Pani psycholog nie jest lekarzem, ale świetnym specjalistą.

Pani psycholog nie jest lekarzem, ale świetnym specjalistą.

Pani Agnieszka to profrsjonalistka, kompetentna i wrażliwa osoba, która z pasją podchodzi do swojej pracy.Od czterech lat pracuje w przedszkolu, którym zarządzam na stanowisku psychologa. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi,jest również świetnym pedagogiem, dzieci ją wprost uwielbiają i z niecierpliwością czekają na spotkanie.Opinia,"że, nie umie słuchać" jest absurdem.Polecam,to bardzo dobry specjalista i wspaniały człowiek.

Na wizytę u Pani Agnieszki namówiłam moją dorosłą Córkę. W związku z odejściem mojego męża z domu Córka, która jest w ciąży bardzo to przeżywała. Dziecko zawsze będzie dzieckiem, i nawet dorosłe cierpi a nie może czuć się odpowiedzialne za postępowanie rodziców. Pani Agnieszka Balla pomogła nam radzić sobie z tą trudną sytuacją. Nigdy nie patrzy na zegarek, zawsze służy pomocą i bardzo interesuje się co dalej, powtarzając, że w każdej chwili jest do dyspozycji. To WSPANIAŁA OSOBA - DZIĘKUJĘ!!!

Potrzebowałam pomocy, o Pani Agnieszce dowiedziałam się od koleżanki,której bardzo pomogła. Świetny specjalista, niezwykły kontakt i wielka życzliwość. Psycholog to lekarz duszy - ja na takiego trafiłam i dzięki temu moja dusza mniej cierpi a ja zrozumiałam ile znaczę i co jestem warta. Pani Agnieszka Balla to psycholog, którego bardzo polecam!

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Agnieszkę, gdyż jest to osoba kompetentna i niezwykle uprzejma. Moja córka Oliwia uczęszcza do niej na spotkania od jakiegoś czasu. Gołym okiem da się zauważyć pozytywny wpływ spotkań pani Agnieszki z Oliwią. Pani Agnieszka pomagając córce, potrafiła dostrzec także problemy dotyczące mojej osoby. Krótko mówiąc jak dla mnie pani Agnieszka jest psychologiem z powołania.

Pani Agnieszka pomagając swoim małym pacjentom, potrafi dostrzec też problemy dorosłych. Cała nasza czteroosobowa rodzina skorzystała na tym, że nasz syn chodził do Pani Agnieszki na spotkania. Wydane opinie i sposób pracy z naszym synem były trafne i przyniosły rezultaty. Dziecko nie czuło, że chodzi na terapię. Z niecierpliwością oczekiwało na kolejne spotkania.

Kompetentny psycholog, świetnie przygotowany do swojej pracy, wzbudzający zaufanie wśród dzieci

Śmiało mogę polecić Panią Agnieszkę. Jest uprzejmą i kompetentną osobą. Widać, że jest psychologiem z powołania, bez problemu nawiązuje kontakt z dzieckiem. Do Pani Agnieszki chodzę ze swoją córką od 3 miesięcy i widzę znaczną poprawę w jej funkcjonowaniu. Jestem bardzo zadowolona z udzielonej pomocy i wsparcia.

Jestem bardzo zadowolona z Pani pracy... Jedyne czego życzyłabym sobie, to możliwości spędzania więcej czasu z dzieciaczkami, by móc jeszcze lepiej poznać je i pomóc im i ich rodzicom stworzyć domek ich marzeń, stworzyć poczucie bezpieczeństwa i dać tyle miłości, ile tylko da radę udźwignąć serduszko naszych skarbów..

Bardzo z żoną cieszymy się że nasz Eryczek trafił właśnie na Panią Agnieszkę. Jest to bardzo miła i ciepła osoba - a zarazem stanowcza. Nasz synek bardzo lubi chodzić do swojej Psycholog i po każdej wizycie następuje znaczna poprawa. Naprawdę bardzo miła osoba.