lekarz Xymena Żórawska-Wasilewska

Polecam, bardzo rzeczowa Pani doktor. Wizyty zawsze punktualnie. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia.

Mialam przyjemność mieć konsultacje telefoniczną z Panią Doktor. Pani Doktor wszystko dokładnie mi objasnila, rozwiala wszelkie moje dotychczasowe wątpliwości, przeanalizowała moje wyniki badań. Rozmowa przebiegła bardzo milo. Wynioslam ogrom wiedzy, na którym mi wlasnie zależało. Jestem bardzo zadowolona :)

Najlepszy endokrynolog z jakim miałam styczność. Konkret, kompetencje, wiedza i układanie konkretnego planu dzialania. Przy okazji świetne poczucie humoru, dystans, chęć pomocy, empatia. Serdecznie polecam!

Pani Doktor jest wyjątkowym lekarzem. Profesjonalna, uprzejma, dokładna, a przede wszystkim podchodzi do pacjenta kompleksowo. Zwraca uwagę na odchylenia od normy w wynikach badań, nawet tych nie mających bezpośredniego wpływu na pracę tarczycy. Wszystko wyjaśnia w sposób zrozumiały dla pacjenta. Serdecznie polecam wizytę u Pani Doktor.

Polecam z calego serca..pania doktor. kompetencja profesjonalizm i uprzejmość na najwyższym poziomie.

Pani dr jest świetnym lekarzem, dokładnie analizuje wyniki poprzednich badań i w razie potrzeby kieruje na kolejne. Posiada dużą wiedzę medyczną, nie śpieszy się. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie polecam.

Jestem MEGA zadowolona z wizyty. Pani doktor bardzo dokładnie przeanalizowała wyniki badań z dwóch ostatnich lat, wszystko bardzo dokładnie wytłumaczyła. Moja sytuacja nie jest prosta - więc Pani doktor poinformowała mnie o konieczności kontrolnych badań. Bardzo kompetentny lekarz. Poświęca wystarczająco dużo czasu aby wszystko na spokojnie przeanalizować i omówić. Bardzo miła, uprzejma i naprawdę zainteresowana pacjentem. Cieszę się niezmiernie, że trafiłam w tak dobre ręce i gorąco polecam.

Polecam bardzo serdecznie. Leczę się już u Pani Doktor kilka lat, ustawiła mi tarczycę. Od pierwszej wizyty wiedziałam że zostanę na dłużej. Przy pierwszej wizycie przejrzała moją historię choroby i z zaangażowaniem podeszła do problemu. Zawsze uprzejma, kulturalna i pomocna. Dokladnie analizuje wyniki badań i tłumaczy zalecenia.

Zawsze uprzejma, kulturalna i pomocna.
Dokladnie analizuje wyniki badań i tłumaczy zalecenia.

Bardzo sympatyczna i miła Pani Doktor. Dokładnie i szczegółowo wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Widać duże zaangażowanie w problemy pacjenta i chęć pomocy. Polecam

Zdecydowanie polecam Panią doktor. Moim zdaniem lekarz od spraw beznadziejnych. Stawia na nogi. Petarda