Wojciech Sandecki

jak dla mnie najlepszy lekarz z jakim miałam doczynienia.. pod każdym względem bardzo dobrze oceniam kontakt z lekarzem. Zawsze mogłam liczyć na kontakt..osobisty..telefoniczny.Nigdy nie było problemu. dziękuję Panie Doktorze za taką opiekę!

jak dla mnie najlepszy lekarz z jakim miałam doczynienia..
pod każdym względem bardzo dobrze oceniam kontakt z lekarzem.
dziękuję Panie Doktorze za taką opiekę!

Doktor operował mnie w związku z koniecznością usunięcia macicy. Był to przypadek, gdyż nie miałam pojęcia kto będzie mnie operował, bardzo dla mnie jednak szczęśliwy. Uzyskałam bardzo dokładne informacje odnoście przebiegu operacji, wskazówki odnośnie dalszego leczenia, jednym słowem profesjonalizm, połączony z empatią i wrażliwością. Dziś już nie mam wątpliwości kto będzie moim Lekarzem.

Wspaniały lekarz, polecam Go każdej Pani. Dzięki jego fachowości, kompetencji i zaangażowaniu, doprowadził moją ciążę (zagrożoną, trudną) do szczęśliwego końca. Teraz cieszymy się z mężem z naszej wspaniałej córeczki. Wcześniej straciliśmy dwie ciąże i nikt nie potrafił nam pomóc. Dopiero doktor Sandecki, "wyciągnął do nas pomocną dłoń" i faktycznie jako jedyny lekarz potrafił nam pomóc. Jeżeli ktoś szuka DOBREGO LEKARZA, to niech zapamięta nazwisko WOJECIECH SANDECKI i uda się do niego, z pewnością będzie zadowolony. Polecam tego lekarza !!!

Cudowny lekarz i dobry człowiek.Fakt,ze mimo umowionej wizyty trzeba troche czasu spedzic na poczekalni-ale warto,bo to dobry specjalista i stad te kolejki do niego.Ja osobiscie doktora uwielbiam-moj partnertez jest nim zachwycony.Podczas prowadzenia mojej ciazy na kazda wizyte chodzilismy wspolnie.

Bardzo dobry lekarz i człowiek ,bardzo polecam :)

Bardzo dobry lekarz i człowiek ,bardzo polecam :)

Nie wiem jakich użyć słów ... ale po prostu: dziękuję Panie doktorze, że pan jest!

Ja osobiscie jestem bardzo zadowolona, bardzo mi pomógł byłam w 9 tygodniu w ciąży, niestety na wizycie dowiedziałam sie, że jajeczko ciążowe jest puste :-(. Strasznie to przeżyłam, bo jechałam na wizyte z myślą, że usłysze bicie serduszka mojej fasoleczki... dr Sandecki zajął się mna profesjonalnie, od razu zadzwonił do szpitala informując z jakim przypadkiem pacjentka sie zgłosi i co należy zrobić. Poprosiłam, aby to dr Sandecki przeprowadził mi zabieg, bo darze go zaufaniem, którego nie czułam wcześniej do żadnego ginekologa, a naprawdę kilku ich poznałam... Nie obiecał mi, że akurat on będzie przeprowadzał zabieg z powodu innych operacji które mogą zaistniec, ale się postara bardzo, no i tak też sie stało. Zabieg przed dr Sandeckiego przebiegł bez żadnych komlikacji, po tym o wszystkim mnie poinformował i dał wskazówki, a teraz sie wszytsko goi... Jedynie na takich i podobnych przypadkach możemy sie przekonać jaki naprawdę jest Nasz ginekolog.

Szczerze polecam. Fantastyczny lekarz. Prowadzi moją drugą ciążę. Dokładnie wszystko tłumaczy,sprawdza najmniejszą wątpliwość przy tym bardzo uprzejmy.Każda z kobiet będzie zadowolona z takiego ginekologa, ponieważ przy nim mozna czuć się komfortowo.

W tym roku trafiłam do szpitala. Niestety poroniłam. Badało mnie paru lekarzy ale najbardziej moje zaufanie zdobył właśnie dr. Sandecki. Nie rozmawiał ze mną jak z kolejną pacjentką, potraktował mnie jak kogoś bardzo wyjątkowego choć nie chodziłam do niego prywatnie . Długo czeka się na wizytę u niego ale jak to się mówi na dobre warto poczekać.

Długo czeka się na wizytę u niego ale jak to się mówi na dobre warto poczekać.

Do Pana doktora trafiłam w 4 miesiącu ciąży, uspokoił mnie, wszystko bardzo dobrze wytłumaczył, odpowiada na każde, nawet najgłupsze pytanie :) na wizytach chętnie widywał poza rodzicami, również dziadków, rodzeńswto itp :) Po porodzie intersuje się pacjentką i maleństwem :) Polecam każdej napotkanej osobie :) Fakt - pod gabinetem się czeka :) ale nigdy na to nie narzekałam :) Pana Doktora nigdy nie zamienię na żadnego innego :) Pozdrawiam :)

Pana Doktora nigdy nie zamienię na żadnego innego :)
Pozdrawiam :)