lekarz Agnieszka Krzemień-Gabriel

2,1
2,2
2,1
1,8

proponuje przepisać się do dr Wolan lub dr Cofała i uciekać od tej lekarki .

proponuje przepisać się do dr Wolan lub dr Cofała i uciekać od tej lekarki .

Zgadzam się z negatywnymi komentarzami poniżej, p. dr jest bardzo niemiła, traktuje rodzica bardzo "z góry". Byłam z synkiem u niej z powtarzającymi się epizodami niżytów oskrzeli, a ona wypytywała cały czas o rozszerzanie diety i wysypki na skórze, których mój syn nie ma. Nie polecam absolutnie.

brak podejścia do dziecka, bardzo nieprzyjemna dla rodziców, a co najgorszego zła diagnoza, na szczęście dziecko szybko zdiagnozowane prawidłowo przez innego lekarza!

czytam opinie rodziców i jestem w szoku, że ktoś taki w dalszym ciągu pracuje i równie parszywie traktuje dzieci i ich rodziców. Kto jest jej przełożonym?powinni ją w końcu wywalić stamtąd. Chociaż ona może myśli że ma do czynienia z głuchymi i stąd sobie pozwala na takie zachowanie. Nie będę się rozpisywać jak nas potraktowała bo z ze zdumieniem przeczytałam moja historię w poprzednich postach.

brak podejścia do dziecka, nie miła dla rodzica, i do tego wszystkiego zła diagnoza, chociaż wszystko dokładnie opisałam, dałam wypisy ze szpitala, ale "czas to pieniądz" nie było czasu na czytanie...

niestety, wg mnie ta kobieta jest zaburzona psychicznie, o ocenie kompetencji w ogóle nie może być mowy !

Chamowata, opryskliwa , bez podejścia do dziecka, a tym bardziej do rodzica. Absolutnie nie tylko nie polecam wręcz stanowczo odradzam!!!

Dla mnie ta pani minęła się z powołaniem,nie ma podejścia do dzieci,jest niemiła,niesympatyczna,nie polecam!!!!

Wyjątkowo nieuprzejma. Rodzic to zło konieczne, dla dzieci też niemiła. Zdecydowanie odradzam!

Niestety, dziecku mojemu nie pomogła. najpierw, że ma krzywą przegrodę. Później stwierdziła, że ciągły katar to może na tle alergii (testy - alergii nie stwierdzono). Następnie, że słaba odpornośc. dziecko brało różne leki, ale nie pomogła. zmiana lekarza spowodowała poprawę o 90%. Nie polecam.