lekarz Xymena Żórawska-Wasilewska

Jeden z lepszych lekarzy, jakich mialem okazje dotychczas spotkać. Empatyczna, zaangażowana, sympatyczna. Dokładnie analizuje sytuacje na podstawie wcześniej przepisanych badań, dokładnie tłumaczy i uzasadnia wyniki oraz swoje działania.

Moje pierwsze spotkanie z Panią doktor - bardzo uprzejma, kulturalna i ciepła osoba. Zainteresowana pacjentem, wyrozumiała, przygotowana do spotkania (przejrzana historia mojej choroby). Przepisała leki oraz badania. Polecam, za indywidualne podejście, serdeczność, wiedzę. Oby więcej takich lekarzy, dziękuję!

Przepisała leki oraz badania.
Polecam, za indywidualne podejście, serdeczność, wiedzę.
Oby więcej takich lekarzy, dziękuję!

Pani Doktor bardzo uprzejma i empatyczna. Bardzo szczegółówo opisała mi moje schorzenie gdzie poprzedni lekarz nawet nie zwrócił uwagi na opis usg tarczycy. Przepisala leki i dodatkowe badania bez żadnego problemu. Godna polecenia.

Świetny specjalista miła uprzejma zainteresowana pacjentem indywidualne podejście będzie moim lekarzem prowadzącym na długo

Pani doktor podchodzi do pacjenta indywidualnie, z uprzejmością i zainteresowaniem :) Po pierwszej wizycie i obejrzeniu wyników badań zdiagnozowała mnie i wypisała skierowanie na kolejne badania, receptę (refundowaną) na lek, szczegółowo objaśniając szczegóły i od razu umawiając się na wizytę kontrolną. Poczułam, że trafiłam w dobre ręce!

Pani doktor zna się na rzeczy, jest cierpliwa, nie bagatelizuje obaw pacjenta, nie zostawi nikogo bez porady. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku :)