lekarz Zofia Jasińska

Endokrynolog, Pediatra

Dr Jasinska,trafilam do niej z 4 letnim dzieckiem z dusznosciami kaszlem itd.na wizycie zero badania tylko go po dotykała i stwierdzila , ze jest bardzo chory .... .zenada....taka diagnoza po dotknięciu ,,,, skierowala nas na testy warte fortune ,,,, wyszlo ze dziecko posiada jekies bakterie,,,na ktore dala mi leki warte 170 zl szok...i to jakies chinskie sprzedawane w jakis bardzo tajemniczy i podejrzany sposob,,,a zarazem inny lek trzeba zamawiac tel. oczywiscie ich nie kupilam :) jakis instynkt dostalm zeby ich nie kupowac...jestem przekonan ze ona przepisuje te leki bo to jakas jedna spolka ...NIE POLECAM OSZUSTWO ,,,,,,,P,S,co sie okazalo te leki co sa sprzedawane przez Dr.Jasinska jest to olej czosnkowy :) ktory w aptece kosztuje od 8 do 14 zl i posiada to samo dzialanie wzmacniajace organizm i odpornosc ...:) NIE POLECAM SZKODA CZASU I KASY.....

Moje dziecko ma alergie,astmę oskrzelową(w co nie wierze)nie miało żadnych badań w tym kierunku robionych,ale w karcie tak ma napisane,oraz zatoki.Od Września do wiosny cały czas choruje.Poprzednia zimę leczyłam go według doktor rodzinnej,czyli antybiotyki i sterydy,(leczyła objawy,a nie szukała przyczyny choroby).Było tak,że wybrał trzy antybiotyki za kupą i nie pomogły,rodzinna chciała dać czwarty więc w końcu otworzyłam buzie na nią i wylądowaliśmy w szpitalu.Podczas tego leczenia antybiotykami sugerowałam rodzinnej żeby porobić jakieś badania,wymazy czy cokolwiek i że sama opłacę tylko niech pokieruje,ale stwierdziła,że wymazy i tak nie wyjdą i na tym się skończyło.Trafiłam w końcu do Doktor Jasińskiej i na początku niezbyt wierzyłam,że takie leczenie odniesie skutki,ale muszę przyznać,że lekarstwa naprawdę podziałały.Może nie działają tak szybko jak trafiony antybiotyk,ale ważne że naturalnie.Tej zimy owszem również chorował,ale obeszło się bez antybiotyku i sterydów.Gdy przechodził zapalenie płuc bałam się,że leki od Doktor Jasińskiej będą za słabe,ale i z tego wyszedł tylko, że do kordicepsu i chitosanu miał dodany garlic,czyli czosnek lecz dużo bardziej skondensowany jak te dostepne w aptekach.Koszt leczenia wyniósł mnie dosyć dużo,bo 1500zł,ale pomogło.Pani Doktor zapytała mnie kiedyś czy wiem,że przez miesiąc podawania non stop antybiotyku może odezwać się rak?,oczywiście rodzinna nic nie wspomniała o tym,a nie mówiąc już o skutkach ubocznych sterydów.Na antybiotyki też wydajemy pieniądze,a bywa tak że trzeba podać dwa lub trzy za kupą,bo nie pomogą ponieważ szkoda na badania,a te leki nie są obojętne na nasz organizm.Moim zdaniem jeśli chodzi o dziecko to nie ma co się zastanawiać.Polecam więc i dziękuje serdecznie Pani Doktor.

Oby więcej takich lekarzy, inni leczyli mnie latami, a tu kilka wizyt i człowiek zdrowy

jest świetnym lekarzem uratowała życie mojemu mężowi będe jej wdzięczna do końca życia oby więcej takich lekarzy

Lepiej nie komentować :) Poprostu żenada

Lepiej nie komentować :) Poprostu żenada

Jest to super lekarka ja 200km jadę by korzystać z jej usług, to że na dzien dobry nie dostaje się od Pani Jasińskiej antybiotyku dla jednych może oznaczać od razu szrlatanerię. Mnie i mojej rodzinie metody którymi leczy Pani doktor pomagają i chciałam jej za to podziękować. Antybiotyki i inne farmaceutyki z apteki nie są lekarstwem na wszystko według moich doświadczeń życiowych ich skutki są odwrotne do zamierzonych. Polecam i pozdrawiam. Pacjent z ok. Trzebini

Byłam z dzieckiem i pani doktor nawet dobrze się nie przyjrzała tylko zaraz po wejściu postawiła diagnozę. Koszt wizyty i leki(które nic nie pomogły a wręcz przeciwnie) to jakieś 150zł.

Tyle stracilem i zadnych efektow lipa lipa lipa i wyciaganie kasy

Tyle stracilem i zadnych efektow lipa lipa lipa i wyciaganie kasy

Początkowo miałam mieszane odczucia, ale diagnoza i leczenie było trafne, co innym lekarzom się nie udało.

Ja i cała rodzina sie leczymy i jestesmy zadowoleni. Raz z lepszym raz z gorszym skutkiem ale na każdego sie coś znajdzie.