lekarz Agnieszka Krzemień-Gabriel

2,1
2,2
2,1
1,8

Gdybym mogła, wystawiłabym Pani Doktor ołtarz i modliła się do niej, bo Ona na to po prostu ZASŁUGUJE. Zajmuje się moim synem od noworodka, czyli 15 lat, problemów laryngologicznych mieliśmy całą masę, mało tego, miałam je ja, dorosła. O każdej porze dnia i nocy byliśmy leczeni. Podczas złożonego zabiegu u syna, przy okazji usunęła szpecącego buźkę kaszaka - musiała? nawet blizny nie ma. Moje uszy dzięki niej pozbyły się pałeczki ropy błękitnej. Fachowiec i człowiek!! Nie pozwolę na nią powiedzieć złego słowa. A tak na marginesie do tych anonimowo odważnych. Skąd te kolejki u niej pod gabinetem prywatnym? Tak, tak powiecie, że za pieniądze....ale na szczęście ani ten cudowny Lekarz ani jej pacjenci się tym nie przejmą. 100 lat Pani Doktor Życzę:)

Absolutnie nie zgadzam się z opiniami Państwa, wypowiadających się wcześniej. Cieszę się , że tymi opiniami( choć czytałam je przed wizytą i miałam spore wątpliwości) nie kierowałam się i zdecydowałam się na wizytę, czego nie żałuję i jeśli mogę zasugerować coś rodzicom zastanawiającym się , to idżcie i sami oceńcie a miło się zaskoczycie.

Myslalam, ze ta kobieta miala jakies Skoki hormonalne I dlatego nas potraktowala jak intruzow, ale nie, powyzsze opinie dobitnie pokazuja, ze ta kobiete nalezy omijac szerokim Lukiem. Bardzo niemila lekarka, ktora widzac, ze zamierzam usiasc na krzesle, bez pardonu zakomunikowala mi, ze prosze nawet nie siadac. Ledwo co wysluchala mnie nie spogladajac na mnie, za to bez przerwy wymieniala dziwne spojrzenia ze swoja kolezanka siedzaca na przeciwko. Na dziecko nawet nie spojrzala. 10 lat mieszkalam w uk I za takie traktowania pacjentow wylecialaby na zbity pysk, ale coz tu Polska- ...

10 lat mieszkalam w uk I za takie traktowania pacjentow wylecialaby na zbity pysk, ale coz tu Polska- lekarz to polbog I wszyscy go traktuja jak jakas swieta krowe.!!!!!

Zastanawiam się dlaczego takie wredne i nieczułe babsko pracuje w szpitalu dziecięcym. Gdy niestety trafiłam do tej pseudo lekarki ze swoją córką usłyszałam że dziecko symuluje i to jest moja wina i powinnam iść z dzieckiem do psychiatry. Żenada! Zamiast dziecku pomóc i zdiagnozować to najlepiej zwalić na rodzica. Ręce opadają. Nieżycze żadnemu rodzicowi kontaktu z tą babą. Polecam za to dr Wolan i ordynatora dr Bieleckiego.

Wredna, chamska baba !!!!!!!!! nie polecam nikomu takiej Pani Doktor dla swojego dziecka !!!!

Mieliśmy dziś wątpliwą przyjemność poznać Panią Doktor,chamskie podejście do małego pacjenta i rodziców ,jak ktoś taki może pracować z dziećmi,ta pani powinna sprzedawać pietruszkę na targu a nie leczyć ludzi !!!

Podzielam opinię co traktowania Rodzica , czy opiekuna. Jest arogancka- gdyby chciała się zmienić to by była ok. Mogę podziękować P. Doktor , że zleciła badania synkowi i po tych badaniach skierowała go na oddział w Ligocie .Niestety Pan Ordynator Bielecki kazał go wypisać inaczej nie przyjął go na Oddział . Pewnie gdybym do niego poszedł ponownie prywatnie to by przyjął. Zapewne nie polecę nikomu P. Krzemień. Był taki przypadek że kazała się zgłosić na kolejną wizytę za miesiąc ja poprosiałem o karteczkę żeby go zarejestrowano bo bez karteczki nie ...

Zapewne nie polecę nikomu P. Krzemień. Był taki przypadek że kazała się zgłosić na kolejną wizytę za miesiąc ja poprosiałem o karteczkę żeby go zarejestrowano bo bez karteczki nie chcą zapiasć . Pani odparła że miejsce musi być dla niego. Kiedy przyszedłem za miesiąc stwierdziła że nie jesteśmy zapisani i nas nie przyjmnie. . Wtedy ją bardzo ochrzniłem i powiedziałem ,że nie życzę sobie takiego traktowania ale cóż kilometry zaliczone i czas stracony. W/g mnie P. Dr. Wolan jest bardzo fajna i dzięki niej synek doszedł do formy. Pozdrawiam Franek

Nigdy więcej do tej lekarki! Opryskliwa, traktująca rodzica "z góry". Zachowuje się tak i w szpitalu na laryngologii na Ligocie i w poradni alergologicznej na Wyszyńskiego. Jej leczenie było nieodpowiednie. Moje dziecko w końcu trafiło na oddział alergologiczny w Chorzowie/ jedyny na Śląsku dla dzieci/ i tam zostało odpowiednio zdiagnozowane. Od lekarzy z tamtego oddziału Pani Krzemień powinna się uczyć jak dbać i prawidłowo leczyć dzieci.

Proszę Państwa! Gdybym uwierzyła w tyle negatywnych opinii na temat Pani Doktor Agnieszki Krzemień - Gabriel nigdy bym Pani Doktor nie zaufała na tyle, żeby leczyć u Niej swoje dziecko. Tymczasem leczę u Pani Doktor Syna od maja zeszłego roku, właśnie jesteśmy po operacji wykonanej przez Panią Doktor i uważam, że te wszystkie negatywne komentarze to stek bzdur! Pani Doktor Krzemień jest profesjonalistką w sowim fachu. Zdecydowanie wie, co robi...jest konkretna. Lata doświadczenia robią swoje. Takich lekarzy brakuje......dlatego, jak czytam w komentarzu że ktoś sugeruje Pani Doktor odejście na emeryturę, ...

Proszę Państwa!
Takich lekarzy brakuje......dlatego, jak czytam w komentarzu że ktoś sugeruje Pani Doktor odejście na emeryturę, to jestem po prostu w szoku.
Ludzie! Opamiętajcie się z tym wypisywaniem głupstw! Przez takie bzdury nie jedna matka zrezygnuje z wiedzy, kompetencji i pomocy Pani Doktor.
Pacjenci Pani Doktor z Mysłowic

Pani doktor zdecydowanie nie nadaje się do leczenia dzieci. Szczególnie na Ostrym dyżurze gdzie niestety trafiliśmy. Nieuprzejma, opryskliwa. Nawet nie zerknęła na dwa wypisy ze szpitala, które miała podsunietę pod twarz. Podczas badania 5ciolatka (usuwanie wydzieliny z ucha) wysokim, aroganckim tonem zwróciła uwage rodzicowi trzymajacemu wystraszone dziecko na kolanach, ze powinien trzymac mocniej i pewniej, bo ZA CHWILE ZROBI MU KRZYWDE. Nie polecam, załuje ze mialam okazje poznac. czas na emeryture!