Nie polecam tej Pani! Pani Agnieszka mocno wplata w swoją terapię usposobienie feministyczne oraz teoretyczne podejście do problemu...tym bardziej dzieci, rodziców po rozwodzie. Jest to osoba bez wyobraźni proponująca rozwiązania nieadekwatne do realiów życia jak również nie zagłębia się w problem pacjenta. Moje dziecko po pierwszej wizycie u Pani Agnieszki nie chciało więcej uczestniczyć w terapii, na co Pani "psycholog" powiedziała, cyt. Ja jej nie chcę tutaj u siebie widzieć, do chwili kiedy stan córki się nie poprawi... to jest leczenie??? za takie podejście ta Pani bierze pieniądze??? Dodatkowym przykładem ...

Nie polecam tej Pani!
Pani Agnieszka mocno wplata w swoją terapię usposobienie feministyczne oraz teoretyczne podejście do problemu...tym bardziej dzieci, rodziców po rozwodzie. Jest to osoba bez wyobraźni proponująca rozwiązania nieadekwatne do realiów życia jak również nie zagłębia się w problem pacjenta. Moje dziecko po pierwszej wizycie u Pani Agnieszki nie chciało więcej uczestniczyć w terapii, na co Pani "psycholog" powiedziała, cyt. Ja jej nie chcę tutaj u siebie widzieć, do chwili kiedy stan córki się nie poprawi... to jest leczenie??? za takie podejście ta Pani bierze pieniądze??? Dodatkowym przykładem na to, iż Pani Balla nie posiada duszy psychologa a jedynie "dyplomy", są wypowiedzi tej Pani w TVP. Polecam tej Pani zmianę zawodu na taki gdzie nie będzie miała możliwości wykorzystywania posiadanej teorii :)

Pani Agnieszka jest osobą naprawdę godną polecenia. Nie byłam nastawiona jakoś pozytywnie na spotkanie z psychologiem, ale jego pomoc była mi potrzebna. Dzięki pani Agnieszce nie tylko ,,wyleczyłam'' się, ale i zmieniłam stosunek do życia na nieco bardziej pozytywny. Oprócz kompetencji pani Agnieszka jest osobą, która zaraża wręcz radością z życia. Mając wahania nastrojów, czasami odechciewało mi się w ogóle wstawać z łóżka. Podoba mi się to, że pani Agnieszka potrafi poruszyć inne ważne tematy, nie odbiegając od głównego problemu. Wiele zagadnień przez nią poruszanych, pomogło mi zrozumieć pewne rzeczy i rzuciło nowe światło na niektóre sprawy.
Najpozytywniejsza osoba jaką spotkałam, bardzo profesjonalna i naprawdę potrafiąca zrozumieć nastolatka. Godna polecenia w stu procentach.

Trafiliśmy do pani Agnieszki z polecenia. I dzięki jej wsparciu i fachowej pomocy syn uwierzył w siebie, nauczył się radzić sobie z emocjami. Zmieniło się jego podejście do świata. Pani Agnieszka zdobyła jego zaufanie i sympatię, nie tylko uprzejmością i profesjonalizmem, ale i tym, że żywo interesowała się jego sprawami. Nie przesadzę, jeżeli powiem, że dzięki terapii syna zmieniło się życie całej rodziny. Pani Agnieszka, pomimo dużej liczby zobowiązań, zawsze znajduje czas na rozmowę. Jest bardzo dyskretna. I szczera. Doskonały lekarz.

"Życie to piękny dar" dany nam niestety nie na zawsze. 5 lat temu straciłam męża, najlepszego przyjaciela i ojca moich ukochanych dzieci. Trudny i bolesny czas dla mnie ale bolało jeszcze bardziej bo dzieci straciły najlepszego ojca jakiego mogłam sobie dla nich wymarzyć. Niewyobrażalne cierpienie, lęk i strach co z nami będzie. Dr. Agnieszka Balla pomogła nam przejść przez ten dramatyczny moment naszego życia - żyjemy, cieszymy się ....pomimo..... W ten trudny czas mój młodszy, sześcioletni wówczas syn, często dopytywał kiedy znów pojedziemy do Pani Agnieszki - czy potrzebowałam lepszych ...

