Wojciech Sandecki

Jeden z najlepszych lekarzy w Zielonej Górze,polecam.

Jeden z najlepszych lekarzy w Zielonej Górze,polecam.

Świetny lekarz,naprawde moge polecic kazdej kobiecie :)

Świetny lekarz,naprawde moge polecic kazdej kobiecie :)

Dr Sandecki jest moim lekarzem od 7 lat, prowadzi moja druga ciaze i jestem bardzo zadowolona :) mily, kompetentny, rzeczowy :) ma czas dla pacjentki, mozna smialo do niego dzwonic :) dba o swoje pacjentki w szpitalu :) polecam serdecznie !!!

Trafiłam do Dr.Sandeckiego 5 lat temu, będąc w pierwszej ciąży i jestem jego pacjentką do dziś. Dzięki niemu urodziłam dwóch zdrowych synów, jeden poród siłami natury, drugi cesarskie cięcie, przy obu porodach doktor był obecny. Zawsze dostępny pod tel, zawsze pomocny, uprzejmy,wszystko dokładnie wytłumaczy, nie spieszy się. Można na niego liczyć w każdej sytuacji. Wspaniały lekarz. Polecam serdecznie wszystkim kobietą. Agata

Super lekarz!prowadzi moją ciążę i jestem w 200% zadowolona.Jeszcze nigdy nie trafiłam na tak konkretnego, rzeczowego i uprzejmego lekarza.Dla dr Sandeckiego niema problemu bez rozwiązania!Oby więcej takich lekarzy!Polecam wszystkim dr Sandeckiego!!

Rewelacja...Opieka jak nigdzie... Do tej pory obijalam sie od jednego lekarza do drugiego nie mogac trafic na kogos kto w 100% spelni moje oczekiwania...Dr.Sandecki sprawdzil sie pod kazdym wzgledem.Wszystkim goraco polecam :)

uratował mi życie cóż więcej trzeba

uratował mi życie cóż więcej trzeba

miły sympatyczny chociaż zbyt duzo pacjentek i zbyt mało czasu czyli jak to sie mowi nastepna prosze

Wszystko co można powiedzieć o doktorze Sandeckim to to że jest najlepszym lekarzem i nie zamieniłabym go na innego polecam polecam

Najpierw trzeba być dobrym człowiekiem, żeby móc być dobrym lekarzem, wiedzę można przyswoić a z empatią do ludzi trzeba się urodzić- to krótka charakterystyka dr. Sandeckiego, wspaniałego specjalisty i człowieka.Polecam wszystkim, a doktorowi życzę satysfakcji z wykonywanej pracy.