dr n. med. Zdzisław Kemona

Jest nie tylko wspaniałym lekarzem ale również człowiekiem.

Jest nie tylko wspaniałym lekarzem ale również człowiekiem.

Jedyny w Świdnicy któremu pieniądze nie poprzewracały w głowie. Był lekarzem moich już dużych dzieci, pomimo podejmowanych prób zmiany lekarza zawsze wracałam bo reszta to chyba potrzebuje innych bodźców, żeby się zając pacjentem.

Jedyny w Świdnicy któremu pieniądze nie poprzewracały w głowie.

ja była pacjentką jego jak miałam pare miesęcy.Tego nie pamiętam ale rodzice mi mówili, że mój stan był krytyczny a doktor Kemona siedział cała noc przy mioi łóżkó.O

Nie polecam, ktos napisal ze ma wrazenie iz lekarz przepisuje za mocne leki, to akurat moge potiwerdzic, brat wyladowal na dializach, aczkolwiek bylo to w latach 70 i panowal wtedy jakis wirus wsrod dzieci - kroplowka byla za silna. Dzisiaj spotkalem sie z lekarzem w szpitalu Latawiec, i mam takie nijakie odczucia, zero tlumaczenia, zero porady..... ogolnie radze omijac szerokim lukiem.

lekarze przypisują mi takie leki, ze leżę w domu tydzień i dalej jestem chora tylko Dr. Kemona mnie umnie wyleczyć nie wiem co bym bez niego zrobiła! To wspaniały lekarz ;)

Wspaniały lekarz oddany swoim małym pacjentom .Pomocny rodzicom , dostępny zawsze nie wspomnę o kompetencjach.Ktoś kogo trudno będzie zastąpić.

Wspaniały lekarz oddany swoim małym pacjentom. Pomocny zagubionym czasami rodzicom ,dostępny zawsze nie wspomnę o kompetencjach, ktoś kogo trudno będzie zastąpić.

wieloletnie doświadczenie, miłe podejście, przyjmuje nawet w niedziele i święta jednak mam wrażenie, że przepisuje za silne leki i zbyt powierzchownie tłumaczy chorobe