dr n. med. Zdzisław Kemona

Bardzo cenię sobie Pana Doktora Kemonę.Mój synek cierpi na przewlekłą chorobę skóry.Bardzo cierpi. Tylko Pan Doktor potrafił wytłumaczyc mi na czym polega ta choroba,przepisał drogie lecz bardzo dobre leki ktore pomogly mojemu dziecku.Synek cierpi mniej i jestem baaaardzo wdzieczna Panu Doktorowi.Za kazdym razem jestem u tego lekarza i nigdy sie nie zawiodlam.Polecam ogromnie.Nie oddala bym dziecka pod opieke innemu lekarzowi.Dziekuje Panie doktorze z całego serca.Ps. Kontakt super, porady nawet przez telefon.Wspaniały specjalista.

Podpiszę się pod wszystkimi pozytywnymi komentarzami.Mam 27 lat i odkąd pamiętam mama zawsze do niego ze mną chodziła a i teraz zdarza mi się zasięgnąc u niego porady,poza tym chodzę do niego z własnym dzieckiem i jeszcze nie zdarzyło mi się żeby postawił złą diagnozę-zawsze jest ona trafna(czego nie można powiedziec o lekarzach z przychodni),świetnie dobiera leki.Z czystym sumieniem polecam dr Kemonę-jest świetnym lekarzem i tak jak ktoś już napisał-zdrwie naszych pociach jest przecież najważniejsze prawda?POLECAM

Witam, dr Kemona jest zawsze osiągalny i o to przecież chodzi, ponieważ choroba nie wybiera miejsca i czasu. Kilka razy korzystaliśmy z opieki publicznej a i tak wróciliśmy do dr Kemony, ponieważ efektów leczenia nie było i traciliśmy dużo czasu. Już więcej tego błędu nie popełnimy. Pan dr, jak do tej pory, dobierał zawsze odpowiednie leki. Polecam

Super lekarz,postawił od razu dobrą diagnozę i po godzinie stan dziecka sie polepszył. świetne podejście, duża empatia. polecam

Lekarz bardzo uprzejmy i kompetentny. Choc ma juz swoje lata jest na czasie ze wszelkimi nowinkami farmaceutycznymi. Polecam Pana Kemonę! Jest naprawdę dobrym lekarzem :)

polecam inni lekarz leczyli mi dziecko metodami prehistorycznymi a ten od razu stwierdził zapalenie oskrzeli i przepisał antybiotyk a inni syropki

polecam , bardzo dobry lekarz godny zaufania,miłe podejście do pacjeta

polecam , bardzo dobry lekarz godny zaufania,miłe podejście do pacjeta

Po prostu rewelka. Doktor bardzo dokładnie zbadał dzieci. Zapisał leki które od razu zadziałały ( dzieci przez tydzień brały leki zapisane przez pediatrę pierwszego kontaktu i leki nie działały)

Z moim synem (8 letnim) leczymy się tylko u Pana Kemony. Ani razu nie pomylił się w diagnozie. Podstawą dla nas są Jego kompetencje i zdolność tłumaczenia. No i nie sposób pominąć faktu, że mi 40-letniemu dziś facetowi uratował w dzieciństwie życie. Można próbować "łazić" po przychodniach - uważam, że szkoda czasu, pieniędzy i nade wszystko zdrowia naszych pociech.

Doświadczony lekarz ze wspaniałym podejściem do dzieci.Dokładny,opanowany, z dużą wiedzą.