lekarz Zygmunt Rymsza

Laryngolog

1,8
1,4
1,3

TRAGEDIA!!!!!! Nigdy wcześniej nie byłam u takiego "lekarza". Na co są marnowane nasze pieniądze? To jakiś partak, a nie lekarz. W gabinecie, aż szaro od dymu papierosowego. Lekarzowi trzęsły się ręce jakby miał delirkę. Skandal! Zajrzał dziecku tylko do 1 ucha, nie osłuchał, nie zajrzał do gardła ani do noska. Kto mu dał tytuł lekarza? Poza dwoma słowami: "wszystko" oraz "nie" nie powiedział ani jednego słowa. Po wizycuie u innego lekarza okazało sie że dziecku jest potrzebna antybiotykotrerapia. Ktoś powinien zrobić z nim porządek! Gdzie jest kierownik tej placówki?!

Czytałam na umòwioną wizytę,a lekarz nie raczył się nawet pojawić.Gabinet zamknięty i tyle.jakieś to nienormalne!

Tragedia, tragedia. Myli się przy wypisywaniu zleceń. Ma nieaktualne druki. Jest nieuprzejmy i ma grobową minę całą wizytę. Zachowuje się jakby był katem, królem i siedział tam z łaską. Jak nie ma umówionych wizyt to zmywa się do domu i choć w środy do 18 czynny jest gabinet to można pocałować klamkę już przed 17. Nie polecam.

Masakra, byłam z dzieckiem 3,5 letnim u tego lekarza.Niestety nigdzie nie mogłam indziej sie dostać.Weszłam,grobowa cisza przez 5 min.Najpierw napełnił pióro atramentem,później cos pisał,dopiero udzielił nam głosu.Usiadłam z dzieckiem na fotelu,no niestety trzeba było na siłe.najpierw jedno ucho,przy drugim moje dziecko dostało szału,próbowałam ją uspokoić a on na te że nie ma co gadac tylko prosze złapać i na siłę drugie.Przepisał recepty-znowu grobowa cisza przez 5 min.Łaskawie wytłumaczył jak co podawac i do widzenia.Oceniam masakrycznie tą wizytę.Bardzo oschły człowiek,jakby to wszystko robił z wielką łaską,za karę.Pierwszy i ostatni raz byłam u niego.Omijać wielkim łukiem.

wiadomo o dobrego lekarza u nas niełatwo, no i oczywiste jest to ze są paskudne kolejki, że o skierowanie na cokolwiek ciężko ale...... ten pan doktor przerasta całą naszą gównianą służbę zdrowia, paskudny człowiek, niekompetentny lekarz ale "za pieniądze mogę przyjąć" jak to błyskotliwie ujął, coś okropnego, ludzie proszę odpuście sobie tego lekarza, gabinet jak za prlu a lekarz jak z epoki kamienia łupanego, mamy wspaniałą poradnię otolaryngologiczną koło tunelu, czeka się tyle samo na skierowanie co u tego wstręciucha a wizyty prywatne kosztują 50 zł. nie chodźcie tam to wam tylko zaszkodzi...

NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!!! OMIJAĆ GO JAK NAJDALEJ!!! AROGANCKI, STRASZNIE NIEUPRZEJMY, TO TYLKO NAJMILSZE JEGO OKREŚLENIA.... JEŚLI TYLKO MACIE MOŻLIWOŚĆ TO GO OMIJAJCIE!!!

Witam jak przyszłam do tego lekarza pierwszy raz na wizyte to dosyć tego,że gabinet był cały zadymiony dymem papierosowym chociaż z takim czymś się pierwszy raz spotkałam,to jeszcze mało tego jak chciałam powiedzieć co mi dolega to zaczął na mnie krzyczeć cytuje"Czy pozwoliłem się pani odezwać?"bo coś tam pisał w papierach.Ze zdziwienia odjeło mi mowę.Nie polecam nikomu takiego lekarza ponieważ nie jest on lekarzem z powołania tylko dla kasy.

Witam Ten Lekarz Powinien Oddać sie do dymisji. Myśląc ze ma przed Sobą pacjęta nie jest nim zainteresowany. Skandaliczne Zachowanie Tego Lekarza ocena zamieszczona wyżej oraz komentarza odrazdaja tego Lekarza. Nie polecam jak najbardziej Wizyt u Niego. Z Poważaniem Tym Lekarzem zajmnie się NFZ.

Moi drodzy, jak w Polskim ZOZ - liczą się tylko pieniądze i ilość przyjętych pacjentów - czytaj sztuk = kasa . Miałem oficjalne i pełnoprawne skierowanie ale mnie nie przyjął bo mu numerka zabrakło... - nie zamienił ze mna ani słowa jako z pacjentem.

Witam. Pragnę wyrazić swe przeogromne rozgoryczenie po wizycie u tego Pana "doktora". Ten Pan przyjmuje zarówno państwowo jak i prywatnie. Wszędzie osoby wchodzące prywatnie mają pierwszeństwo a u tego Pana trzeba czekać kilka godzin na wejście. Szkoda że w Wejherowie w ten dzień nie było innego laryngologa. Człowiek potwornie nie uprzejmy i niewzbudzający zaufania. Podejście do pacjenta na poziomie lekarzy w Indiach. Zdecydowanie lepsza sytuacja panuje choćby w Rosji. Pan kasuje 80 zł i nic nie wyjaśnia, nie tłumaczy w sposób należyty co się dzieje, wszystko trzeba z Niego wyciągać oraz nalegać żeby powiedział. W swoim życiu nie spotkałem gorszego lekarza. Gdy ponownie będę miał problemy natury laryngologicznej pojadę choćby 500 km byle nie do tego Pana "doktora"

ZDECYDOWANIE ORAZ Z CZYSTYM SUMIENIEM NIE POLECAM !!!!!!!!