W ten trudny czas mój młodszy, sześcioletni wówczas syn, często dopytywał kiedy znów pojedziemy do Pani Agnieszki - czy potrzebowałam lepszych referencji? On czuł pomoc ja czułam, że z dnia na dzień dzieci odzyskują pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa. Wszystko w atmosferze przyjaźni i z absolutną dyskrecją. Zakładam, że metody dotarcia do każdego pacjenta są różne w zależności od wieku, stopnia skomplikowania problemu. O tym co działo się w gabinecie wiedziałam jedynie z relacji dzieci, przede wszystkim widziałam wyraźną poprawę w ich samopoczuciu i to mnie też umacniało.
Do dziś mam profesjonalne wsparcie dr. Agnieszki pomaga mi zrozumieć moich nastoletnich już synów.
Kocham moich chłopców i cieszę się, że są pogodni, przebojowi, cieszą się życiem, uprawiają sport, mają przyjaciół, przeżywają pierwszą miłość - bardzo duża w tym zasługa dr. Agnieszki - nie znam drugiej tak zaangażowanej w swoją pracę osoby, która by z takim oddaniem i wyczuciem pomagała innym.

Serdecznie polecam Panią Agnieszkę. Bardzo pomogła mojemu nastoletniemu synowi, dotarła do niego i zdobyła jego zaufanie. Podchodziła do niego z wielkim zaangażowaniem i zrozumieniem, co niestety rzadko się zdarza. Polecam wszystkim którzy naprawdę potrzebują wsparcia i fachowej pomocy dla swoich dzieci.

Dobry psycholog to ktoś taki, kto posiada rozległą wiedzę o człowieku. Ktoś kto potrafi słuchać ale i spokojnie rozmawiać. Ktoś taki kto uspokoi ale i nie boi się mówić prawdy . Ktoś kto dobrze pokieruje, choć czasem nie tak jakbyśmy chcieli. Taki ktoś kto dobro drugiego człowieka stawia zawsze ponad wszystko.Ktoś komu możesz zaufać, powierzyć swoją tajemnicę. - taka jest właśnie Pani Agnieszka :) - Serdecznie polecam!

Moim zdaniem pani Balla podchodzi rutynowo i schematycznie do problemów z którymi się spotyka. Nie będę się rozpisywał nad moimi kontaktami z p. Ballą natomiast zdecydowanie proponuje przed wizytą u pani psycholog z dzieckiem do lat 10 przeczytać książkę "Rozwój psychiczny dziecka od 0 do 10 lat" Autorzy to IIg, Ames i Baker. Myślę że 95% rodziców zmieni zdanie co do potrzeby kontaktu z psychologiem. A zaszufladkowanie do którejś kategorii wg pani Balli to chyba najgorsze co może spotkać małego człowieka. Do tego wyolbrzymianie problemu do rozmiarów katastrofy chyba tylko w celu wyciągnięcia kasy, bo nie mam pojęcia o co innego może chodzić jest co najmniej nie w porządku.

Cudowny psycholog, kobieta a przede wszystkim człowiek! Gdy problem mnie przerastał, gdy potrzebowałam wsparcia i siły, gdy traciłam sens życia zawsze wykonywałam telefon do Pani Agnieszki. W sposób spokojny pomaga nazwać własne emocje, nic nie narzuca, słucha, umiejętnie zadaje pytania tak, że wnioski same wypływają z ust. Cała rozmowa odbywa się w spokojnej, przyjaznej atmosferze przy pełnym zaangażowaniu Pani psycholog. Pani Agnieszka pomaga również moim Dzieciom, które bardzo ją lubią i bez problemu sie przed nią "otwierają". Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością polecam Panią Agnieszkę Ballę. To jeden z tych ludzi, którzy wykonują swój zawód z powołania!

Mimo, że od ostatniego naszego spotkania upłynęło już kilka miesięcy to rady i wskazówki udzielone przez Panią Psycholog do dzisiaj pomagają mi i mojemu synowi Michałowi w radzeniu sobie z problemami, które w pewnym okresie wydawały się nam druzgocące. Dzięki Pani Agnieszce świat znowu nabrał kolorów i za to wszystko chciałam serdecznie podziękować i przekazać ogromny dług wdzięczności. A tym, którzy widzą, że ich dziecku już nie są w stanie dopomóc, z całego serca polecam wizytę u Pani Agnieszki. Bożena z Kobyłki

Pani Agnieszka dobry człowiek i dobry specjalista. Po kilkuminutowej rozmowie z Panią Agnieszką świat staje się bardziej przyjazny. Jest szczera ze swoimi pacjentami i ich rodzicami, a ta szczerość jest nam bardzo potrzebna, choć czasami boli. Polecam i bardzo dziękuję za wskazanie największego w życiu skarbu - córeczka.