gdyby był biznesmenem, na pewno zasłużyłby na niejedną gazelę przedsiębiorczości - niestety jako lekarz, moim zdaniem powinien być pozbawiony możliwości wykonywania zawodu. I to wcale nie dlatego, że się na niczym nie zna - nie mi to oceniać bo lekarzem nie jestem. Natomiast perfidne kłamstwa Pana doktora, prowadzące tylko do jednego - drogich zabiegów nie przynoszących korzyści albo operacji, oczywiście prywatnie za niemałe pieniądze, do której jak się później okazało nie było jakichkolwiek podstaw - zostałem wyleczony przez innego lekarza korzystając ze zwykłych farmaceutyków !!!
Mimo, iż byłem na kilku wizytach, dwóch drogich zabiegach, to na moją prośbę aby doktor przyjmował mnie w Medice, gdzie brał za wizytę 100zł , zawsze odmawiał i kazał się pojawiać tam, gdzie inkasuje 150zł (najchętniej na Chrzanowskiego w Gdańsku, bo tam całość lądowała w jego przepastnym portfelu...) co więcej, pod koniec rozkręcił się na tyle (być może dałem mu ku temu powody, bo chorobą byłem przerażony i nie ukrywałem tego) że zaczął mnie po prostu straszyć różnymi nieciekawymi chorobami, łącznie z chorobą Leśniowskiego-Crohna, choć nie było ku temu (wiem to po konsultacji z innym lekarzem) jakichkolwiek podstaw, a badania miały kosztować naprawdę nie małe pieniądze!
Reasumując, zdecydowanie NIE POLECAM !!!! Zwykły naciągacz na kasę, nawet jeśli jego wiedza jest wysoka, to oszukuje pacjentów aby wydoić ich jak mleczną krowę - gorzej chyba trafić nie można !!!

Lekarz sie spóźnił, nastepnie nadrabiał czas. Wyraznie zirytowany, nie miał cierpliwości zeby odpowiedziec na moje pytania. A ja poszlam na wizyte prywatna żebym mogła wreszcie wyjasnic swoje watpliwości. Wyrzucone pieniadze. standard wizyty jak w publicznej służbie zdrowia.

Jestem młodą pacjentką tego lekarza i mam dość wstydliwy problem. Jednak niesamowite podejście doktora, przed który można się otworzyć i przełamać swoją nieśmiałość. Mądry i rzeczowy człowiek, a jego głównym celem jest pomoc i dobro pacjenta. Absolutnie wspaniały lekarz. Pełen profesjonalizm. Polecam!!!

Jestem młodą pacjentką tego lekarza i mam dość wstydliwy problem.
Mądry i rzeczowy człowiek, a jego głównym celem jest pomoc i dobro pacjenta.
Absolutnie wspaniały lekarz.
Pełen profesjonalizm.
Polecam!!!

Polecam Fachowiec, lekarz z powołania. Na wizycie otrzymałem potrzebne mi informacje na temat choroby, leczenia i dalszego postepowania.

Polecam

Kilkakrotnie korzystałam z porady. Zawsze profesjonalnie, rzeczowo, skutecznie i z poczuciem humoru na 5+. Polecam.

Przyszłam do doktora wiedzac co mi dolega,przynioslam wynik potwierdzajacy moje przypuszczenia (czesniej juz milam takie dolegliwosci i znam swoj organizm).Lekarz stwirdzil,ze to na pewno nie to, tylko prpblemy gastryczne wywołane stresem, pocieszył mnie,ze to "nieuleczalna choroba", przepisał leki (nie wypisuje recept refundowanych nawet po przedstawieniu aktualnego dowodu ubezpieczenia !!!!)ale recepta była tak niechlujnie wypisma, ze nie udało mi sie jej zrealizowac w 6 aptekach. Poszłam do innego specjalisty z moimi wynikami, potwirdzil moje przypuszczenia co do przyczyny dolegliwosci. Co do niechlujnych recept to kilka lat temu rowniez bylam u doktora ...

Co do niechlujnych recept to kilka lat temu rowniez bylam u doktora Czarzastego i musiałam wrócić na poprawkę ponieważ była nieprawidłowo wypisna. Ja juz na pewno do tego lekarza nie wrócę.