Pani Agnieszka to psycholog na medal! Przechodziłam przez wiele różnych terapii, ale nie przynosiły one żadnych rezultatów. Dopiero profesjonalizm i rzeczowość Pani Agnieszki pomogły mi w rozwiązaniu problemów! Jest to osoba godna polecenia i warto powierzyć swoje zdrowie psychiczne właśnie w ręce Pani Agnieszki!

Pani Agnieszka to cudowna osoba, która niezwykle szybko nawiązała kontakt z moim nastoletnim dzieckiem. Jest osobą, której dziecko potrafiło zaufać i z którą chce współpracować, a ta współpraca daje widoczne efekty co dla mnie jest kluczowe i świadczy o wysokich kompetencjach. Jest osobą niezwykle ciepłą, stymulującą dziecko do pracy nad sobą, do zmiany swoich destrukcyjnych czasem zachowań. Jestem wdzięczna za to, że wkłada tyle serca w swoją pracę i nie podchodzi do młodych pacjentów poprzez ich szufladkowanie.

Pani Agnieszka jest cudownym psychologiem. Jest osobą kompetentną o dużej wiedzy, sympatyczną i można na niej polegać w każdej sytuacji. Bardzo Ją polecam oraz zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa jeśli jest taka potrzeba.

Bardzo polecam Panią Agnieszkę, w trudnym okresie rozwodowym była dużym wsparciem. Po terapii można zawsze do Niej się odezwać i służy pomocą.

Ogromne doświadczenie, niesamowita intuicja i fantastyczne podejście do dzieci. Pani Agnieszka pomogła nam dwukrotnie (kilka lat temu, gdy mieliśmy problem ze starszym synem i w tym roku z młodszym) w sytuacjach gdy inni specjaliści byli już bezradni. Szczerze polecam.

Ogromne doświadczenie, niesamowita intuicja i fantastyczne podejście do dzieci.

Pani Agnieszka jest osobą o bardzo rozległej wiedzy i wysokiej kulturze osobistej, która potrafi pomóc profesjonalnie. Wzbudza zaufanie, ma na uwadze komfort pacjenta, a jej porady są przemyślane i bardzo skuteczne. Zdecydowanie polecamy.

Polecam Panią Agnieszkę szczególnie w trudnych sytuacjach z nastolatkiem. Pełen profesjonalizm i ogromna dawka empatii, indywidualne podejscie do problemu i pacjenta. Pani Agnieszka to zarówno świetna psycholog jak i wspaniały człowiek .Zawsze można liczyć z jej strony na wsparcie w trudnej chwili. Bardzo dziękuję za pełną spokoju,kompleksową i merytoryczną pomoc w trudnej sytuacji dla mnie i syna. Nie mogliśmy trafić lepiej. Bardzo polecam!!!

Bardzo polecam!!!

Pani Agnieszka stosuje niesamowite metody pracy z młodzieżą. Potrafi pomóc w najtrudniejszych sytuacjach życiowych, zmotywować do działania i zmienić nastawienie do świata. To doskonały psycholog, a ponadto wspaniała, inteligentna kobieta o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Gorąco polecam kontakt z p.Agnieszką Ballą wszystkim, którzy są w potrzebie.

Pani Agnieszka jest psychologiem godnym polecenia. Zdobyła nasze zaufanie swoim profesjonalizmem i doświadczeniem. Jest osobą konkretną i szczerą, a przy tym bardzo inteligentną i oczytaną kobietą. Potrafi rozmawiać z dzieckiem rzeczowo a zarazem delikatnie w zależności od wieku i aktualnej kondycji psychicznej. Pomimo, że jest bardzo sympatyczna i miła szybko buduje autorytet co jest istotne zwłaszcza jeśli chodzi o nastolatków. Mój syn bardzo ceni sobie spotkania z Panią Agnieszką, a jest młodym Aspergerowcem z problemami ,więc nie tak łatwo do niego trafić a jednak tej psycholog się udało. Bardzo wsparła nas -rodziców swoimi cennymi uwagami i wskazówkami. Rodzice nie oczekujcie, że specjalista wykona za nas cała pracę z „trudnym” dzieckiem. To my na co dzień jesteśmy z naszymi pociechami i musimy egzekwować różne zachowania, wspierać dziecko, przypominać o różnych sytuacjach z terapii aby ona miała sens. A mając pomoc takiego fachowca jak Pani Agnieszka jest to dużo łatwiejsze.

Nigdy nie wierzyłem w psychologów ale dzięki Pani Agnieszce zmieniłem zdanie. Po prostu trzeba trafić na kogoś takiego jak ona, potrafi wytłumaczyć wszystko żeby było zrozumiałe i podpowiedzieć, nakreślić odpowiednie postępowanie żeby wyjść z dołka i znów odważnie spojrzeć przed siebie. Pani Agnieszka jest kompetentna, prosfesjonalnie podchodzi do zagadnień a do tego jest przesympatyczna. Pomogła mi zrozumieć problemy mojego 6 letniego synka i dzięki niej mogę go wspierać. Z czystym sumieniem polecam Panią Agnieszkę naprawdę potrafi pomóc. Dziękuję.