lekarz Zofia Jasińska

Endokrynolog, Pediatra

odradzam wszystkim tym którzy nie chcą przeżywać traumy związanej z diagnozą .Zwłaszcza matkom które szukają pomocy dla dzieci.Okazało się że wyniki badań które dziecko miało robione na tym urządzeniu które posiada pani doktor to jedna wielka ściema ale ile straciłam przez to nerwów to nikt nie wie.

Polecam tego lekarza każdemu nie talerznie od polegliwości.

Polecam tego lekarza każdemu nie talerznie od polegliwości.

super lekarka zawsze pomorze taka zwykla zyciowa i prawdziwa ma powolanie i chce pomuc antybiotyk daje tylko w koniecznosci i zawsze trafiony polecam dzieciom i doroslym

super lekarka zawsze pomorze
taka zwykla zyciowa i prawdziwa
ma powolanie i chce pomuc
antybiotyk daje tylko w koniecznosci i zawsze trafiony
polecam dzieciom i doroslym

Witam mam na imię Anna i mam teraz już 3 letniego synka .. gdy syn miał 6 miesięcy zachorował na zapalenie płuc pojechaliśmy do szpitala w szpitalu leczyli go 3 tygodnie testowali na nim wszelkie możliwe antybiotyki dziecku się pogarszało więc wypisałam go na własne żądanie pojechaliśmy do Doktor Jasińskiej przepisała mi antybiotyk w zastrzykach już nie pamiętam jaki to był i dziecko wyzdrowiało w tydzień siedząc w domu i biorąc zastrzyki ... rok później syn znowu zachorował na zapalenie płuc i znowu szpital leżeliśmy tam 2 tygodnie po czym sami wypisali nas do domu chociaż dziecku wcale nie było lepiej zrobili również zdjęcie płuc i były zamazy na płucach ale wypisali nas tlko ztego względu ze leżeliśmy tam już 2 tygodnie a dzieci przybywało i leżały na korytarzach więc musieli zrobić miejsce ... wróciliśmy do domu dziecko w nocy prawie mi się udusiło wymiotował flegmą duszności narastały na drugi dzień pojechaliśmy do Doktor Jasińskiej powiedziała że gdybyśmy zaczekali jeszcze jeden dzień to było by po dziecku był w takim stanie że nie mógł ustać na nogach znowu przepisała mu antybiotyk w zasrzykach i dziecku przeszło w półtora tygodnia ... będę wdzięczna jej do końca życia że dwa razy uratowała mojego synka jest najwspanialszym lekarzem pod słońcem ... pozdrawiam i serdecznie polecam :)

Gorąco polecam dla mnie i moich dzieci po prostu nie zastąpiona

Gorąco polecam dla mnie i moich dzieci po prostu nie zastąpiona

odebrać prawo wykonywania zawodu!!!! szarlatanka i naciągaczka

odebrać prawo wykonywania zawodu!!!! szarlatanka i naciągaczka

Ma wykształcenie medyczne może i jakieś bio prądy ale wycwaniła się i nastawiona jest po prostu tylko na pieniądze. Kieruje na badania urządzeniem, które nie ma nic wspólnego z medycyną (ale jest jego właścicielką moje badanie np kosztowało 110zł)a jego wyniki nie potwierdziły się potem absolutnie w laboratorium analitycznym jak najbardziej medycznym. Po za tym sprzedaje drogie suplementy "leki naturalne" za ceny zawyżone nawet o 300% w stosunku do tego za ile to samo można kupić np. na allego. Do tego preparatu nie pokaże dopóki nie uiści się za niego opłaty. W rezultacie najtańszy cudowny lek jaki oferuje sprzedaje za 150zł a na allegro można go kupić za góra 50zł i to z tej samej firmy, którą ona preferuje i rozprowadza. Po za tym wszystko dziwnym trafem leczy tajemniczym Garlic a to po prostu czosnek w kapsułkach w oleju:) W skrócie z pani doktor zrobiła się oszustka i naciągaczka a szkoda bo dawno dawno dawno nie kierowała się takimi pobudkami leczyła normalnie i skutecznie korzystając ze swojej wiedzy medycznej a nie znachorskiej maszynki:)

Kazda osoba boryka sie z innym problemem zdrowotnym i nie mozna oczekiwac od lekarza calkowitego wyleczenia kazdej przypadlosci. Lekarz jedynie moze wskazac chorobe na podstawie objawow i probowac wszystkich dostepnym opcji aby wyeliminowac chorobe. Kazdy ludzki organism jest specyficzny i ten sam sposob leczenia moze miec calkowicie inne skutki u rozych osob. Dlatego nie jest zbyt madre oceniac lekarza na podstawie "czy mnie wyleczyl czy nie"... Lekarz daje nam opcje leczenia o ktorych my jako pacjenci nie mamy czasami zielonego pojecia, mozemy probowac wszystkich dostepnych srodkow ale ostatecznie to nie ...

mozemy probowac wszystkich dostepnych srodkow ale ostatecznie to nie wina lekarza jezeli nie pokonamy choroby.

Szamanizm!! Żenada!! Oszustwo!! Powinno się Pania zamknac!!!!

Szamanizm!!
Żenada!!
Oszustwo!!
Powinno się Pania zamknac!!!!

Bardzo dobry lekarz to mało powiedziane. Stara się leczyć ziołami czy innymi lekami nie przepisując tak jak teraz każdy od razu antybiotyku!Moje dziecko było skierowane na zabieg a ona odciągając mnie od tego pomysłu wyleczyła je szybko i na zawsze!Wiele jej zawdzięczam i gorąco polecam